Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

pas mane kvieciai eina i pasareka tai dzin man jau jie, tegul lyja kiek nori as vistiek maziau jau negausiu uz juos. suduota jiem visko daug o va kas gaunas. visi duomenys extra, o hektrolito mase 70 ir vsio. labai faini sie metai:) nei oru geru nei kainu nei kvieciu geru:)

O kokia veisle augini?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klaipedos krasta ir be perstojo prausia. Visa savaite jokio veiksmo, savaitgalis lietingas nusimato. Uztat zole kad pagavo augima, kur prastesni laukai, tai lyg su mieziais jau.

tai va mieziuose zalumos dau jau ir pas mane, manau glifosuot tai gal bus nors kulimas lengvesnis ir grudai sausiasni...
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai pasižiūri į tolimesnes orų prognozes peršasi išvada,kad su grūdais šiemet bus gili duobė,pienininkai iš jos pradėjo lipt.Šiuo metu nemažai mišrių ūkių atsisakė pienininkystės,galvojo,kad su grūdais eisis gerai,nes pastarieji keli metai buvo puikūs derliumi ir orais javapjūtės metu.Dabar tie kas atsisakė karvių graušis nagus,naivuoliai neįvertino pagrindinio rizikos faktoriaus grūdininkystėje-gamtos išdaigų,kurios gyvulininkystei neturi didelės reikšmės.Matyt nebereikalo vakar gavau sms-žūb perka veršingas telyčias.Išsipardavinėjo karves,o dabar vėl perka,tik nežinau iš kur jų nupirks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...