Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

miežiai nesikula pabandžiau i rapsa šudas gaunas dar reik laukti keleta dieneliu tik va lietutis jau beldžiasi ir žada nustoti tiksekmadieni.Bet iš kitos pusės girdėjau kad nėra ant svieto tokios prognozės kurios nebutu galima rytoj pakeisti.Arba vakar lijo rytoj pranešim kas šendien bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus 15 val. užlynojo padarė rasa o dabar vėl saulė pro debesis šviečia nervai ima kad neleido kulti :icon-redface::icon-redface: rapsa pradėjom kult byra :handgestures-thumbupleft: bet ir drėgmė žiauri 20,5 bet nutarėm kad geriau žvirblis saujoj nei erelis dangui, o po tokių prognozių gal tekt su plūgu o ne su kombainu į lauka važiuot :eusa-doh::eusa-snooty::icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...irgi pasidžiaugsiu -baigta ,vakar 20val. - liko tik rapso -2-iem dienom darbo, įtariu kad trečiadienį ir ketvirtadienį irgi bus mano...o va su žirniais ukdavidui nepavydžiu ...blyn kuliant paskutinius pradalgius žirnienos teko signalizuot šernų bandai ,kad pasitrauktų :icon-confused: ir tokie napatenkinti nubindzeno ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...irgi pasidžiaugsiu -baigta ,vakar 20val. - liko tik rapso -2-iem dienom darbo, įtariu kad trečiadienį ir ketvirtadienį irgi bus mano...o va su žirniais ukdavidui nepavydžiu ...blyn kuliant paskutinius pradalgius žirnienos teko signalizuot šernų bandai ,kad pasitrauktų :icon-confused: ir tokie napatenkinti nubindzeno ...

nežinai kuo šernam signalizuot :icon-cool: teisingai pasignalizavus :violence-sniperprone: ,bent vienas lieka žirniu saugot ...horizontalioj padėtį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as sen avizas bandziau kulti sausos viskas gerai tik kombaina beveik teko traukti atgalios is pardalges. susedo kokia 40cm. priemoli. apie arima nera kalbos kokia savaite minimum

Netikiu :icon-eek: tik vakar sitaip prilyjo,kaip ten pas tave jos gali buti sausos? Pas mane dar 6 ha avizu nekulta,net neisivaizduoju kada reiks paimt.. :eusa-pray:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...