Jump to content

MTZ 1025.5 VS 952.5


sole

Recommended Posts

Čia visada bus filosofinis klausimas "kodėl?", kuris turi tik morale paremtą atsakymą.

Gal jums gerai, gal gerai dar tūkstančiui žmonių, bet man negerai, negerai ir gamtai, dar negerai ir tiems milijonams lietuvių, bet matau, kad ir jums negerai, nes - "Visi juos pažeidinėja ir pirmieji tu įstatymų leidėjai....".

 Kol noras sutaupyti savo pinigus bus svarbiau už  "visus", tol visi ir bus įstatymo pažeidėjai, tol situacija nesikeis, tol valstybė netobulės.

Taip, visi pagal galimybes, išgales ir kas gi šiandien be nuodėmės, bet ar teisinga didžiuotis tuo, kad įstatymai ir toliau bus pažeidinėjami, nes tai man į naudą? Ar teisinga gintis kaltinant visus ir taip stengtis pasislėpti, ar dora, ar kilnu?

Gerb. Vaivada esate turbut labai jaunas :) kai baigiau mokykla aš irgi taip maniau, bet vėliau kai pamatai kai tu iš idėjos stengiesi,pvz. saugai gamta, o kitas daro atvirkščiai ir iš to pasipelno tada pradedi mastyt kitaip.... gaila kad taip yra, aš asmeniškai buvau sulaužytas morališkai ir dabar manau, jog reikia daryti kaip gaunasi, pirkti pigesnį ar sena traktoriu ar mašina ir žiūrėti kad piktybiškai nekenktum savo aplinkai su kita savo veikla ir pasakysiu kievienam: jei dirbs keli šimtai mtz Lietuvoj ir kelios dešimtys tukstančių mtz rytuose, tikrai oro kokybė nepagerės :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerb. Vaivada esate turbut labai jaunas :) kai baigiau mokykla aš irgi taip maniau, bet vėliau kai pamatai kai tu iš idėjos stengiesi,pvz. saugai gamta, o kitas daro atvirkščiai ir iš to pasipelno tada pradedi mastyt kitaip.... gaila kad taip yra, aš asmeniškai buvau sulaužytas morališkai ir dabar manau, jog reikia daryti kaip gaunasi, pirkti pigesnį ar sena traktoriu ar mašina ir žiūrėti kad piktybiškai nekenktum savo aplinkai su kita savo veikla ir pasakysiu kievienam: jei dirbs keli šimtai mtz Lietuvoj ir kelios dešimtys tukstančių mtz rytuose, tikrai oro kokybė nepagerės :D

Taip, taip ir man taip pasirodė , kad jaunas , pilnas optimizmo ir ryžto žmogus. Jis šaunuolis . Jei bus daugiau tokių kaip jis gal kažkas ir pasikeis , tačiau tai jau bus po mūsų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerb. Vaivada esate turbut labai jaunas :) kai baigiau mokykla aš irgi taip maniau, bet vėliau kai pamatai kai tu iš idėjos stengiesi,pvz. saugai gamta, o kitas daro atvirkščiai ir iš to pasipelno tada pradedi mastyt kitaip.... gaila kad taip yra, aš asmeniškai buvau sulaužytas morališkai ir dabar manau, jog reikia daryti kaip gaunasi, pirkti pigesnį ar sena traktoriu ar mašina ir žiūrėti kad piktybiškai nekenktum savo aplinkai su kita savo veikla ir pasakysiu kievienam: jei dirbs keli šimtai mtz Lietuvoj ir kelios dešimtys tukstančių mtz rytuose, tikrai oro kokybė nepagerės :D

taip deja jau surėdyta, kad visi vienu metu nepasikeis. ir kita karta taip pat nesikeis, jei nematys pavyzdžių. ir aplamai čia daugiau gal kalbama apie moralę, sąžinę, pagarba aplinkiniams ir pačiam sau. O gamtos švarinimas su mtz mažai siejamas. Manau. kad bet kurio traktoriaus pagaminimas, eksploatacinių medžiagų jo visam darbo laikui ir jo utilizacija atseikėja gamtai dešimteriopai daugiau teršalų nei jis pats išmeta per kaminą. Tad jei yra galimybę optimizuoti savo parką, tai jau žingsnis teigiama linkme. tad gyvenkime kokybiškiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegos, 5 metus naudojausi traktoriaus 1025.4 paslaugomis, buvo naudojamas transporte, su frontaliniu grudus krove, trasas.Per siuos metus jam net plugas nebuvo prikabintas.Technika as priziuriu tiek vakarietiska tiek nvs saliu. Per 5 metus sugebejau pradirbti 1700 moto val.tepalai visada laiku keisti, tepalas ne mg10 piltas,o geras kury pilu y jd ar kita trktoriu. Bet ysivaizduokit du kartus sugebejau padaryti kapitaliny remonta,o dar neskaitant visu elektiniu gedimu,besilydanciu saugikliu,reliu. Tai toks durnas klausimas kyla jd laiko jau beveik 6000 mot val.,nh 1200 moto val (aisku buvo smulkmenu bet daugiausia su elektra) mtz ne, tai gal cia ne traktorius kaltas ,ne gamintojas kuris atbulom rankom surenka ? Uz tuos pinigus kuriuos as uz jy sumokejau buciau geriau metus laiko paieskojes naudota kazka is europiniu butu nervu maziau kainave :). Beja mtz 1025.4 detales jau ir kaina savo turi,vien tik paprastas purkstukas su elektro magnetu pries du metus 1500 lt kainavo, nesneku apie siurbly kuro kurio kaina apie 5000 lt buvo, pries perkant viska pasverkit ne viskas grazu kas raudona ir is baltarusijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegos, 5 metus naudojausi traktoriaus 1025.4 paslaugomis, buvo naudojamas transporte, su frontaliniu grudus krove, trasas.Per siuos metus jam net plugas nebuvo prikabintas.Technika as priziuriu tiek vakarietiska tiek nvs saliu. Per 5 metus sugebejau pradirbti 1700 moto val.tepalai visada laiku keisti, tepalas ne mg10 piltas,o geras kury pilu y jd ar kita trktoriu. Bet ysivaizduokit du kartus sugebejau padaryti kapitaliny remonta,o dar neskaitant visu elektiniu gedimu,besilydanciu saugikliu,reliu. Tai toks durnas klausimas kyla jd laiko jau beveik 6000 mot val.,nh 1200 moto val (aisku buvo smulkmenu bet daugiausia su elektra) mtz ne, tai gal cia ne traktorius kaltas ,ne gamintojas kuris atbulom rankom surenka ? Uz tuos pinigus kuriuos as uz jy sumokejau buciau geriau metus laiko paieskojes naudota kazka is europiniu butu nervu maziau kainave :). Beja mtz 1025.4 detales jau ir kaina savo turi,vien tik paprastas purkstukas su elektro magnetu pries du metus 1500 lt kainavo, nesneku apie siurbly kuro kurio kaina apie 5000 lt buvo, pries perkant viska pasverkit ne viskas grazu kas raudona ir is baltarusijos.

Vakariečio pabijojau uzdrozto , o mano finansai nauja tik baltarusa leido nupirkti...žiūrėsiu kaip bus..., o gal man labiau pasisekė
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegos, 5 metus naudojausi traktoriaus 1025.4 paslaugomis, buvo naudojamas transporte, su frontaliniu grudus krove, trasas.Per siuos metus jam net plugas nebuvo prikabintas.Technika as priziuriu tiek vakarietiska tiek nvs saliu. Per 5 metus sugebejau pradirbti 1700 moto val.tepalai visada laiku keisti, tepalas ne mg10 piltas,o geras kury pilu y jd ar kita trktoriu. Bet ysivaizduokit du kartus sugebejau padaryti kapitaliny remonta,o dar neskaitant visu elektiniu gedimu,besilydanciu saugikliu,reliu. Tai toks durnas klausimas kyla jd laiko jau beveik 6000 mot val.,nh 1200 moto val (aisku buvo smulkmenu bet daugiausia su elektra) mtz ne, tai gal cia ne traktorius kaltas ,ne gamintojas kuris atbulom rankom surenka ? Uz tuos pinigus kuriuos as uz jy sumokejau buciau geriau metus laiko paieskojes naudota kazka is europiniu butu nervu maziau kainave :). Beja mtz 1025.4 detales jau ir kaina savo turi,vien tik paprastas purkstukas su elektro magnetu pries du metus 1500 lt kainavo, nesneku apie siurbly kuro kurio kaina apie 5000 lt buvo, pries perkant viska pasverkit ne viskas grazu kas raudona ir is baltarusijos.

patikek ne viskas grazu kas raudona, melyna ar zalia ir is tos europos, cia forume yra aprasyta kaip naujutelis FENDAS akyse byrejo :eusa-think: , negendancios tehnikos nera deja, pas mane yra 952.4 su frontaliniu ir  1025.4, abu jau virs 5000 motovalandu prasuke per 5 metus, dirba tikrai ir peties, o rimtu gedimu nera buve, nu ten biski leidziantis salnykas ar patirpes saugiklis neskaitau gedimais, nu tiesa 1025.4 variklis jau darytas, bet tai yra traktoristo aplaidumas, sugebejo su tusciu radiatoriumi pasivazineti :icon-twisted: , bet dabar negaliu pradet rekti kad tai yra traktorius blogas, nuo durnumo vaistu nera :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

Jei gerai pamenu - 60 arba 70. Bet tikrai reikėtų atsiversti sąskaitas, nes kažkodėl pamenu tik du aptarnavimus, pirmą ir paskutinį, gal tik jie ir buvo. Be to, aš irgi iš Zarasų rajono ir kaip aš buvau įsitikinęs, jog tik aš vienas turiu tokį traktorių čia. Dabar taip liūdna - nebūsiu išskirtinis...

Dar tokią naujieną esu girdėjęs ir iš mechanikų, ir ūkininkų - .5 kartos traktoriai neatitinka ES standartų, tad jų jau nebeleidžia pirkti pagal paramą. Paklausiau mechaniko, ką gi MTZ dabar darys, jis atsakė, kad jau yra sukurti .6 kartos traktoriai. Pasižiūrėjau internete - tikrai yra jau ir tokie. Taigi, kas dabar pagal paramas pirks, tai pradėkite domėtis jau 6 modeliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki, norėjau paklausti apie 1025.5 traktoriaus "čipavimą". :)

 

Skaičiau jog dedama kažkokia varža. :icon-ugeek:

1. Kur ji dedama?

2. kokią funkciją ji duoda? t.y kokius parametrus keičia?

3. Ar tikrai juntamas efektas? 

4. Ar galima tai pasidaryti pačiam? jei taip tai kaip? Jei ne gal kas galite rekomenduoti meistrą?

 

Ačiū už info

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...