Jump to content

MTZ 1025.5 VS 952.5


sole

Recommended Posts

Geriau 952.5, tai bent gamtą tausoja ir tylesnis. Su kondicionieriumi ir šlapiais stabdžiais kaina būtų apie 29 tūkstančius su pvm, tokią komplektaciją man siūlė.

 Adblue kiekį rodo procentais kompiuteris. Aš pravažiavęs 80 motovalandų ir dar 100 procentų rodo, bet sunkiai nesu dar dirbęs. Atsiverskite traktoriaus katalogą ir rasite simbolį ir paaiškinimą. Simbolis bus kuro kolonėlė, o po ja parašyta DEF.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau 952.5, tai bent gamtą tausoja ir tylesnis. Su kondicionieriumi ir šlapiais stabdžiais kaina būtų apie 29 tūkstančius su pvm, tokią komplektaciją man siūlė.

Adblue kiekį rodo procentais kompiuteris. Aš pravažiavęs 80 motovalandų ir dar 100 procentų rodo, bet sunkiai nesu dar dirbęs. Atsiverskite traktoriaus katalogą ir rasite simbolį ir paaiškinimą. Simbolis bus kuro kolonėlė, o po ja parašyta DEF.

Sutinku , kad tausoja , tačiau kai perki be paramu tai ką aš žinau...kaip ir mano atveju, perki kuo pigiau
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia visada bus filosofinis klausimas "kodėl?", kuris turi tik morale paremtą atsakymą.

Gal jums gerai, gal gerai dar tūkstančiui žmonių, bet man negerai, negerai ir gamtai, dar negerai ir tiems milijonams lietuvių, bet matau, kad ir jums negerai, nes - "Visi juos pažeidinėja ir pirmieji tu įstatymų leidėjai....".

 Kol noras sutaupyti savo pinigus bus svarbiau už  "visus", tol visi ir bus įstatymo pažeidėjai, tol situacija nesikeis, tol valstybė netobulės.

Taip, visi pagal galimybes, išgales ir kas gi šiandien be nuodėmės, bet ar teisinga didžiuotis tuo, kad įstatymai ir toliau bus pažeidinėjami, nes tai man į naudą? Ar teisinga gintis kaltinant visus ir taip stengtis pasislėpti, ar dora, ar kilnu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia visada bus filosofinis klausimas "kodėl?", kuris turi tik morale paremtą atsakymą.

Gal jums gerai, gal gerai dar tūkstančiui žmonių, bet man negerai, negerai ir gamtai, dar negerai ir tiems milijonams lietuvių, bet matau, kad ir jums negerai, nes - "Visi juos pažeidinėja ir pirmieji tu įstatymų leidėjai....".

Kol noras sutaupyti savo pinigus bus svarbiau už "visus", tol visi ir bus įstatymo pažeidėjai, tol situacija nesikeis, tol valstybė netobulės.

Taip, visi pagal galimybes, išgales ir kas gi šiandien be nuodėmės, bet ar teisinga didžiuotis tuo, kad įstatymai ir toliau bus pažeidinėjami, nes tai man į naudą? Ar teisinga gintis kaltinant visus ir taip stengtis pasislėpti, ar dora, ar kilnu?

suprantu aš tavo kalbas "aukstomis" moralės temomis... Apklausus visus planetos gyventojus gal tik koks 1% sau iš burnos ištrauktų paskutinį kąsnį , kad pajausti tą moralinį pasitenkinimą pasielgus kilniai...pabadvus , truputėlį kad tik atitikti euro 5:)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau visi taip tasojame gamta , tai atsisakykite milijonų senų vakarietiškų automobilių šimtą kartų labiau tersianciu gamta už kelis šimtus tu euro 4 ne euro5 traktorių kurie dar ir sukuria produktą ko nepasakyčiau apie auto...

Vaikščiokime pėsti )))

Šiaip taiperka žmonės tą ką iperka ir kas yra pardavime

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu bėgsite nuo tokiu ir dar rėksite, tai jums neįtiks joks traktorius, net vakarietiški. Visus traktorius galima peikti iš asmeninės patirties ir ja niekada negalima vadovautis, nebent žmogus kokį 10 tokių yra turėjęs ir turi.

O dėl senuku mėlynuku, tai paprasta - tik pataisysite ir vėl taisyti, tik padirbsite ir vėl taisyti, nes jie jau atidirbo savo, jų laikas sunkiems darbams jau baigtas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu bėgsite nuo tokiu ir dar rėksite, tai jums neįtiks joks traktorius, net vakarietiški. Visus traktorius galima peikti iš asmeninės patirties ir ja niekada negalima vadovautis, nebent žmogus kokį 10 tokių yra turėjęs ir turi.

O dėl senuku mėlynuku, tai paprasta - tik pataisysite ir vėl taisyti, tik padirbsite ir vėl taisyti, nes jie jau atidirbo savo, jų laikas sunkiems darbams jau baigtas.

Na dirba Belarusai laukuose ir dar ilgai dirbs.Ir tikrai galvoju kad naujas Belarus yra geriau nei 30 m vakarietis
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O prieš įstatymą aš jaciuosi visiškai ramus...

Tegu tu paciu įstatymų leidėjai priima tokius įstatymus kad pieno perdirbėjai mokėtų už pieną realią kaina o ne 0.12 euro už kilogramą , peržiūri mokesčius samdoma darbą dirbantiems ūkininkams ir t.t.

Pirkime žmones tokius traktorius kokius iperkame ir kokių yra pardavome!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O prieš įstatymą aš jaciuosi visiškai ramus...

Tegu tu paciu įstatymų leidėjai priima tokius įstatymus kad pieno perdirbėjai mokėtų už pieną realią kaina o ne 0.12 euro už kilogramą , peržiūri mokesčius samdoma darbą dirbantiems ūkininkams ir t.t.

Pirkime žmones tokius traktorius kokius iperkame ir kokių yra pardavome!

Gal taip ir nereikėtų imti ir nurašyti "aukštų Vaivados moralių"? Gal nesuverskime visko ant euro Penkių. Ant vien tik meilės gamtai. Nelaukime kol KAŽKAS arba Anie Įstatymų leidėjai pakeis įstatymus.

Pradėkime nuo savęs. Pažiūrėkime savo troboje, kieme, kaime. Ar bent jau ten esame padarę viską, kad jaustumėmės ramūs prieš įstatymą.

"Viduje" reikia išsišluot. Kelt savo moralinių vertybių pagrindus aukštyn. Būt reiklesniam pačiam sau. Ir žiūrėk, kad po metų kelerių, jau ir Įstatymų leidėjai girdės balsą, kurio klausys. Ir tas balsas bus tikrai ne p. Trumpos. Ar p. Karbauskio. ar kito Pono. O tada jau galėsime ir geresnę techniką pirkti, kitaip tariant tik taip savo vidinį BVP keldami kelsime ir visą šalį.

Gerai skamba? Kaip lozungas. Vaivada labai teisingai mąsto. ( aš tikiuosi, kad ir elgiasi taip pat ) Gal kiek aštriai tai perteikia. Matyt charakteris toks, ir dar gyvenimas ne visus nagus jam parodė. Bet šiuo klausimu aš jį palaikau. p.s. Jei burtų partiją, pas jį eičiau..... .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...