Jump to content

MTZ 1025.5 VS 952.5


sole

Recommended Posts

Visada nebus, nes tai įstatymo pažeidimas, tokių traktorių Lietuvoje pardavinėti negalima. Pagalvokite kaip pyksta NH, JD ir kiti, vieną dieną į tai bus atkreiptas dėmesys. Skaičiau spaudoje, kad tyrimas yra pradėtas vienoje įmonėje. Žinoma, jeigu mūsų žmonės būtų sąmoningi, tai patys nepirktu, o kai nebūtų paklausos didelės, nebūtų ir pasiūlos, bet mūsų žmonės ne tokie, jie skatina pažeidinėti įstatymą, perka ir nesusimąsto apie aplinkos taršą.

Jeigu perkate su ES pagalba ir norite sutaupyti, pirkite MTZ, jei be ES pagalbos ir norite pigiai, pirkite apynaujį, bet naudotą Lietuvoje. Tokiu būdu visi būsim laimingi.

Tik pamanykite... man reikėtų žiūrėti kad pyksta NH, JD ir kiti kad aš perku pigiau.... niekus kalbate gerbiamasis. Labai keistai mastote kad jei pas mus nenaudosime paprastais varikliais traktoriu o baltarusija naudos tai pas mus nebus oro taršos :D šiaip ar taip aš manau jog drausti pirkti viena ar kitą prekę yra vartotojo teisių pažeidimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Draudimas prekiauti narkotikais turbūt irgi yra teisių pažeidimas?

Jums nereikia žiūrėti kas pyksta. Aš turėjau omenyje, kad dėmesys vieną dieną bus atkreiptas į įstatymų pažeidimus ir prekyba sustabdyta, nes kitos įmonės turi pagrindo pykti, nepamirškime, kokie pinigų srautai ten vaikšto ir kokia konkurencija, o čia ima ir vieni pradeda žaisti ne pagal taisykles. Ir jūs gan įdomiai mąstote - kaimynas degina padangas savo kieme, tai ir aš pradėsiu. O po savaitės jau visas kaimas, po dar vienos savaitės miestas, dar vėliau visa šalis, vėliau ir kitos šalys, tiesiog puiku, argi ne?

Kartą vienas verslininkas yra pasakęs - Jeigu manote, kad ekonomika svarbiau už aplinkosaugą, tai pabandykite suskaičiuoti savo pinigus nekvėpuodami.

Lietuviai mėgsta sakyti - pradėkime nuo savęs, o apsisuka ir taria, - o jie tai daro kitaip, kodėl aš turiu stengtis? Nes turime, jei ne mes, tai kas kitas?

ES turi savo reikalavimus dėl taršos ir tie reikalavimai galioja Lietuvoje, bet yra išlyga, galima pirkti ir registruoti traktorių, kuris buvo eksploatuojamas Lietuvoje, tad siūlau taip ir daryti, arba pirkite naują, šiek tiek brangesnį MTZ (.5), arba mažiau ag turintį traktorių. Sunku, sakysite? Tai gal paklauskite vaiko sergančio astma, - ar tau tikrai taip sunku kvėpuoti, vaikeli? O kai klausite, kodėl valstybė tokia skurdi, vargana ir nesąžininga, tai prisiminkite, kad tai jos nesąžiningų ir nesąmoningų piliečių dėka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu blmb koks skirtumas ar žmogus pirks naują belarusą su mechaniniu siurbliu ar dėvėtą tą patį belarusą ar kokį vakarietį su mechaniniu siurbliu? jau tie dėvėti traktoriai ekologiškesni bene. O žmonės perka naujus belarusus su mechaniniais siurbliais ne todėl kad pigesni o todėl kad paprastesni ir patikimesni, ne vienas nusipirkęs tą commonrail'inį bielkį nori dėti mechaninį siurblį ir ne vienas jau jį įsidėjas(ir kur tas ekologiškumas). Tegul duoda valstybė mūms užsidirbti normaliai tai nebereikės to baltarusio ir visi bus laimingi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skirtumas didelis, Lietuva neleidžia registruoti naujų traktorių, kurie neatitinka ES taršos reikalavimų, registravimas yra teisės aktų pažeidimas, korupcijos skatinimas ir prie viso šito prisideda pirkėjas, jis ir yra pagrindinis faktorius.. Prieštaraujate pats sau, sakote, kad valstybė turi duoti žmonėms užsidirbti ir tada MTZ nebepirksite, nors ankščiau minėjote, kad žmonės perka tokius traktorius ne dėl to, kad jie pigesni. Valstybė elgiasi geranoriškai žmonių atžvilgiu, kad žmonės nepatirtų didelių nuostoliu yra leidžiama registruoti senus traktorius, kurie buvo naudojami šalyje, bet neleidžiama įvežti, registruoti naujų, kurie neatitinka ES reikalavimų.

 

O ką, valstybė neleidžia mums užsidirbti? Gal pamiršote paramas, išmokas, kompensacijas, gal pamiršote, kad valstybė leidžia nuomotis žemę, dirbti ją, gauti išmokas, o ko ji iš mūsų nori? Kad mes mokėtumėme mokesčius, dalį savo finansų, kad ir vėl galėtų maitinti nepasotinamus ir nepatenkintus, kad ir kiek jiems duotum, lietuvius.

 

Tai, kad lietuviai keičia siurblius į mechaninius nėra joks argumentas prieš mano poziciją, tai kaip tik argumentas, kuris paremia mano teiginį, jog lietuviai yra nesąmoningi žmonės, kad jie visai nesusimąsto apie taršą. Nors tai kartu parodo kokie neracionalūs esame. Buvo pirktas su common rail, o paėmė jį ir išmetė, galvoja bus geriau su mechaniniu, ar tikrai? Pagalvokime kokia žala padaryta - padidėja tarša(ne tik aplinkos), padidėja kuro sąnaudos, išmesti pinigai į balą, nes traktorius su common rail sistema yra brangesnis. Patinka man tokie žmonės( kaimo Jurgiai) , sėdi sau laimingi, - pasikeičiau siurblį, dabar eina kaip bitutė. - bėda ta, kad baigė tik 5 klases ir paskaičiuoti negali, ar tikrai į naudą viskas taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

   Nu jeigu tokie jau geri tie baltarusiai commonrailiniai būtu niekas jų nemestu lauk, lietuviai nesamoningi žmonės, nepamiršk kad ir pats ne vokietis esi tamsta. Jeigu jau taip tos ekologijos trokštat arklius pirkit ir vistiek bus prie ko prisikabinti, ekologija tai ekologija, bet nereikia norėti kad iš kamino gryną orą pūstu, nekenčių tų kurie teršia gamtą, nu bet jeigu jau iki tokio lygio atėjom kad traktoriaus paprastų paprasčiausio nebegalima turėti tai gal ir mašinas varom po presu, vežimų prisipirkim ir draskykimės, bus ekologija, dabar reikalaukim iš trimerio ar žolepjovės ekologijos. Nesamoninga tema, apie taršą, teisę ar korupciją, Mr. Vaivada, kurkit  kitą temą ir galėsim diskutuoti.

   Jau kokia mūsu valstybė geranoriška, kiek visko duoda, ne iš gero gyvenimo ūkiai likviduojasi.

    Aplamai kokį ūkį valdot jeigu nepaslaptis? Ar pats su tais traktoriais dirbat?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu jau tokia bloga būtų ta common rail sistema, tai gamykla jos ir nedėtų. Man nėra tekę girdėti, kad kas jas mestų lauk iš mašinų, laivų ar vakarietiškų traktorių. Svarbu mažinti taršą, visi suprantame, kad pilnai jos atsikratyti nepavyks. Ir vis tenka grįžti, kodėl jūs nesuprantate, kad įstatymai yra visiems lygūs ir visi turi laikytis įstatymų, o jūs norite pateisinti, apginti įstatymų pažeidinėjimą, o po to reikalaujate, kad valstybė jums duotų, jus maitintų ir dar saugotų - jumyse nėra nė kiek pilietiškumo.

 

Ūkininkai, kurie baigė 5 klases ir negali paskaičiuoti kiek pagamina ir kiek sunaudoja, yra pasmerkti, jie likviduosis. Dabar kiti laikai, jau nebe sovietmetis ir bet koks beraštis negali imtis žemės ūkio. Tai tapo verslu ir svarbu suvokti rinkos dėsnius bei geopolitinę situaciją ir daug kitų faktorių, kad galima būtų prisitaikyti.

 

Valdau aš ūkį 7 metus, gaunu išmokas ir imu aš paramą, dirbu su technika, bet ne per seniausiai pradėjau. Per tiek metų darbo, supratau, jog tai viena lengviausių profesijų ir  vienas pelningiausių verslų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaivada žiūriu remiasi visokiais es nuostatais,  kaip pačiam tai, kad grūdus sunokimui pagreitint roundapą varyk kiek nori, o pūdymui jau ne? Reiškias tručyt žmones palei ES galima? Dė l traktorių mano atveju, jei dar toks derlius kitąmet, būtų jau viltis ir naują belarusą pasiimt iš tų pigesnių. Jei nebeliks tokių pasirinkimo, teks ir toliau dirbt senu 80 ir 52,ir gausis   ,,šikau ir tapšnojau,, ant tos ekolkogijos. O koks naujas belarusėlis su euro 2 ar panašus būtų jau žingsnis priekin...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skėlei,Vaivada,kaip rajoniniame komjaunimo susirinkime.

P.s.Ką reiškia "pilietiškumas"?Ekologija arba švari aplinka yra gerai,niekas juk nepriežgyniauja.Bet tas,kuris po penkių klasių mokslo jau dirba  ir pro belaruso langą mato,kad įvairūs reikalavimai yra jam,nuo kurių jis liks gal ir be pelno,o kaimynui ta ekologija negalioja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jūs vis linksniuojate tą ekologiją, bet ne čia didžiausias nusikaltimas, Lietuva turi įstatymus ir vienas įstatymas yra pažeidinėjamas, štai kur didžiausia nedorybė ir net nesvarbu ką tas įstatymas gina ar draudžia, svarbu, kad yra faktas, jog žmonėms pažeidinėja įstatymą ir nė kiek nesusimąsto kokią žalą daro valstybei. Čia tas pats kaip ir kontrabandinių prekių pirkimas.  Galite daryti įvairius iš vedžiojimus, bet faktas, kad įstatymas yra pažeistas, kad ūkininkai prisideda, išlieka ir jokie argumentai ar pateisinimai to nepaneigs, tai tik parodys, kad lietuviai toleruoja įstatymų pažeidinėjimą, o tada belieka imti kalbėti apie pilietiškumą, bet ši tema ne tam, tiesa?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jūs vis linksniuojate tą ekologiją, bet ne čia didžiausias nusikaltimas, Lietuva turi įstatymus ir vienas įstatymas yra pažeidinėjamas, štai kur didžiausia nedorybė ir net nesvarbu ką tas įstatymas gina ar draudžia, svarbu, kad yra faktas, jog žmonėms pažeidinėja įstatymą ir nė kiek nesusimąsto kokią žalą daro valstybei. Čia tas pats kaip ir kontrabandinių prekių pirkimas.  Galite daryti įvairius iš vedžiojimus, bet faktas, kad įstatymas yra pažeistas, kad ūkininkai prisideda, išlieka ir jokie argumentai ar pateisinimai to nepaneigs, tai tik parodys, kad lietuviai toleruoja įstatymų pažeidinėjimą, o tada belieka imti kalbėti apie pilietiškumą, bet ši tema ne tam, tiesa?

tegul įstatymų seimas nepažeidžia, nereikės ir mūms. Tikiuosi bus kas išvalys šia temą nuo šiukšlių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Dė l traktorių mano atveju, jei dar toks derlius kitąmet, būtų jau viltis ir naują belarusą pasiimt iš tų pigesnių. Jei nebeliks tokių pasirinkimo, teks ir toliau dirbt senu 80 ir 52,ir gausis   ,,šikau ir tapšnojau,, ant tos ekolkogijos. O koks naujas belarusėlis su euro 2 ar panašus būtų jau žingsnis priekin...

 

"Naujas belarusėlis" yra žingsnis atgal, o ne į priekį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , gal kas turite nesenai pirkta traktoriu 1025.5 arba 925.5 tinkanti pirkti su parama ? kur traktoriuje rasti  pagaminimo metus ? ..nes gale traktoriaus kur numeriai, aliumineje platoje nera ismusta metu tik gamyklinis ind. numeris..ir ant platos raso kad modelis 1025.3..

Bus dokumentuose pagaminimo data. O dėl modelio, tai 952.5 yra komercinis numeris, realus(gamyklinis) yra 952.3

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Kad nekurti naujos temos , parašysiu čia gal kas nors žinantis patars . Turiu MTZ 1025.4 su comonrailu prieš ziemą sakau užpilsiu pilną baką kuro , kad mažiau bake rinktusi kondensatas. užpyliau iki dangtelio.  Po pusvalandžio po traktorium pamačiau balą dizelino. Pasirodo bėga iš viršaus bako. Kur yra didelis dangtelis , jame pajungtos dvi žarnos , lygio daviklis ir yra įsuktas toks štuceris 14 raktu. Bego pro tą štucerį. Žiūrėjau kataloguose  952 traktoriuose su tuo štuceriu prisiveržia žarnelė (gal gryžimo), o pas mane su juo niekas nepriveržta ir jis gaunasi kaip alsuoklis kadangi jame yra skylutė . Rūsų kataloguose rašo kad 1025 .4 modeliui sukasi aklė. Jei aš jį užaklinčiau ar gautų bakas pro kur nors oro ? Ar nesutrauktų jo kurą imant ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia žiurėti koks bako dangtelis pas tave, ar jame yra alsuoklio sklylutė. Jei yra, gali bandyti aklę daryt.  Šiaip geriausia nepilt iki garlavinos viršaus. Pvz vasarą: kuras  laikomas patalpoje kur vėsu, pripili pilną baką, saulė pakaitins ir pradės bėgti per viršų :D Manau lengviau neperpilt, nei kad baką keist sutrauktą po to :D nors plastmasė gal tiek nebijo kiek skarda vakuumo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...