Jump to content

MTZ 1025.5 VS 952.5


sole

Recommended Posts

Cia apie belarusu daug kam labai jautri tema ir paskui soka piestu gint kad labai geri traktoriai :D Bet girdejau kalbas (nzn ar tiesa) kad agrodetale vezasi atskirai dalis mazgus ir renka belarusus Lietuvoj :) Ir daug kas keikia nusipirke. Siaip buvau pas juos pirkt variklio grupes, tai nekazka nekazka imone. Paciam reikejo sest prie kompo ir issirasyt saskaita, nes nesenai pradejes dirbt zmogus nesugebejo :D kiti kolegos irgi su kompiuteriu prastai draugauja tai atsargus poziuris i juos mano akimis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad serviso nėra tai jau aišku :D ar jo reikia? ko gero ne...

bet kad surininėtų tai neteko matyt, kelis kartus buvau detalių užsakinėt ir pasiimt, kitas anksčiau buvęs atstovas surinkinėdavo, dabar abejoju ar jie tuo užsiima

As kai buvau pas juos tada tai vietiniai "meistrai" surinkinejo tuos maziukus belarusus :) Dar girdejau ju tarpusavio komentarus tai daug kas isaiskejo apie juos man :D del didesniu belarusu pats nieko negaliu pasakyt savom akim ir nemaciau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar klausimas apie Adblue.

Skambinau firmon kur pirkau tai jie tipo sako jog to Adblue naudoja tik tada kai l.sunkiai dirbi na kai jau visu galingumu varai... Dar klausimas MTZ su adblue turėtojams ir naudotojams.. ar yra koks dačikas kuris perspėja apie bepasibaigianti adblue tirpalą?? Gal tas kompas kažką pradeda rėkt kur įpurškimo sistemos?? 

Ir dar ar normali Adblue kaina pas mus degalkėj 20 litru apie 13,5 euro??

 

Ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar klausimas apie Adblue.

Skambinau firmon kur pirkau tai jie tipo sako jog to Adblue naudoja tik tada kai l.sunkiai dirbi na kai jau visu galingumu varai... Dar klausimas MTZ su adblue turėtojams ir naudotojams.. ar yra koks dačikas kuris perspėja apie bepasibaigianti adblue tirpalą?? Gal tas kompas kažką pradeda rėkt kur įpurškimo sistemos?? 

Ir dar ar normali Adblue kaina pas mus degalkėj 20 litru apie 13,5 euro??

 

Ačiū

Man irgi sake kad arime daugiausiai naudoja to adblue, o jo kieki bakelyje kompas turi roditi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...