Jump to content

Dažai/dažymas ž.ū. technikos


JCB

Recommended Posts

  • po 6 mėnesių...
On 2021-09-28 at 19:02, Jonas1995 pranešimas:

Gal kas patars kokiais dažais nudažyti metalines garažo duris. Kainos ir kokybės santykis kad neblogas būtų. Mašininiai brangoka, visi kiti tvoriniai ir pnš nublunka per kelis metus.

Dedi dažų ir butinai kietiklio. Bus tvirtesni ir blizgės o jei dar finale laku perlūstum būtų kaip ant torto višnaitė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-09-29 at 22:14, Jonas1995 pranešimas:

Bėda kad nevisi laką mėgsta. Blyn teko dažyt, net skiediklio 646 įmaišius sutraukė. Nesukčiau galvos , imu papigiam kokius ars ar lada, bet rudos spalvos negaunu.

Hammerite geri, ir ant parudijimo gali dažyti. Pas mane ant saulės jau berods trys metai ir praktiškai kaip naujai nudažyta, netikėjau kad taip laikys… aišku kaina jų prie brangesnių, bet sakyčiau verta ir būtent ruda spalva graži, bet jau man :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, M&M pranešimas:

Hammerite geri, ir ant parudijimo gali dažyti. Pas mane ant saulės jau berods trys metai ir praktiškai kaip naujai nudažyta, netikėjau kad taip laikys… aišku kaina jų prie brangesnių, bet sakyčiau verta ir būtent ruda spalva graži, bet jau man :)

O vat hammerite dažiau laiptų turėklus, po stogu stovi, bet lauke, tai rūdyt vietom pradėjo, tikrai buvo nuvalyta, ir metalas be rūdžių, tai cher suprasi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, Jonas1995 pranešimas:

O vat hammerite dažiau laiptų turėklus, po stogu stovi, bet lauke, tai rūdyt vietom pradėjo, tikrai buvo nuvalyta, ir metalas be rūdžių, tai cher suprasi...

Tada wurth rūdžių surišėjo prieš dažant ir bus garantuotai, wurth man patinka kad jo plaut nereik prieš dažant…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
Prieš 10 valandų, WYCKA/ pranešimas:

Nu aš barstytuva dažiau tai gan gražiai dengia ir blizgus tai net nežinau ar lakuot juos būtina niekur info nerandu kad dervos pagrindo dazai lakuotusi 

Koks barstytuvas?

Gal ir nesilakuos, kietiklio ir skiediklio yra ju gamybos. Del lako nzn

Bet jai jau nudažytas, per vėlu lakuoti bus. Jau nesuk galvos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O lakas ,kad blizgetu :icon-mrgreen:

Gavau vamzdziu is gamyklos (nesakysiu kokios) zodziu tie vamzdziai buvo nudazyti tokia pilka danga ,mazdaug 1mm (galvojau cinkuoti)   storio .korozijos nulis, nusveist ir neina-tokie kaip derva ,virinant nelabai dega ir smirda .zodziu agresyviai aplinkai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...