Jump to content

2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams


algis123

Recommended Posts

Prieš 12 valandų, Valakinis pranešimas:

Tik paskutinis kvailys gali bijoti ES paramų. Geriau tokiems apskritai nelįsti į verslą, arba, prieš tai darant, daug mokytis, į kursus pavaikščioti.

tai patarkit kokia kryptim eit smulkiam,kad uzsidirbt pragyvenimui,susmoket mokescius ir oriai gyvent

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Valakinis pranešimas:

Tik paskutinis kvailys gali bijoti ES paramų. Geriau tokiems apskritai nelįsti į verslą, arba, prieš tai darant, daug mokytis, į kursus pavaikščioti.

o taip kalbeti gali ir tik paskutinis .......  . kiekvieno ukininko reikalas, reikia jam , gali jis, ar sugebes jis ta parama paimt, gal kitas ir be paramos sugeba puikiai ukininkauti, tai tokioj vietoj kazin dar kuris kvailesnis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , woldass pranešimas:

o taip kalbeti gali ir tik paskutinis .......  . kiekvieno ukininko reikalas, reikia jam , gali jis, ar sugebes jis ta parama paimt, gal kitas ir be paramos sugeba puikiai ukininkauti, tai tokioj vietoj kazin dar kuris kvailesnis

puikiai pasakyta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, tikrai gerai "pasakyta", tik pirmiau išmokite skaityti. Aš rašiau apie tuos, kurie bijo, o ne tuos, kurie nenori naudotis paramų. Bet bijoti, nes jam sakė, kad parduosi viską, net savo paskutinius batus ir t.t., jei tas paramas lįsi - visa idiotizmo grožybė. Aišku, tegul klauso tų savo senų babų, nes jos viską žino, dar geriau tegul kaimynų paklauso, oi, tie tai apie paramas papasakos su visom smulkmenom. 

Man tai kas, tegul, juk mažiau idiotų paramomis naudosis, o man ir kitiems liks daugiau, bet kai tokie idiotai ima viešai verkti, kad jiems gyventi sunku, kad valstybė juos paliko užmaršty - patyčios iš visų dirbančių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, rita pranešimas:

tai patarkit kokia kryptim eit smulkiam,kad uzsidirbt pragyvenimui,susmoket mokescius ir oriai gyvent

Yra toks posakis, blogas tas kareivis kuris nenori tapti generolu, tai ir čia, jei pats nesieki perspektyvos, kas tau gali padeti? Kodel įsikibti į ta aš smulkus, kas man padės? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-02-01 at 15:14, Valodia25 pranešimas:

Gal kas pavyzduka galetu ? 

 

On 2019-01-29 at 18:05, kestoxs pranešimas:

Yra toks posakis, blogas tas kareivis kuris nenori tapti generolu, tai ir čia, jei pats nesieki perspektyvos, kas tau gali padeti? Kodel įsikibti į ta aš smulkus, kas man padės? 

čia man neaišku kam tos paramos smulkiem, jei visur kalbama, kad jie nekonkurencingi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , Valodia25 pranešimas:

Tamstos niekas ir neverčia prašyti paramos. Aš galbūt kitaip mąstau ir skaičiuoju, bet parama man tik į pliusą išeina. Vien tik tai, kad darytum, ką iki šol darei, tau "duoda" 15000 eur :), kad ir toliau taip darytum :D

Koks tas smulkus ... Iki 4 edv gauni tik spyga taukuota.Po 4 EDV gauni parama sykiu su dovanele dar sodrai atsibasliuot papolnai.Va ir atmojuoji per tuos 2 metus ta parama atgal valstybiai  .plius uz projekto parasyma dar atsegi gabala.Bobutes paskola kitaip tokiu paramu nepavadinsi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, ramas 1 pranešimas:

Nevisi supranta ta VED .pvz su augalininkyste tu minimaliu reikemu 4000  nesurenka ukis iki 4 edv.kas yra apytiksliai 15 ha.Ziurint ka augini .Tai ir klausimas kas tas smulkus ukis..

gal zinot kaip paciam apskaiciuot edv.,nuo kiek edv tada ukis nebe smulkus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-02-07 at 19:27, ramas 1 pranešimas:

Yra internete EDV ir VED skaiciuokles .Suvedi ka sejas kiek sejas ir  matai rezultata .Labai padeda susidestyti sejomaina jeigu EDV ant ribos .Kai dasideda mokesciu prievoles.

gal pasakytumet kur jas rast ,nes kur ismeta ten preliminari skaiciuokle tai as nieko nesuprantu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-01-29 at 16:26, Valakinis pranešimas:

Jo, tikrai gerai "pasakyta", tik pirmiau išmokite skaityti. Aš rašiau apie tuos, kurie bijo, o ne tuos, kurie nenori naudotis paramų. Bet bijoti, nes jam sakė, kad parduosi viską, net savo paskutinius batus ir t.t., jei tas paramas lįsi - visa idiotizmo grožybė. Aišku, tegul klauso tų savo senų babų, nes jos viską žino, dar geriau tegul kaimynų paklauso, oi, tie tai apie paramas papasakos su visom smulkmenom. 

Man tai kas, tegul, juk mažiau idiotų paramomis naudosis, o man ir kitiems liks daugiau, bet kai tokie idiotai ima viešai verkti, kad jiems gyventi sunku, kad valstybė juos paliko užmaršty - patyčios iš visų dirbančių.

Valakini iš pradžių tau opozicijoj .bet kai pažiuri  forme atrodo parama skirta ,kad jos negautum ,bet dar kartą kartoju reikia namų darbus atlikti gerai.                                           PS . Su savo LAVOL354 stumdau sniegą nuo ūkio paskirties pastatų kiemo...Tai irgi reikia attkreipti dėmesį ruošent namų darbus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...