Jump to content

Nerijus_

Nariai
 • Pranešimai

  73
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Nerijus_

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Lazdijai
 1. Nu bet pavyzdžiui, pradraskius pievos paviršių kad ir su ekologinėm akėčiom ar šiaip paprastom apverstom akėčiom, tada išbert ir užvoluot sunkesnais volais. Juk taip ir veikia tos pievų persėjimui skirtos sėjamosios. Negi vistiek efekto nebūtų? Tokiu sėjimu sudygtų ir tebeesanti žolė o vėliau ir išberta. Ar biškį nelabai ?
 2. Pasidalinkit nuomonėm ir kainom apie stūmoklines grupes. Visokių privežta ir kainų skirtumai nemaži. Traktoriukas dirba nedaug ir nelabai sunkius darbus (nutempia bačką kartais, pakaupia bulves, patampo grėblį) , tepalai keičiami laiku, centrifugos švara prižiūrima. Galbūt užtektų lenkiškos? Nors ir tų kainos skirasi.
 3. Taisyklių projektas. https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAP/0fe79370238811e9b246d9cc49389932 Yra straipsnis nma, kad perskirscius pinigus tarp priemonių bus 10 mln. skirta.
 4. Yra puikių naujienų! http://www.agroeta.lt/smulkiems-ukiams-riebi-zemes-ukio-ministerijos-spyga/?fbclid=IwAR323cDxHzw6-JMpNO2o-xjdreEviUeExhSzU9VWwdwAuglqPQPazln2klQ
 5. O tai i baka nupylimo iš skirstytuvo neina?
 6. Jau vien iš puslapio matosi kad rimta kontora. Kam kreiptis, juk tuos fotonus ar lovolus pardavinėja ne vien jie, ar ne?
 7. Ar pas ką nors vyksta koks judėjimas - paklausimai, laiškai... Nes kažkaip labai tylu.
 8. Nerijus_

  PLŪGAI

  Sveiki. Labai sudilo kvernelando pirmos kartos plūgo gylio ratuko vidurys (ašis ir įvorė stebulės), čia greičiausiai per neapsižiūrėjimą. Ar galima ten kaip nors perdaryt ant guolių? Galbūt iškart galvot apie kitos ašies ir stebulės pritaikymą?
 9. Sprendimas vienas - vezt remontuot, as pasiūliau laikina alternatyva Nesikarsciuok bro
 10. Teoriškai ten kuro neturi rastis ir lygis neturi kist. Jeigu per siurblio alsuoklį varo, reiškias plunžerio gumelės sutrūkę. Variklio darbui tas absoliučiai jokios įtakos neturi, tik tiek, kad būna šlapias visas šonas. Sprendimas vienas, imi lauk ir veži remontuot, nes pats tikrai nepasikeisi. Arba, kaip yra man buvo, išleisdavau salerką ir vėl pupsėdavau iki kol pradėdavo bėgt. Taip ir iškeliavo iš mano kiemo jisai. Dar kartą pasikartosiu, variklio darbo tas neįtakoja.
 11. Nu kaip, vien tik per apačią jis ir išsiima. Tik kad reik skirt, imt visą sankabą, smagratį, "kožuką", tada visa priekį su visais dantraciais ir viskuo. Atsuki visas pakakles ir praktiškai pam param ir guli ant žemės va kaip trumpai ir nesudėtingai dedamas variklį atgal pakeiti susidėvėjusias dalis gerom ir variklis ledas, nes remontinant šitą gedimą faktiškai lieka nepaliesta grupė ir paskirstymo velenelis , tai jeigu su pastaraisiais bėdų nėra o visa kita ką išardai ir susidėvėjusius mazgus keiti į gerus, rezultate turi variklį beveik po kapitalinio
 12. Kokiomis apsukomis traktorelis mėgdavo riedėti? Liaudyje dažnai kalbama, kad anas mažų apsukų baisiai nemėgsta.
 13. Pernai irgi buvau nugazdintas tokios minties, bet karterio imt nesiskubinau. Pradžioj didįjį škyvą klibyt bandžiau - nė krust, tada nuėmiau starterį ir pabandžiau krustelįt smagratį, o tas laisvas kaip triusikų gumas. Padalijęs pupsių pusiau, radau nukirstus smagračio varžtus. Prie to paties pasikeitė alkūninio salnykas, sankabos diskas, buvo suvaržytas kaip reikiant smagratis naujais varžtais, nu ir iki po šiolei pupsi per Dzūkijos kalnus.
 14. http://old.zum.lt/index.php?1317953979
 15. Su šeimos ūkių sąjungos pirmininku Vidu Juodsnukiu kalbėjau. Tai labai užtikrino, kad jau šitiem metam tai iškovojo galimybę pirk dėvėtus traktorius. Matysim kiek tame yra tiesos.
×
×
 • Create New...