Jump to content

Nerijus_

Nariai
 • Pranešimai

  84
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Nerijus_

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Lazdijai
 1. o kaip ta kaiksti isimt? grezt? ar jis kiaurai persikala?
 2. Nutrūko gilzė ties viršum. YOUTUBE maciau visokiu sjomniku, bet jie gilze istraukia tos virsutines taures pagalba. kaip patartumet ja isimt?
 3. Nerijus_

  Dažai/dažymas ž.ū. technikos

  kolegos, kaip jus nuriebalinat traktoriu pries dazant. nu vistiek nuplovus varikliu plovikliu reik nuriebalint. gi ten tiek visokiu uzkampiu.
 4. Kolegos, kokios išmieros fūriniai ratai tiktų keturtonei didžiajai? Be abejo ne ant originalių ratlankių :)
 5. Tai bet kuriam padargui, kuris turi hidrocilindrą ta papildoma pora gali būt naudojama. O padavimas yra bet kuris, priklauso kaip rankeną ar kelsi ar žemyn lenksi.
 6. Pirkau naują cilindrą ir nepamenu ar nuo naujo taip darė ar vėliau pradėjo... o jis būna gryna ant išėjimo prisuktas ar cilindro viduj kažkur ten?
 7. parduotuvėj siūlė štucerį su maža anga, tokia vos vos skylute. jeigu ją įdėsiu ar nesulėtės ir kėlimo funcija, nes lėtai išvarinės tepalą iš cilindro?
 8. Kolegos, kartojuosi su klausimu - meta padargą. Reikia rankeną milimetrais skaičiuot nuleidinėjant pakabą kad netrenktų žemėm. Kur ieškot galų? Ir dar prasidėjo vienas dalykas. Neina atlenkt šienapjovės juostos (kartais) Toks jausmas kad kažkas kažkur pristringa greičiausiai skirstytuve. Užkelia normaliai, tik atlenkt (lenkiasi įjungus plaukiojantį, kaip ir visos) atrodo kad užsidaro kažkas ir negrįžta tepalas. Dėkui už protingus patarimus.
 9. Sveiki. Meta padargą ant žemės. Kelia gerai, laiko tvarkingai. Seniau taip nebūdavo. Kame bėda? Dėkui.
 10. Paskutiniai du zodziai yra atsakymas.
 11. Nu bet pavyzdžiui, pradraskius pievos paviršių kad ir su ekologinėm akėčiom ar šiaip paprastom apverstom akėčiom, tada išbert ir užvoluot sunkesnais volais. Juk taip ir veikia tos pievų persėjimui skirtos sėjamosios. Negi vistiek efekto nebūtų? Tokiu sėjimu sudygtų ir tebeesanti žolė o vėliau ir išberta. Ar biškį nelabai ?
 12. Pasidalinkit nuomonėm ir kainom apie stūmoklines grupes. Visokių privežta ir kainų skirtumai nemaži. Traktoriukas dirba nedaug ir nelabai sunkius darbus (nutempia bačką kartais, pakaupia bulves, patampo grėblį) , tepalai keičiami laiku, centrifugos švara prižiūrima. Galbūt užtektų lenkiškos? Nors ir tų kainos skirasi.
 13. Taisyklių projektas. https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAP/0fe79370238811e9b246d9cc49389932 Yra straipsnis nma, kad perskirscius pinigus tarp priemonių bus 10 mln. skirta.
 14. Yra puikių naujienų! http://www.agroeta.lt/smulkiems-ukiams-riebi-zemes-ukio-ministerijos-spyga/?fbclid=IwAR323cDxHzw6-JMpNO2o-xjdreEviUeExhSzU9VWwdwAuglqPQPazln2klQ
×
×
 • Create New...