Jump to content

Kombaino išsirinkimas


Algis...

Recommended Posts

Tas ipylimas baika, kad nesugalvotu protingieji kurmiai vest apskaita to redbulio, kiek suvartojai, kada isipylei ir pan.

ta apskaitai tai baikes, bet kai protingieji kurmiai sugalvotu kad pvz be adr pazymejimo negali su traktorium ar kombainu dirbt redbuli naudojanciu, vat tada tai linksma butu :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na čia jau visko galima prigalvot, kitiem paklanka vien to, kad šalia talpos kurui turės dar vieną talpą karbamidui statyt pakanka, kad atpurtytu. Žodžiu dėl vienokiu ar kiokiu priežasčių niekas nedeba per dideliu noru mestis prie to karbamido nors panašu, kad anksčiau ar vėliau tai bus neišvengiama. Taip pat kaip anksčiau ar vėliau to bus atsisakyta (mano galva tai kažkoks marazmas neturintis nieko bendro su ekologija)

na bet vėl nukrypom nuo temos. Žodžiu su traktoriais bus kiek kitokia situacija (bet apie tai gal kitose temose) o, kadangi kombainams nauji metai ateina rugsėjo 1 tai 2011 bus įdomųs metai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas ipylimas baika, kad nesugalvotu protingieji kurmiai vest apskaita to redbulio, kiek suvartojai, kada isipylei ir pan.

ta apskaitai tai baikes, bet kai protingieji kurmiai sugalvotu kad pvz be adr pazymejimo negali su traktorium ar kombainu dirbt redbuli naudojanciu, vat tada tai linksma butu :eusa-shifty:

neturėtu sugalvot, nes važinėjam su EURO 5 sunkvežimiais ir apie jokio Adr šituo klausimu niekas neprašo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Klausimas ne i tema?

Kombaino sraige yra kazkada pagavus rimta akmeni ir siek tiek deformuota.

Na aisku toje vietoje ilinkimas ir siek tiek subuktuota sraige per visa ilgi ( smugio vietoj sukimosi ratas ovalu eina, ko pasekoje itrukineja visos siules viduje sraiges)

Gal zinot kas restauruoja jas? Arba man buvo mintis daryt paciam, tik vat bijau ar besugebesiu surinkt i grazu ir lygu darini, juk 6,6 metro, be to ten man rodos eina kokios 4 ar 5 dalys taskiniai suvirintos i kruva.

Dekingas uz info...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man buvo didelis akmuo uzstriges ties viduriu sraiges. Viduje pasitiesem lenta, ant jos dankrata ir atvarem atgal. Sraige turejo slunka. Atsukom ta islinkima i virsu ir tryse ant jo sokinejom. Atrodo juokingai, bet istiesinom. Nezinau ka daryciau sraigei ilinkus ne per viduri. Bandyciau virint strypus, kaitint aplink metala ir tampyt tas vietas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tame ir esme, kad ne per viduri :) bet nematau didelio skirtumo... Pas mane kaip ispausta sraige toje vietoje yra ir plius visa sraige sumesta.. Praeitais metasi as kokius 200Ha nuvariau su tokia, tik tiek kad visas vidus sraigej sutrukinejo ir t.t. :) Bet nebuvo kur dingti variau toliau ir tiek...

man buvo didelis akmuo uzstriges ties viduriu sraiges. Viduje pasitiesem lenta, ant jos dankrata ir atvarem atgal. Sraige turejo slunka. Atsukom ta islinkima i virsu ir tryse ant jo sokinejom. Atrodo juokingai, bet istiesinom. Nezinau ka daryciau sraigei ilinkus ne per viduri. Bandyciau virint strypus, kaitint aplink metala ir tampyt tas vietas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

apie sraigiu remonta truputi is praktikos,yra teka nemazai ju renimuoti, pirmiausia kad sraiges nereiketu tiesint reikia susireguliuot jos prabuksavima, bet....kartais zinios su darbais prasilenkia. Jei sraige yra linkus tai ties pilvu, priesingoij pusej ,pjaunu su diskeliu ir lenkiu arba su dankratu arba su kranbalke, yvairiai pagal galimybes,ipjauta sraige labai gerai pasiduoda, svarbiausia neprlenkt i kita puse, tada is vidaus dedu juostas ir sustiprinu, po to ja dar balansuoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apie sraigiu remonta truputi is praktikos,yra teka nemazai ju renimuoti, pirmiausia kad sraiges nereiketu tiesint reikia susireguliuot jos prabuksavima, bet....kartais zinios su darbais prasilenkia. Jei sraige yra linkus tai ties pilvu, priesingoij pusej ,pjaunu su diskeliu ir lenkiu arba su dankratu arba su kranbalke, yvairiai pagal galimybes,ipjauta sraige labai gerai pasiduoda, svarbiausia neprlenkt i kita puse, tada is vidaus dedu juostas ir sustiprinu, po to ja dar balansuoju.

pritariu elementarus ir paprastas budas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Na va, pasigirsiu. Į mano rankas pateko nuostabi knyga. 1991 m. "Javų kombainai".:)

Bus proga išsinagrinėti Don'ą, Jenisejų, tai gal pagaliau pradėsiu suprasti daugiau, kur kas ten reguliuojasi ir kam tai yra skirta. :D

Vėliau kada nuvažiuosiu pas shaulinį ar arunį pasižiūrėti, kaip technika toli nužengė..:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, pasigirsiu. Į mano rankas pateko nuostabi knyga. 1991 m. "Javų kombainai".:)

Bus proga išsinagrinėti Don'ą, Jenisejų, tai gal pagaliau pradėsiu suprasti daugiau, kur kas ten reguliuojasi ir kam tai yra skirta. :D

Vėliau kada nuvažiuosiu pas shaulinį ar arunį pasižiūrėti, kaip technika toli nužengė..:)

Na gal ir ne i tema bet Renaldai tu taip suartejai su kaimu , netas zodis :icon-wink: Tikrai jau nebeesi zmogus is miesto o tikrai tarp miesto ir kaimo. Neteko sutikti finansininko kuriam taip arti dusios butu kaimas su zemes ukiu ir jo zmonemis. Lenkiu galva :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, pasigirsiu. Į mano rankas pateko nuostabi knyga. 1991 m. "Javų kombainai".:)

Bus proga išsinagrinėti Don'ą, Jenisejų, tai gal pagaliau pradėsiu suprasti daugiau, kur kas ten reguliuojasi ir kam tai yra skirta. :D

Vėliau kada nuvažiuosiu pas shaulinį ar arunį pasižiūrėti, kaip technika toli nužengė..:)

O gali neskenuoti ar nufotkinti viska ir kur nors ikelti? as ir noreciau paskaitineti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...