Jump to content

Kombaino išsirinkimas


Algis...

Recommended Posts

sia problemele truputi domejausi, nes panasia beda pernai turejo giminaitis. teko pasikalbeti ne su vienu specu taip kad populiariausi patarimai kokius teko isgirsti: svarbiausia ORGINALUS ventiliatoriaus dirzelis, antra orginalus termostatai ten padaryta kazkokia droseliavimo skylute kuri neleidzia susidaryti oro burbului, ne ka svarbiau juos taisyklingai ydeti. taippat kadangi kombainiukas ne jaunuolis neuztenka vien tik prapusti radiatoriu dar reiketu nuemus bakelius ir prasuntuoti kiekviena vamzdeli. Musu atveju tai kogero ir padejo arba padejo tai, kad bezaidziant su visokiais variantais truputi praveso orai :D

visa tai jau padariau va tik termostata gal reiks idemiau pratestuoti Yra dar versija kad persilpnas mataras be turbinos nors kulent nepilnu kederiu visvien kaista . Kol ispilam grudus ir luktelim kales min atvesta ir taip iki sekancio bunkerio

visi tie patys simptomai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reiktu pabandyti padidinti kuro norma, jei kas lindo prie siurblio gali buti persausas mishinys del ko degimo temperatura gaunasi zenkliai aukstesne uz konstrukcine

gerai cia pasamprotavai, " per sausas'' , gal norejai parasyt per liesas? bet kiek teko susidurt praktikoj, tai buna tik per riebus misiniai. ir is vis prie tokiu dalyku geriau nagu nekist. ten yra toks klaso modelis, kurio temperatura vaiksto ant ribos, tai uztenka is minetu gedimu kazkuriam pasireikst ir katiliukas verda. Siaip tai ka daryt arunis surase, tik pasikartosiu, dirzeli reikia itempt l. kietai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kalbant apie 600 lexa tai ten siaip neaisku kas kaltas siaip smulkintuvas jau pakeistas ir padarytas atvirai gana lyginant su anksciau buvusiais, smulkina gerai, skliedzia gerai nebeliko dirzu raizgalynes gale, bet kadangi atviras labai smarkiai dulka (kulem vienam lauke pas mane vos vos dulkes, o pas ji kombaino nesimato), o del radiatoriaus tai claas padare toki vazinejanti siurbekly kuris pastoviai varineja ir nusiurbineja dulkes nuo tinklelio pries radiatoriu, bet ar negali buti taip kad radiatoriaus sparnuote traukia i save, tas i priesinga puse ir del to gaunasi kaitimas, nes radiatoriuas sparnuote ir tas nusiurbejas traukia ora i skirtingas puses...tai va...bet manau jej claas ispres ta problema tai tikrai bus super kombainas!!! :D:icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kalbant apie 600 lexa tai ten siaip neaisku kas kaltas siaip smulkintuvas jau pakeistas ir padarytas atvirai gana lyginant su anksciau buvusiais, smulkina gerai, skliedzia gerai nebeliko dirzu raizgalynes gale, bet kadangi atviras labai smarkiai dulka (kulem vienam lauke pas mane vos vos dulkes, o pas ji kombaino nesimato), o del radiatoriaus tai claas padare toki vazinejanti siurbekly kuris pastoviai varineja ir nusiurbineja dulkes nuo tinklelio pries radiatoriu, bet ar negali buti taip kad radiatoriaus sparnuote traukia i save, tas i priesinga puse ir del to gaunasi kaitimas, nes radiatoriuas sparnuote ir tas nusiurbejas traukia ora i skirtingas puses...tai va...bet manau jej claas ispres ta problema tai tikrai bus super kombainas!!! :D:icon-wink:

na ir dar priekyje, kad sugalvotu kaip dukiu problema išsprest, nes ten dar vienas ventiliatorius srovi dulkėm nupūst :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kalbant apie 600 lexa tai ten siaip neaisku kas kaltas siaip smulkintuvas jau pakeistas ir padarytas atvirai gana lyginant su anksciau buvusiais, smulkina gerai, skliedzia gerai nebeliko dirzu raizgalynes gale, bet kadangi atviras labai smarkiai dulka (kulem vienam lauke pas mane vos vos dulkes, o pas ji kombaino nesimato), o del radiatoriaus tai claas padare toki vazinejanti siurbekly kuris pastoviai varineja ir nusiurbineja dulkes nuo tinklelio pries radiatoriu, bet ar negali buti taip kad radiatoriaus sparnuote traukia i save, tas i priesinga puse ir del to gaunasi kaitimas, nes radiatoriuas sparnuote ir tas nusiurbejas traukia ora i skirtingas puses...tai va...bet manau jej claas ispres ta problema tai tikrai bus super kombainas!!! :D:icon-wink:

na ir dar priekyje, kad sugalvotu kaip dukiu problema išsprest, nes ten dar vienas ventiliatorius srovi dulkėm nupūst :icon-wink:

o tai kokia problema yra? stovi dulkiu nusiurbejas ir viskas...ka ten spresti? :o

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kalbant apie 600 lexa tai ten siaip neaisku kas kaltas siaip smulkintuvas jau pakeistas ir padarytas atvirai gana lyginant su anksciau buvusiais, smulkina gerai, skliedzia gerai nebeliko dirzu raizgalynes gale, bet kadangi atviras labai smarkiai dulka (kulem vienam lauke pas mane vos vos dulkes, o pas ji kombaino nesimato), o del radiatoriaus tai claas padare toki vazinejanti siurbekly kuris pastoviai varineja ir nusiurbineja dulkes nuo tinklelio pries radiatoriu, bet ar negali buti taip kad radiatoriaus sparnuote traukia i save, tas i priesinga puse ir del to gaunasi kaitimas, nes radiatoriuas sparnuote ir tas nusiurbejas traukia ora i skirtingas puses...tai va...bet manau jej claas ispres ta problema tai tikrai bus super kombainas!!! :D:icon-wink:

na ir dar priekyje, kad sugalvotu kaip dukiu problema išsprest, nes ten dar vienas ventiliatorius srovi dulkėm nupūst :icon-wink:

o tai kokia problema yra? stovi dulkiu nusiurbejas ir viskas...ka ten spresti? :o

siurblys prie radijatorių, siurblys prie nuožulnės, kokstai savaeigis dulkių siurblys gaunasi :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu siaip ant kombaino raso 586, ten labai nedaug truksta iki to 600, nes kaimynas salia turi 600, tai pas ji raso 589... esme ta pati galima sakyti tik pas ji grudu sraige stambesne, rotoriai didesni, variklis galingesnis ir smulkintuvas kitox (kuris lb dulka ir kemsa radijatoriu)...siaip siuo metu nepirkciau 600 lexo, nes ji tobulinti reikia ir smarkiai, kai lauke buvo +30 as visa diena kuldavau be sustojimu praktiskai, o kaimynas su 600 kas pora valandu stodavo pusti radiatoriaus nes tiek dulka smulkintuvas kad ji tiesiog uzkemsa ir pradeda kaisti ne tik variklis bet ir plastmases aplinkui lydytis, bet atejus vakarui ir jis tapdavo kietas ir kuldavo nesustodamas :lol::lol::lol:

Cia kazkas ne taip. Kurioj vietoj raso 586, 589? Gal cia ne tie didieji skaiciai, kurie matosi is tolo, o lenteleje mazais skaiciukais irasyta? Tada ten dalis serijinio numerio. O jei ne tai... net nezinau kaip taip galetu buti. Siaip buvo bandomuju kombainu 600 su 580 uzrasais, bet kad dar ir su tokiais butu neteko girdeti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reiktu pabandyti padidinti kuro norma, jei kas lindo prie siurblio gali buti persausas mishinys del ko degimo temperatura gaunasi zenkliai aukstesne uz konstrukcine

gerai cia pasamprotavai, " per sausas'' , gal norejai parasyt per liesas? bet kiek teko susidurt praktikoj, tai buna tik per riebus misiniai. ir is vis prie tokiu dalyku geriau nagu nekist. ten yra toks klaso modelis, kurio temperatura vaiksto ant ribos, tai uztenka is minetu gedimu kazkuriam pasireikst ir katiliukas verda. Siaip tai ka daryt arunis surase, tik pasikartosiu, dirzeli reikia itempt l. kietai.

O su kitais kombainas ar esat kas su tokia problema susidūrę? kad radijatorius užsineštu, nespėtum pūst ir šeip aušinimo neužtektu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai as pernai su tuo kaitimu vargau issiaiskinau kad butina nauduoti tik orginalo firmini dirza dar griestai draudziama isimineti termostata nes ten kazkokia hitra cirkuliacija O seip kaita ne nuo apkrovimo nes bandziau dirbti nesmulkindamas siaudu ir pjaudamas nepilu kederiu visvien kaito Manau ten kazkas su mataru bus arba reikia isplauti su chemija visa ausinimo sistema

O apskritai reiks ji i marcias stumti nes neuzilgo case kieme pasirodis tik va reikia baigti bokstus statyti nes nuo tokio nasaus kombaino nespesiu isvezineti grudu

beje norejau pasiteirauti Man vienas teoretikas siule su case kulti be sustojimo galulaukese Tipo vazuoti ratais uzsiemus bara nesustojant ir likusius liezuvius damusineti su kitu kombainu Logika tame kad rotorius po apsisukimo kol neprisirenka pakankamai mases nerori dirbti o tai uztrunka Dienos begyje visa tai duoda nemaza efekta sako iki 20 proc

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tokių fokusų dar negirdėjau. Šeip tai ta apsisukimų taisyklė galioja VISIEMS kombainams, kuo didesnis tuo labiau. Kaip ten ta lauko forma? gali pabandyt, gal ir neblogai bus :icon-wink:

P.S man vistiek įdomu sužinoti, ar radiatoriaus užnešimo problema būdinga Lietuvos sąlygoms ar tai tik atskiriems kombainų modeliais (bent jau aš del to nusiskundimų neturėjau)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tokių fokusų dar negirdėjau. Šeip tai ta apsisukimų taisyklė galioja VISIEMS kombainams, kuo didesnis tuo labiau. Kaip ten ta lauko forma? gali pabandyt, gal ir neblogai bus :icon-wink:

P.S man vistiek įdomu sužinoti, ar radiatoriaus užnešimo problema būdinga Lietuvos sąlygoms ar tai tik atskiriems kombainų modeliais (bent jau aš del to nusiskundimų neturėjau)

tai gal as ne viska zinau nes as nusikuliu galulaukes ir atvazeves iki galo sukuosinekuldamas ir griztu cia pat atgal O ten tipo pasiekes galulaukia mazini griti ir sukiesi kuldamas pavazuoji kuldamas 50 metru ar ten kiek ir tik tada atgal gaunnasiovalas O kai lieka liezuvis per trys kederius palieki sita gabaliuka kitam nenesem kombainui ir tegu jis damusineja opats imi kita bara Teoriskai viskas grazu tik ar bus nauda ir nesilauzis kombainas varidamas skersai vagom ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[

P.S man vistiek įdomu sužinoti, ar radiatoriaus užnešimo problema būdinga Lietuvos sąlygoms ar tai tik atskiriems kombainų modeliais (bent jau aš del to nusiskundimų neturėjau)

maniskis 98 su pastiprintu pobugniu kederis 5.1 O seip turbininia nekaista Man tik idomu kodel galigesniam matarui eina tokspat kederis Gal maniskiui prikaluso siauresnis Ir dar girdejau kaip maniski kombaina kukuruziniu pravardiavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tokių fokusų dar negirdėjau. Šeip tai ta apsisukimų taisyklė galioja VISIEMS kombainams, kuo didesnis tuo labiau. Kaip ten ta lauko forma? gali pabandyt, gal ir neblogai bus :icon-wink:

P.S man vistiek įdomu sužinoti, ar radiatoriaus užnešimo problema būdinga Lietuvos sąlygoms ar tai tik atskiriems kombainų modeliais (bent jau aš del to nusiskundimų neturėjau)

tai gal as ne viska zinau nes as nusikuliu galulaukes ir atvazeves iki galo sukuosinekuldamas ir griztu cia pat atgal O ten tipo pasiekes galulaukia mazini griti ir sukiesi kuldamas pavazuoji kuldamas 50 metru ar ten kiek ir tik tada atgal gaunnasiovalas O kai lieka liezuvis per trys kederius palieki sita gabaliuka kitam nenesem kombainui ir tegu jis damusineja opats imi kita bara Teoriskai viskas grazu tik ar bus nauda ir nesilauzis kombainas varidamas skersai vagom ...

žiūrint kokiu greičiu varysi skersai vagų. Tas ovalas gal ir gerai kai geras laukas o jei sugule, tektu važiuoti, palei, prieš ir skersai plauko. Na ir dar vienas dalykas, pagal šitą teorija išpylinėt tik eigoje (nes irgi sustojimas, kol užsipildys ir tt. )

Šeip tai netgi tam straipsnyje Kill stall rašoma, kad tokius fokusus daryt pavažiavus 100m. taigi tai būdinga visiem kombainam :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinau tik tiek, kad tuose krastuose kur mm laikosi yra ex demo lexion 600 su visais navarotais (dgps autopilotas su RTK, lazeris ir t.t) tie skaiciai ka jis surase ir man iartini, bet bala nemate nesiginciju :icon-wink:

Taip teisingai jis gyvena uz 2km nuo manes tas demo 600 apie ta ir kalbejau kad turi reikalu su juo nenumatytu, bet patys pirko ir gyresi kad 1as Lietuvoj... :) pas ji ta 600 sukista viskas 2 lazeriai, dgps su ta antena, ratai 1050 (nuo kuriu paskui spilkos trukineja, nespeja keist)ir t.t.

o del skaiciu tai mes ziurejom lenteles ant kombaino gamybines tai pas mane raso 586, o pas ji ant 600, 589 modelis...kiek zinau kai testavo 600 lexius, kad konkurentai neatskirtu buvo uzmesti 580 numeris tas didelis kur ant sono... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tokių fokusų dar negirdėjau. Šeip tai ta apsisukimų taisyklė galioja VISIEMS kombainams, kuo didesnis tuo labiau. Kaip ten ta lauko forma? gali pabandyt, gal ir neblogai bus :icon-wink:

P.S man vistiek įdomu sužinoti, ar radiatoriaus užnešimo problema būdinga Lietuvos sąlygoms ar tai tik atskiriems kombainų modeliais (bent jau aš del to nusiskundimų neturėjau)

Nu su musu kombainais nei claas, nei jd 2264 su radiatoriu uzsinesimu nera bedu...kai turiu laisvo laiko su kompresorium prapuciu ir tiek, bet siaip neklijuoja ir nekaista...

:icon-wink: siaip uosvis dirba bendrovei tai ten nori nenori kas ryta liepia su auksto spaudimo plovykla isplaut radiatoriu, kai jej nuplauni ir vaziuoji i laukus ji apnesa ir kaista (jd cia), ir tada gaunas uzdaras ratas kas ryta plauni, per diena uznesa... :D geriausia su vandeniu prie radiatoriaus nelyst ir tada jokiu problemu... :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Wink siaip uosvis dirba bendrovei tai ten nori nenori kas ryta liepia su auksto spaudimo plovykla isplaut radiatoriu, kai jej nuplauni ir vaziuoji i laukus ji apnesa ir kaista (jd cia), ir tada gaunas uzdaras ratas kas ryta plauni, per diena uznesa... Very Happy geriausia su vandeniu prie radiatoriaus nelyst ir tada jokiu problemu... Wink

nebesuprantu mm ,tai ką blogo padaro vanduo, o gal aukštas slėgis? :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tokių fokusų dar negirdėjau. Šeip tai ta apsisukimų taisyklė galioja VISIEMS kombainams, kuo didesnis tuo labiau. Kaip ten ta lauko forma? gali pabandyt, gal ir neblogai bus :icon-wink:

P.S man vistiek įdomu sužinoti, ar radiatoriaus užnešimo problema būdinga Lietuvos sąlygoms ar tai tik atskiriems kombainų modeliais (bent jau aš del to nusiskundimų neturėjau)

Nu su musu kombainais nei claas, nei jd 2264 su radiatoriu uzsinesimu nera bedu...kai turiu laisvo laiko su kompresorium prapuciu ir tiek, bet siaip neklijuoja ir nekaista...

:icon-wink: siaip uosvis dirba bendrovei tai ten nori nenori kas ryta liepia su auksto spaudimo plovykla isplaut radiatoriu, kai jej nuplauni ir vaziuoji i laukus ji apnesa ir kaista (jd cia), ir tada gaunas uzdaras ratas kas ryta plauni, per diena uznesa... :D geriausia su vandeniu prie radiatoriaus nelyst ir tada jokiu problemu... :icon-wink:

Na turbut su maziausiu slegiu plauna ta radiatoriu, nes jei plautu virs 200 bar'u tai is to radiatoriaus liktu aliuminine Š..o kruva. Kas ten tos radiatoriaus aliumines ploksteles, kaip mat lankstosi, nebent ten koks naujadaras nebijantis smugiu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...