Jump to content

Kombaino išsirinkimas


Algis...

Recommended Posts

sveiki, kokia nuomonė apie class tucano-430, kaina 491t. kulimo jam 200ha

manau susitvarkis, ???

žinoma susitvarkys, donas tiek padarytu. Klausimas kaip greitai nori juos pasiimt tuos 200ha. Kiek ir ko augini, nuo to priklauso kiek laiko turi javapjūtei, na ir kokia technologija taikai (ari, neari). Atvirai sakant tokiem plotam aš rimtai pasidomėčiau NH TC kokiu galingesniu, manau pigiau atsieitu, o ant tokiu plotų tai tikrai laikytu. nebent nori ar dėl technologijos reikia greitai nuimti (10 dienų) tada jau zdaravesnio reikia. bett tai +100 000 (maždaug)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką JŪS vadybininkai svaikstat apie dešimt dienų javapjūtę ,jei paskutiniais metais pastoviai lyją .Kulti geriausiu atveju išeina kas trečia diena ,o kartais ir savaitę prastovi. Jūsų pasakymai tinka tik sėdint kabinetuos o ne praktikoje . Praėjo tie laikai kai visą para kulti ėjo prieš 10 metų ,ir drėgnumas naktį buvo 13 ,džiovyklų niekam nereikėjo .Supirkimo punkte net užkūre nebuvo .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką JŪS vadybininkai svaikstat apie dešimt dienų javapjūtę ,jei paskutiniais metais pastoviai lyją .Kulti geriausiu atveju išeina kas trečia diena ,o kartais ir savaitę prastovi. Jūsų pasakymai tinka tik sėdint kabinetuos o ne praktikoje . Praėjo tie laikai kai visą para kulti ėjo prieš 10 metų ,ir drėgnumas naktį buvo 13 ,džiovyklų niekam nereikėjo .Supirkimo punkte net užkūre nebuvo .

:D gerai pasakysiu paprasčiau. Nieko nėra neįmanomo, tik klausimas ar apsimoka. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurdamas sia tema norejau isgirsti nomoniu, atsiliepimu, pasiulimu, minusu, pliusu apie ivairiu modeliu ir firmu javu kombainus. Noriu padekoti visems pasisakiusiems ir issakiusiems savo nuomones. Prisipazinsiu balamutijausi labai ilgai ir neriztingai. Vienu metu tiko vienoks kitu kitoks modelis ir pagrinde kratiklinis. Labiausiai sirdis linko prie Claaso is pradziu Tucan 450 veliau Lexion 540c, 540, 550. Neabejingas buvau ir NH CX modeliams. Rimciau apsisprendus paaiskedavo, kad vieno ar kito modelio nebeuzsako nes ju truksta. :icon-eek:

Taigi padejau taska ir pasirasiau sutarti. Nepatikesit mano kombainas rotorius Case Axial Flow 7010 :):icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad tik nebūtų bėdų su tuo "rotorius Case Axial Flow 7010", kai reiks kokius liesesnius pasėlius kulti. Na šiaip tai labai našus turėtų bųti tam tikromis sąlygomis, sėkmės laukuose.

jei visas laukas "liesas" ne problema, didini greiti stabdai mase rotoriuje, yra varijantu. Blogiau kai "banguota" (liesas riebus liesas), mazesnis kombainiukas naturaliai stuja riebesni sutikes (sveikatos pritrukta) o toks zveris gali eit ir nueit o tas paskui matosi, kai sudygsta pabiros :icon-wink: "bangos" daugiau agrotechnine problema, bet yra siokiu tokiu sprendimu ir tokiem atvejam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurdamas sia tema norejau isgirsti nomoniu, atsiliepimu, pasiulimu, minusu, pliusu apie ivairiu modeliu ir firmu javu kombainus. Noriu padekoti visems pasisakiusiems ir issakiusiems savo nuomones. Prisipazinsiu balamutijausi labai ilgai ir neriztingai. Vienu metu tiko vienoks kitu kitoks modelis ir pagrinde kratiklinis. Labiausiai sirdis linko prie Claaso is pradziu Tucan 450 veliau Lexion 540c, 540, 550. Neabejingas buvau ir NH CX modeliams. Rimciau apsisprendus paaiskedavo, kad vieno ar kito modelio nebeuzsako nes ju truksta. :icon-eek:

Taigi padejau taska ir pasirasiau sutarti. Nepatikesit mano kombainas rotorius Case Axial Flow 7010 :):icon-wink:

shaulini , itariu tavo darbas..... kas nerizikuoja tas sampo negeria, mano protu teisingas pasirinkymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurdamas sia tema norejau isgirsti nomoniu, atsiliepimu, pasiulimu, minusu, pliusu apie ivairiu modeliu ir firmu javu kombainus. Noriu padekoti visems pasisakiusiems ir issakiusiems savo nuomones. Prisipazinsiu balamutijausi labai ilgai ir neriztingai. Vienu metu tiko vienoks kitu kitoks modelis ir pagrinde kratiklinis. Labiausiai sirdis linko prie Claaso is pradziu Tucan 450 veliau Lexion 540c, 540, 550. Neabejingas buvau ir NH CX modeliams. Rimciau apsisprendus paaiskedavo, kad vieno ar kito modelio nebeuzsako nes ju truksta. :icon-eek:

Taigi padejau taska ir pasirasiau sutarti. Nepatikesit mano kombainas rotorius Case Axial Flow 7010 :):icon-wink:

shaulini , itariu tavo darbas..... kas nerizikuoja tas sampo negeria, mano protu teisingas pasirinkymas.

Hm ... Nežinau ar čia koplimwntas, ar priekaištas, bet mano darbas tik prasideda, Neturiu jokio noro rudenį skaityt tokiu komentarų, kaip taviskiai apie skutiką :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

lyg ir pvydet pradedu, gaila ash pries sutarti rashantis nesugalvojau panashios temos :icon-confused:

Na, tavasis variantas irgi nėra pats blogiausias.:) Be to, tau neteko gana nervingai ieškoti varianto, kuris būtų "gražus, patogus, įperkamas bei pristatomas iki javapjūtės". Žodžiu, visur savi trūkumai bei privalumai.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...