Jump to content

Kombaino išsirinkimas


Algis...

Recommended Posts

o ka as zinau, sraige didesnio diametro nei senajam ir sraiges sieneles irgi didesnio storio, tikrai geresne pjaunamoji nei ant 8060 buvo, ana ne syki buvau i vezlanki sulenkes, o sita tikrai liuks

p.s. Gedai, saule sviecia o tu forume sedi, nusprendei nebekulti? :)

Aš iš po naktinės pamainos prie džiovyklos tai man tik ant svarstykliu šiandien leista sėdėti beje jau antra šimta tonu miežiu veža .
Tai tadu tik CX be konkurencijos. :eusa-think: Bet iš tikruju liaudyje pasakojama kad vis dėl to claasas drėgnu grudu karalius.Kaži kodėl taip nes paklausus kodėl taip manoma dažniausias atsakymas buna kad tai claas kombainas . :icon-question:

Masės greitintuvas ......

Ka bendro turi masės greitintuvas ir šlapi grudai gal gali man kaip runkeliui paaiškinti.Nes tikrai žinau kai žaliasni stiebai masės greitintuvas daugiau trukdo nei padeda.Manau kad ir su šlapiasniais tas pats nes jie pasidaro tasus..Aps tik tolygiai paplonina pačia paduodama mase.Tad vadinasi tai tik tarpinės tarp vairo ir sėdynės problema yra o ne kombainas prastesnis lyginant su claas.Nes Jurgis sėdintis prie vairo nesugeba tolygia paduoti masės.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ale litagros servisas , bet velgi ar jis reikalingas , dotnuvos taipat neka geresnis... :eusa-think:

Jo šiemet apturėjau malonuma ieškoti detaliu tai puse dienos pasišnekėjau tai su faksu tai su mergička maloniu balsu kuri bandė mane sujungti su aštuntu sandėliu.Ačiū dievui kad nors sandėlio nr. kur Nh traktoriu detalės yra žinau .Bet nieko doro nepešes susiradau Arunio daliu katalogo nuoroda isivedžiau traktoriaus nr. susiradau reikiama originalios detalės nr.Po to nuvažiavau i rajonine lytagros parduotuve pagal originalius nr pasakė kur yra minėta detalė ir jos kaina.Tadu nuėjau pas ju kaimynus ir per pora valandu minėtas dalis surado trečdaliu pigiau kita diena maždaug apie pietus jos buvo pristatytos kurjerio.Nafik Lytagra isivedė toki" palengvinima' bendravimo su pirkėjais jeigu jis absoliučiai neveikia. :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as jau senai taip darau, tik pas mane ceisas, pagal kataloga susisrandu, po to su kodais pas tiekejus tai kartais ir lytagroj gaunu ir DP ir audrokestoij, kai neskubu tai kaina pirmoj vietoj o kai reik greitai, tai vel kitaip, o del detaliu kainu tai daugiausiai eina nuderet lytagroj, bet tikrai ne brangiausia buna is esamu tiekeju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ale litagros servisas , bet velgi ar jis reikalingas , dotnuvos taipat neka geresnis... :eusa-think:

Jo šiemet apturėjau malonuma ieškoti detaliu tai puse dienos pasišnekėjau tai su faksu tai su mergička maloniu balsu kuri bandė mane sujungti su aštuntu sandėliu.Ačiū dievui kad nors sandėlio nr. kur Nh traktoriu detalės yra žinau .Bet nieko doro nepešes susiradau Arunio daliu katalogo nuoroda isivedžiau traktoriaus nr. susiradau reikiama originalios detalės nr.Po to nuvažiavau i rajonine lytagros parduotuve pagal originalius nr pasakė kur yra minėta detalė ir jos kaina.Tadu nuėjau pas ju kaimynus ir per pora valandu minėtas dalis surado trečdaliu pigiau kita diena maždaug apie pietus jos buvo pristatytos kurjerio.Nafik Lytagra isivedė toki" palengvinima' bendravimo su pirkėjais jeigu jis absoliučiai neveikia. :icon-question:

tai kad jie net dalgio peiliukų ir pirštų nesugeba tinkamų atrinkt, ka jau šnekėt apie kitas rimtas detales :eusa-violin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinai iš dalies galiu sutikti su tavim bet jeigu jau eina ant to kad aš turiu jau nuvažiuoti.Nors visa tai puikiai galiu atlikti iš namu užsakyti reikiama detale intiku tai kodėl manes net nesugeba sujungti su tuom žmogum kuris galėtu pažiurėti turi ta detale ar ne.Galu gale tegul duoda priiega ar padaro vieša priėjima prie duomenu bazės aš tikrai sugebėsiu pats ta dali susirasti pagal originalu koda ir netgi manau kad sugebėsiu ja užsisakyti kad ja man pristatytu kita diena.Dabar ju kontoroje užsakytas daiktas iš užsienio rajono prekybos taška pasiekia per tris dienas,o iš kauno tas daiktas dažniausiai keliauja savaite jeigu viskas pasiseka dažniausiai ir ilgiau buna.Čia jau dievo valioje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka bendro turi masės greitintuvas ir šlapi grudai gal gali man kaip runkeliui paaiškinti.Nes tikrai žinau kai žaliasni stiebai masės greitintuvas daugiau trukdo nei padeda.Manau kad ir su šlapiasniais tas pats nes jie pasidaro tasus..Aps tik tolygiai paplonina pačia paduodama mase.Tad vadinasi tai tik tarpinės tarp vairo ir sėdynės problema yra o ne kombainas prastesnis lyginant su claas.Nes Jurgis sėdintis prie vairo nesugeba tolygia paduoti masės.

nu palyginimui teko symet vaziuot tame paceme lauke 1 su mases greitintuvu o kitas be mases greitintuvo. kulem 18+ dregme kvietukus tai vakare kai pradeda dregt as dar kokiom 2 val ilgiau pasimaldavau po laukus uz ta kuris be mases greitintuvo vaziuoja.... drgni iskarto pasijaucia ant vadinamo "zaksejimo"..... taspats ir ant lauku su "iseliu" kulem galim sakyt ne pagal ta pacia svorio kategorija bet pas mane su mases greitintuvu ir turek beda kazkodel ant lygaus ejom nos pas mane pagal dumenis mazesnis....:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

.
Ka bendro turi masės greitintuvas ir šlapi grudai gal gali man kaip runkeliui paaiškinti.Nes tikrai žinau kai žaliasni stiebai masės greitintuvas daugiau trukdo nei padeda.Manau kad ir su šlapiasniais tas pats nes jie pasidaro tasus..Aps tik tolygiai paplonina pačia paduodama mase.Tad vadinasi tai tik tarpinės tarp vairo ir sėdynės problema yra o ne kombainas prastesnis lyginant su claas.Nes Jurgis sėdintis prie vairo nesugeba tolygia paduoti masės.

Dauk kur klysti . Teko padirbėt su JD be masės greitintuvo ir su LEXIONU . Ne viską lemia vien tarpinė . Ir konkretus atvejis - buvo ūkyje 2 Ha laukas . Nuvažiavimas iki jo tikra kančia . Su bet kokiu agregatu nuvažiavimas iki jo užtrunka ilgiau , negu darbas jame . Žinoma nuvažiavus su kombainu būtinai turėjo stipriai užlyti . Išeitis žinoma apsisukt ir namo , bet javapjūtės pabaigtuvės vėsta šaldytuve , nuspręsta bandyt paimt . Naudos ne kažkas , šiaudų jau nesmulkino , grūdų drėgmė virš 35 , bet LEXIONAS nukūlė nežaksėdamas . Kas nors pasakotų nepatikėčiau , bet kadangi pats bandžiau ......Ir taip pastebėta - sraigės padarytų guzų būgnas nepajunta . Norėčiau pamatyt , kaip tau tas "Jurgis" išlygina masę , kai pusė kederio stovi , o pusė guli ir dar susukti į visas puses .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik jau nemokink manes sugulusiu javu kulti tikrai manau už tave šioje srityje esu galva aukštesnis ir be masės greitintuvo.Aišku galiu sutikti kad žaksi tas kombainas ant tokio pasėlio bet tai daugiau bėl to kad nervai Jurgiui nelaiko.

pats sutkai kad zaksi kombainas. o kokios tokio zaksejimo pasekmes? (apie minimalu zaksejima nieko nesakau bet kai nuo sirdies rimciau taip trinkteli).... ir is to pasidaro tokia isvada kad kombainas su mases greitintuvu dregnuose ar sugulusiuose javuose nepraranda tiek nasumo kiek kombainas be mases greitintuvo.....:) tik siuo atvieju butu idomu pamatyt gyvai kaip elgiasi lexionas kur uz aps'o dar ir rotoriai yra... kaip jie bendrauja su dregnesniais javais:)))) ypac aktualu butu 7'tos serijos lexionai:)))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik jau nemokink manes sugulusiu javu kulti tikrai manau už tave šioje srityje esu galva aukštesnis ir be masės greitintuvo.Aišku galiu sutikti kad žaksi tas kombainas ant tokio pasėlio bet tai daugiau bėl to kad nervai Jurgiui nelaiko.

Na tik nereikia karščiuotis ir galvos ilgio matuotis , kiek save atsimenu tai visos vasaros vienokiame ar kitokiame kombaine , o pradėjau dar kolūkyje su NIVA ......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

lengvai žiurėk tuyobei kiek tik širdis geidžia.

dar viena tik mažesnio

irdar vienas vaizdelis

P.S.Gerai jau gerai jusu viršus tik dar pasigirkit kaip sekasi su APS'u pupikes gliaudyti ir busiu claas'o gerbėjas amžiams :icon-wink:

cia tokeis greiciasi kaip kaikuriose video vietose matyt tai ir rekorda nukulto ploto galima pasiekt:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi prie džiovyklos nėr ka veikt taigooglinau visa nakti bet taip ir neradau nei tuyobėj nei dar kur nors vaizdu kad claas su aps pupikes gliauditu.Gal tai gali padaryti Lietuvos ūkininkai parodyti pasauliui kaip tai daroma.

Prastai turbut ieskojei...:D arba ne to ieskojei:DDD poros minuciu paieska:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...