Jump to content

Kombaino išsirinkimas


Algis...

Recommended Posts

Noreciau paklausti, tai lyginant lexion 570 ir NH CX 8090 kuris jusu nuomone nasesnis?

As galvoju kad lexion nes nh yra kratiklinis ir jis turi limita kuris jam neleidzia daugiau daryk ka nori is kratiklinio neisspausi to ka galetum is hybrido tie du seperatoriai pas lexion gali dar ir kulima atlikti atitinkamai sureguliavus o kratikliniam tai jai tik daugiau paduosi tai nuostoliai bus pilni :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

shafer gal gali tiksliau kokie tavo kombainu modeliai? :)

Nu labai tinkami siai diskusijai todel as rasau is praktikos keliu metu, case 2388 exclusive ir lexion 550 :)

cia pas mus gineikiai dar turi case 2388 tai jis galetu taip pat ka pakomentuoti,man atrodo kad jam ag kokiu 40 truktu, :icon-wink: as pats kuliu su nh cx8080. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau paklausti, tai lyginant lexion 570 ir NH CX 8090 kuris jusu nuomone nasesnis?

As galvoju kad lexion nes nh yra kratiklinis ir jis turi limita kuris jam neleidzia daugiau daryk ka nori is kratiklinio neisspausi to ka galetum is hybrido tie du seperatoriai pas lexion gali dar ir kulima atlikti atitinkamai sureguliavus o kratikliniam tai jai tik daugiau paduosi tai nuostoliai bus pilni :)

Aciu uz konkretu atsakyma, nes visa vakara cia skaitau ir nieko aiskaus nebuvo parasyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Isiterpsiu jei galima, rotoriaus kulimo esme tai isivaizduokit kada ateje i lauka nusitraukiat keleta varpu ir rankomis jas trinat, tangentinio panasiai kaip seniau su spragilais t.y dauzant. Tad dabar atsakukit patis sau kur bus nasiau , svelniau ir greiciau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Isiterpsiu jei galima, rotoriaus kulimo esme tai isivaizduokit kada ateje i lauka nusitraukiat keleta varpu ir rankomis jas trinat, tangentinio panasiai kaip seniau su spragilais t.y dauzant. Tad dabar atsakukit patis sau kur bus nasiau , svelniau ir greiciau.

gal jus ir teisus todel dabar sekanti kambaina golvoju pirkti arba rotoriu arba misruna. nes pats neisbandes nesuzinosi tiesos ant svieto... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra dar bent trys turintys 2388 tiesa sakant mano akimis žiūrint, jiem labiau trūksta bunkerio talpos, arkliai žinoma niekada nemaišo, kas iš jūsų kokį beturėtumėt, nenorėtumėt pridėti bent 30 kumelių ;)

:D savo vectoriukui tikrai nenorėjau dar ir 10 atmest galima buvo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau paklausti, tai lyginant lexion 570 ir NH CX 8090 kuris jusu nuomone nasesnis?

As galvoju kad lexion nes nh yra kratiklinis ir jis turi limita kuris jam neleidzia daugiau daryk ka nori is kratiklinio neisspausi to ka galetum is hybrido tie du seperatoriai pas lexion gali dar ir kulima atlikti atitinkamai sureguliavus o kratikliniam tai jai tik daugiau paduosi tai nuostoliai bus pilni :)

:eusa-naughty: nh nera kratiklinis, jis irgi "hibridas", beje kazkodel atrodo kad claas hibrido kuro sanaudos turėtu nemenkos buti arba +30Ag tikrai noresis uzmest jam :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as manau kad man visai tam 550 arkliu nereikia ju tikrai pakanka dar nebuvo kad truktu,(o apie profesoriaus palyginima a.j. su pjaunamaja tai visai nesutinku nes mes tik del mazu lauku ir neemem 7,5 m.o pagal jo skaiciavima tai ji per didele bet tikrai su ja jis pjautu taip pat kaip su 6,6m.) man labiau laidumo truksta va apie tai mes ir snekam kad rotorius tam tikrom salygom yra pralaidesnis tai faktas todel visi galingi ir yra kuriami arba hibridai arba rotoriai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Isiterpsiu jei galima, rotoriaus kulimo esme tai isivaizduokit kada ateje i lauka nusitraukiat keleta varpu ir rankomis jas trinat, tangentinio panasiai kaip seniau su spragilais t.y dauzant. Tad dabar atsakukit patis sau kur bus nasiau , svelniau ir greiciau.

gal jus ir teisus todel dabar sekanti kambaina golvoju pirkti arba rotoriu arba misruna. nes pats neisbandes nesuzinosi tiesos ant svieto... :)

jei tokios mintys sukasi galvoj siulyciau rotoriu galvot nes bent jau claas hibridas man kazko tai nelabai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo pas ta modeli tai tikrai mazas bunkeliukas, :) kaip ir variklis. :) va pas mane kaip profesoriaus paskaiciuota koks kederis tiek ir arkliu, tai praktiskai nebuvau apkroves 100% kombaino. ant kvieciu 60-70% ant rapso jei zalesnis tai 70-90%

394 / 50 = 7,88 m turint omenį, kad tai nominalas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau paklausti, tai lyginant lexion 570 ir NH CX 8090 kuris jusu nuomone nasesnis?

As galvoju kad lexion nes nh yra kratiklinis ir jis turi limita kuris jam neleidzia daugiau daryk ka nori is kratiklinio neisspausi to ka galetum is hybrido tie du seperatoriai pas lexion gali dar ir kulima atlikti atitinkamai sureguliavus o kratikliniam tai jai tik daugiau paduosi tai nuostoliai bus pilni :)

:eusa-naughty: nh nera kratiklinis, jis irgi "hibridas", beje kazkodel atrodo kad claas hibrido kuro sanaudos turėtu nemenkos buti arba +30Ag tikrai noresis uzmest jam :D

Nu man atrodo kad tamsta neskiri kur koks yra nh cx8090 tikrai yra tangentinis ne joks hibridas tu neziurek kiek ten jis turi bugnu tai nieko nereiskia pas ji yra kratikliai ir tuo viskas pasakyta jai ka tai pasiziurek lytagros puslapi nes pagal tave tada ir jd t670 irgi hibridas jis irgi turi daug bugnu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo pas ta modeli tai tikrai mazas bunkeliukas, :) kaip ir variklis. :) va pas mane kaip profesoriaus paskaiciuota koks kederis tiek ir arkliu, tai praktiskai nebuvau apkroves 100% kombaino. ant kvieciu 60-70% ant rapso jei zalesnis tai 70-90%

394 / 50 = 7,88 m turint omenį, kad tai nominalas...

cia kalbat apie max ag? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Isiterpsiu jei galima, rotoriaus kulimo esme tai isivaizduokit kada ateje i lauka nusitraukiat keleta varpu ir rankomis jas trinat, tangentinio panasiai kaip seniau su spragilais t.y dauzant. Tad dabar atsakukit patis sau kur bus nasiau , svelniau ir greiciau.

gal jus ir teisus todel dabar sekanti kambaina golvoju pirkti arba rotoriu arba misruna. nes pats neisbandes nesuzinosi tiesos ant svieto... :)

jei tokios mintys sukasi galvoj siulyciau rotoriu galvot nes bent jau claas hibridas man kazko tai nelabai...

Koki kombaina konkreciai skaitai rotorium Dziedas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir dar jeigu jau rimtai apie nasumus rotoriaus ir tangentinio. Pavizdys is pernai metu. Kuliu as sau zm rapsa , derlius kazkur 3,5-4t/ha vaziuoju apie 6km/h (caseih 7010, 7,3m pj.) ir isivaizduoju kad varau kietai :icon-rolleyes::icon-wink: . Atvaziuoja i svecius shaulinis su bjanco (austras) kombainu bandytoju ir tas bjanco sedasi uz mano kombaino vairo... Sunus mano jau nepatenkintas tipo kazkoks nepazistamasis isreguliuos viska (vakare man pasipasakojo :lol: ). Taigi griztam i kabina , ka jis daro, ogi padidina tarpa tarp rotoriaus ir pobugnio iki isvis nerekomenduojamu parametru, truputi sietus praveria , padidina ventiliatoriaus apsukas na ir pirmyn... 9km/h greiciu. Bunkeris kaip mat pilnas :icon-eek:

reziume: tangentinis bus panasaus nasumo su rotorium (ST) kai dregme daugiau kaip 17% , mazesnis dregnumas rotorius tik ranka pamojuos kratukui . Na o rotoriu reikia kimsti kaip vedara kai yra tam saligos nes kulimas viksta principu grudas i gruda. Na ir pradzioj sios temos esu rases jog kada dar turejau claas dominator 118s , teko priedo samdytis case 2388. Kda tik sausesni javai tai taip ir nepavydavom mes jo nors ir galia panasi buvo

beje vakare mane sunus traukia per danti , tipo pasenau , apsuku neber ir t.t :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai tai iš principo netgi ne taip svarbu, svarbiausia delingumas ir sąlygos. Pvz iš to ką mačiau pas chater taip jis neišnaudojo visos variklio galios nes našumą ribojo kratukai, negalėjo daugiau duoti, bet tarkim kitą mettos problemos nebus, pakaks būgno su APS kratukam liks mažiau darbo... Tada ir pakalbėsim apie arkliukus ;)

žinoma iš kitos pusės žiūrint...kai pjaunamoji siauresnė (tarkim NH CX 8090 su 6m pjaunamaja yra ir tokių ) tada įsivaizduoju kad niekad arklių nepritrūksi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Isiterpsiu jei galima, rotoriaus kulimo esme tai isivaizduokit kada ateje i lauka nusitraukiat keleta varpu ir rankomis jas trinat, tangentinio panasiai kaip seniau su spragilais t.y dauzant. Tad dabar atsakukit patis sau kur bus nasiau , svelniau ir greiciau.

gal jus ir teisus todel dabar sekanti kambaina golvoju pirkti arba rotoriu arba misruna. nes pats neisbandes nesuzinosi tiesos ant svieto... :)

jei tokios mintys sukasi galvoj siulyciau rotoriu galvot nes bent jau claas hibridas man kazko tai nelabai...

o kaip nh cr 9... hibridas? nors aisku kam tie hibridai geriau jau tikras rotorius ir ag 400 ir daugiau... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gaila kad Caasas negamina tikro rotoriaus, bendrai tai kam ir su hibridais ar kaip ten perechodais neblogai eina :icon-wink:

taigi leono irgi toks pats tik stambesni rotoriai, stambesnis grudu transporteris, nuozulni ir variklis biski galingesnis, tai paziurekit kaip jis eina... :) maziau 50ha nelabai buna, cia jo norma :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...