Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

idomiai del intensyvumo mazinimo - jei as kaip augalinnkas gaunu 40 proc intensyvuma + kai jaunas 20 ir + kaip nepalankios 20 gaunas 80, tai taip iseina kad maksimaliai susimazines - 15 balu gaunasi 65 procentai, tai man uzskaitys susimazinima penkiolika balu ar tik nuo didziausio galimo intensyvumo kuris yra 70 proc 5 balus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idomiai del intensyvumo mazinimo - jei as kaip augalinnkas gaunu 40 proc intensyvuma + kai jaunas 20 ir + kaip nepalankios 20 gaunas 80, tai taip iseina kad maksimaliai susimazines - 15 balu gaunasi 65 procentai, tai man uzskaitys susimazinima penkiolika balu ar tik nuo didziausio galimo intensyvumo kuris yra 70 proc 5 balus?

70%-15%=55% tavo intensyvumas ir uz tai gauni 15 balu :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idomiai del intensyvumo mazinimo - jei as kaip augalinnkas gaunu 40 proc intensyvuma + kai jaunas 20 ir + kaip nepalankios 20 gaunas 80, tai taip iseina kad maksimaliai susimazines - 15 balu gaunasi 65 procentai, tai man uzskaitys susimazinima penkiolika balu ar tik nuo didziausio galimo intensyvumo kuris yra 70 proc 5 balus?

aha, 40+uz jauna 20+ nepalankios 20,o jei dar ekologas dar plius 20, ziurek jau visas 100proc :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tingit ieskoti?

 

41.7. ūkyje diegiamos inovacijos – suteikiama 10 balų (projekto inovatyvumas vertinamas, vadovaujantis Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos investicinių priemonių projektų inovatyvumo vertinimo metodika, patvirtinta Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2014 m. gruodžio 2 d. įsakymu Nr. 3D-918 ,,Dėl Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos investicinių priemonių projektų inovatyvumo vertinimo metodikos patvirtinimo“);

 

 

prasom liko tik sukramtyti, ir nuryti.

 

http://www.infolex.lt/ta/320618

 

Pirkit apacioje sito puslapio reklamuojama skambiu sukiu skanduojama sejamaja ir is karto 10 balu gausit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...