Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

Dar šiais metais naujas šaukimas! 

 

Pakoreguotame grafike numatytas papildomas paraiškų surinkimas pagal KPP priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“, kuris vyks nuo 2015 m. gruodžio 8 d. iki 2015 m. gruodžio 31 d.

 

https://www.nma.lt/index.php/naujienos/pakoreguotas-paraisku-surinkimo-grafikas-/7124

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar šiais metais naujas šaukimas! 

 

Pakoreguotame grafike numatytas papildomas paraiškų surinkimas pagal KPP priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“, kuris vyks nuo 2015 m. gruodžio 8 d. iki 2015 m. gruodžio 31 d.

 

https://www.nma.lt/index.php/naujienos/pakoreguotas-paraisku-surinkimo-grafikas-/7124

Kur tu matai papildoma saukima ,ten tik  nuo 2014-12-08 iki 2014-12-31 ir 2015-05-04 iki 2015-06-30  :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas susidure su kojavika,perkant tachnika?buvau pokalbyje tai nenuleidzia nei kiek,visai nesideri tik kiska,kad pirkciau ne dviem etapais o vienu :icon-rolleyes: man tie vyrukai nelabai patiko.

Teko susidurt, dabar butu paskutine vieta is kurios pirkciau kazka. Prie progos paskutines kelnes numautu, vienakart del technikos atvezimo isdure, kita kart del remonto, kai nepasidaviau tai ir nx pasiunte... Matot, kad jau dabar jus apgaudineja, kai nuvaziavot nuolaidas "pamirso".

Jei galit rinktis firma ir dar viska perkat is vienos vietos, tai nesikuklinkit ;) Kaip pvz perkant vakaretiska traktoriu paderejus frontalinis dovanu gaunasi.

Del apklausu drasiai kreipkites i technkos pardavejus, padeda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O man nori atmesti paraišką, kaip netinkamas pareiškėjas, nors prieš rašant projektą viskas buvo kalbama kitaip.

kaip suprasti,kalbama kitaip?ka jie dar iki siol ne visiems patvirtino dar?nieko sau isgdaigele,kaip taip galima! :icon-cry:

Gal dar pakeis nuomone,pas juos aplamai kokia tai nesamone,del ismoku mano vienai paraiskai raso ne bus skiriamos iki spalio 31,bet pinigai uzsakyti ir sendien jau visna pervade.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš rašant projektą buvo kalbama, kad jei augalininkystės ūkis daro investicijas į prioritetinė šaka, šiuo atveju gyvulininkystę, jam skiriama 10 balų, o dabar kalbama kitaip, prašoma parodyti pajamas 2013-2014 metų iš gyvulininkystės ir jos turi sudaryti nemažiau 50 % visų pajamų, o kadangi pajamų buvo 0 esi netinkamas paramos gavejas.Absurdas visiškas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vo taip ir maustys jus visą gyvenimą. Bo nemokat už save kovot. 

Taisyklėse aiškiai parašyta

 

įgyvendinamas gyvulininkystės, sodininkystės, uogininkystės, daržininkystės sektoriaus projektas (nustatoma pagal pareiškėjo projekte numatytas įgyvendinti investicijas, kurios 100 proc. turi būti padarytos į prioritetinę veiklą. Jei gyvulininkystės, sodininkystės, uogininkystės, daržininkystės sektoriuose įgyvendinamuose projektuose yra numatyta įsigyti grūdinių kultūrų derliaus nuėmimo kombainus, balai už šį atrankos kriterijų nesuteikiami) – suteikiama 10 balų

 

Kai duos raštišką atsakymą, kad netinkamas pareiškėjas, rašot motyvuotą atsakymą. Ir tuo pačiu raštą į NMA centrą bei ŽŪM. Nes kartais pas mus vietiniai NMA tikrintojai savaip interpretuoja taisykles. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsakymas buvo parašytas, bet šiandien gavau antra užklausimą su tuo pačiu klausimu.Ką reiškia pasiginčyti raštu?Ką aš žodžių jei atsakysiu nieko nereiškia, o kokių tikslų siunčia ta pati klausimą antra karta aš nesuprantu.

Gal tiesiog pavėlavai pateikti atsakymą laiku ir prasilenkė laiškai. Man panašiai buvo. Ryte išsiuntė laišką, o popiet atvežiau atsakymą tiesiai į skyrių. Po poros dienų gavau laišką. Bet paskambinus konsultantui paaiškino, kad atsakymo pateikti nebereikia, nes gavo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane kažkaip nustebino su praėjimo balais. Juk buvo 62, o dabar žinau ir su 65 atmestų su priežastimi, kad nepakanka balų. Tipo perskaičiavo per naują ir dabar tokia situacija. 

 

P.S. Kestox, bandyk parašyt raštišką užklausimą į centrinę NMA. Nes bent aš matau situaciją kai taisyklėse vienas punktas kertasi su kitu. Kaip ir dar keli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai mes turim ta raštišką paklausimą dar prieš projekto rengimą būvo klausta, ten ir parašyta, kad 10 balų priklauso, bet gale dar toks dviprasmiškas sakinys prirašytas, kad negalime visiškai tiksliai atsakyti, nes paraiškos bus vertinamos kompleksiškai. Ir žinok tu dabar žmogau kaip čia tau kompleksiškai užvertins.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...