Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

Prieš 9 valandas, Edvards pranešimas:

Nu ka, Vilnius dar net nevertina paraisku ir dar negreit prades. Paraiskos paskutineje eileje. Tokia info gavau siandien.

Oho! O aš maniau, kad man vėluoja vertin. Reikėjo nemažai pavargt, bet jau pasirašėm paramos sutartį dabar mokėjimo prašymą teiksiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, Zilvis55 pranešimas:

Sutartis pasirasyta, konkursas vykdomas, pakeitimas kitai investicijai irgi procese 

Kauno skyrius dirba kaip visada puikiai (bent kiek as susidures) !  Gan operatyviai dirba, prireikus pataria kaip geriau elgtis. 

Kaip reguoja i prašymus pakeisti investicija.ka konkrečiai keitei

Nes as irgi keisciau jei patvirins buvau sejama nusimates pirkt bet nusipirkau jau....

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, gzhegozh pranešimas:

Kaip manot,  jei paraiškoje nurodyta projekto įgyvendinimo pabaiga - šių metų pabaiga, o paraiška dar nevertinama, ar yra šansų, kad NMA atsiprašys, mušdamasi į krūtinę, ir,kaip moralinį atlygį projjekto įgyvendinimui pasiūlys kažkiek papildomo laiko?

Jo atsiprašys - sakys mielasis ūkininke nespėjai įgyvendinti savo numatytų investicijų todėl tau pritaikysime sankcijas už kiekvieną uždelstą dieną.

Aš jau anksčiau minėjau, kad permai man buvo, kai parašiau prašymą pratęsti terminą, o atsakymo vis negaudamas užpild-iau ataskaitą viena diena vėliau, tai ir numinusavo apie 900. Sako jei nori rašyk apeliacijas ar teiskis, bet tada viską stabdom. taip kad dėl šventos ramybės ir nulenki galvą.

O tau patarimas jau dabar rašyt prašymą dėl termino atidėjimo, nes paskui nespės išnagrinėt ir liksi kaltas. Na žinoma čia dar gal ir nuo NMA skyriaus priklauso, bet geriau pačiam parodyt iniaciatyvą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, gzhegozh pranešimas:

Kaip manot,  jei paraiškoje nurodyta projekto įgyvendinimo pabaiga - šių metų pabaiga, o paraiška dar nevertinama, ar yra šansų, kad NMA atsiprašys, mušdamasi į krūtinę, ir,kaip moralinį atlygį projjekto įgyvendinimui pasiūlys kažkiek papildomo laiko?

o paskambinus į NMA ką sako?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Inžinierius pranešimas:

Jo atsiprašys - sakys mielasis ūkininke nespėjai įgyvendinti savo numatytų investicijų todėl tau pritaikysime sankcijas už kiekvieną uždelstą dieną.

Aš jau anksčiau minėjau, kad permai man buvo, kai parašiau prašymą pratęsti terminą, o atsakymo vis negaudamas užpild-iau ataskaitą viena diena vėliau, tai ir numinusavo apie 900. Sako jei nori rašyk apeliacijas ar teiskis, bet tada viską stabdom. taip kad dėl šventos ramybės ir nulenki galvą.

O tau patarimas jau dabar rašyt prašymą dėl termino atidėjimo, nes paskui nespės išnagrinėt ir liksi kaltas. Na žinoma čia dar gal ir nuo NMA skyriaus priklauso, bet geriau pačiam parodyt iniaciatyvą.

Nu joo..prašom atidėti krikštynas tik dar nežinom bus tas vaikas ar ne...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šią vasarą keičiau projektą (Šiaulių NMA skyrius):

1) pasikeičiau mokėjimo terminus ir investicijas kitaip išdėliojau;

2) atsisakiau statyti paraminės veršidės (motyvavau, kad ir toliau laikysiu veršelius ten, kur ir laikiau, tik truputį pasitobulinsiu); Vietoj veršidės būtų leidę statyti kitą pastatą, bet nebenorėjau.

3) Vietoj suplanuotos įrangos veršidėj (gardai, girdyklos), leido pirkti skutiką; Esmė yra tokia, kad statybas galima keisti į kitas statybas, o irangą ir techniką į kitą techniką. 

4) leido pakeisti dar kitos perkamos technikos markę. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...