Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

Pradedi nuo 6 gyvulių ir po 5 metų jau pakeli iki 12 ir mažintis nesutikom, tai ilgai gal mėnesį teko pasiginčyt bet likom prie savo intensyvumo. Daug įrodinėjom, bet savo tiesą pagrindėm kam reik tokių investicijų. Iš pradžių gan piktai šnekėjo, bet pamažu viskas stojo į gerąją pusę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Inžinierius pranešimas:

Pradedi nuo 6 gyvulių ir po 5 metų jau pakeli iki 12 ir mažintis nesutikom, tai ilgai gal mėnesį teko pasiginčyt bet likom prie savo intensyvumo. Daug įrodinėjom, bet savo tiesą pagrindėm kam reik tokių investicijų. Iš pradžių gan piktai šnekėjo, bet pamažu viskas stojo į gerąją pusę.

Nesutikot susimazint ir viskas gerai baiges? Pasiraset jau sutarti? Mano paraiska dar neivertinta, taciau draugui atsiunte prasyma, kad susimazintu 10% intensyvuma taip ir padare, kadangi konsultavimo tartynos ir projektu rengejai teigia, kad nesutinkant su nma salygom atmeta paraiska ir nevertina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip jau sutartys pasirašytos.

Susimažint visada spėsi, o kad visai atmest paraišką, tai tam turi būt labai dideli neatitikimai, pagal taisykles šeip sau negali atmest.   O aš kai teikiau paskutinę dieną po pietų (nes ZUMIS neveikė tris dienas) tai popierinį variantą nuvežiau tik po vieną komercinį pridėjęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Inžinierius pranešimas:

Taip jau sutartys pasirašytos.

Susimažint visada spėsi, o kad visai atmest paraišką, tai tam turi būt labai dideli neatitikimai, pagal taisykles šeip sau negali atmest.   O aš kai teikiau paskutinę dieną po pietų (nes ZUMIS neveikė tris dienas) tai popierinį variantą nuvežiau tik po vieną komercinį pridėjęs.

Supratau, tai gaves pasiulyma bandysiu pradzioj nesutikt su ju siulymu mazintis, gal paeis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Mantelis1 pranešimas:

Supratau, tai gaves pasiulyma bandysiu pradzioj nesutikt su ju siulymu mazintis, gal paeis :)

Tikrai nepaeis nei nevark jie teisiskai pradeda gazdint. Ir priemi sprendima geriau sitaip nei nieko, nepamirsk kad poto jie tuos metus tave tikrins...... taip kad negaisk savo laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Kazkada sakiau kad NMA kolektyvas per didelis...., bet tai buvo kazkada - jiems siuo metu ant galvos ir covidiniu ismoku ir tiesioginiu ismoku ir dar pagal projektus (keli saukimai) vertinimai - ir tikrai zinau kad truksta zmogiskuju istekliu.

Mano paraiska ivertinta, konkursas praejes, sutartis paruosta (pastu siuncia, sia savaite gaunam) - technika pas atstova - paruosta - laukia kada gales atvezti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai nuo miestu priklauso, Klaipedoj tylu isvis jie ten neaisku ka daro, vienai paraiskai patikslinimu paprase ir prase susimazint intensyvuma ir po to jau virs menesio praejo tyli, kita paraiska dar nei nepradeta vertinti, nors pas ta pacia vertintoja yra.. rasau, skambinu tai sako ta pati, kad dar nepriejo fiziskai nespeja..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, dzipas pranešimas:

Kazkada sakiau kad NMA kolektyvas per didelis...., bet tai buvo kazkada - jiems siuo metu ant galvos ir covidiniu ismoku ir tiesioginiu ismoku ir dar pagal projektus (keli saukimai) vertinimai - ir tikrai zinau kad truksta zmogiskuju istekliu.

Mano paraiska ivertinta, konkursas praejes, sutartis paruosta (pastu siuncia, sia savaite gaunam) - technika pas atstova - paruosta - laukia kada gales atvezti.

jau konkursas praėjo bet dar sutarties su  NMA nepasirašėt? aš tik vakar gavau sutartį ir dar tik žadu konkursą skelbt, galvojau tik taip galima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...