Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

Sveiki vakar iš NMA gavau laišką dėl „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos srities „Parama investicijoms

į žemės ūkio valdas“ ir jie prašo manęs, kad aš jiems pateikčiau išsamius investicijos atsiperkamumo
skaičiavimus pagal mano numatomas pajamas bei numatomą darbų intensyvumą.(čia dėl naujo traktoriaus) Gal kas susidūrėt ar galėtumėte patarti kaip padaryti tuos skaičiavimus. 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su 60% intensyvumu projekto vertė apie 83000 eurų tai jei mažiniesi intensyvumą, tokia suma ir lieka, bet parama bus nebe 50000eurų, o apie 37000 eurų. Anksčiau būdavo, kai mažindavaisi intensyvumą, didėdavo projekto vertė, dabar lyg tai nebėra.Negaliu garantuoti, bet maždaug taip išaiškino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

 

Sveiki vakar iš NMA gavau laišką dėl „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos srities „Parama investicijoms

į žemės ūkio valdas“ ir jie prašo manęs, kad aš jiems pateikčiau išsamius investicijos atsiperkamumo
skaičiavimus pagal mano numatomas pajamas bei numatomą darbų intensyvumą.(čia dėl naujo traktoriaus) Gal kas susidūrėt ar galėtumėte patarti kaip padaryti tuos skaičiavimus. 

 

Kaip pasibaigė su šiuo klausimu? Bandžiau ieškoti NMA metodikos dėl atsiperkamumo skaičiavimo, tačiau nieko nepavyko rasti. Kas gali atsakyti, per kiek investicijos turėtų atsipirkti ir kaip tai vertina NMA?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...