Jump to content

Kviečių apsauga nuo šernų


bLiudas

Recommended Posts

Kaip ir kiekvienais metais artėja šernų antpuolis į pasėlius. Kai pas ką tokios problemos gal ir nėra gaila bet pas mus ji labai aštri. tai būtu labai įdomu pasidalinti patirtimi kas ir kaip kovojat gal turit kokių unikalių būdų, pvz. kazkuo apipurkst kad šernams netiktu ar panašiai. apie medžioklę galit nekalbėt , nes bent pas mūsų medziotojai nesuinteresuoti dideliu šernų skaičiaus mažinimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasėlių pas mus kartais būna pamindžiotų, bet tragedijos nebuvo. Šiaip bulvių tai paknisa pastoviai keletą arų. Yra dar ir dvikojai šernai, kuriuos šaudyt negalima (o gaila :icon-twisted: ) , o chemijos nėra jokios nuo jų. Pastoviai randų derliaus patikrinimų.

Limonado butelin pripilk cikocelio ir padek vagon gal isgers tas "dvikojis sernas" :):icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai turiu pasiulimą jei nepavyksta susitarti su medžiotojais : išplatinti skelbimą ,, už dvi ausis šerno 100 lt. "'Manau brakonieriai turėtu susidomėti . Na dar kaip premija šnabso buteli .

Tuos pacius brakonierius reiktu naikinti :icon-evil: brudai ne zmones :icon-evil::icon-exclaim::icon-mad

Aš nekalbu apie atmatas kurie šaudo viskas kas juda .Yra ir geru brakonieriu -kurie netingi pavaikščioti po mišką .Medžiotojai tai moka tik prie šėryklu sėdėti .Beto ir aš pats medžiotojas 8 metus .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai turiu pasiulimą jei nepavyksta susitarti su medžiotojais : išplatinti skelbimą ,, už dvi ausis šerno 100 lt. "'Manau brakonieriai turėtu susidomėti . Na dar kaip premija šnabso buteli .

Tuos pacius brakonierius reiktu naikinti :icon-evil: brudai ne zmones :icon-evil::icon-exclaim::icon-mad

Aš nekalbu apie atmatas kurie šaudo viskas kas juda .Yra ir geru brakonieriu -kurie netingi pavaikščioti po mišką .Medžiotojai tai moka tik prie šėryklu sėdėti .Beto ir aš pats medžiotojas 8 metus .

Bet vistiek brakonieriai kala viska

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
Gal turit idėjų kaip kviečius saugot nuo gervių?
Pernai bulvese bandėme įvairius variantus, jos yra labai baugščios, tai pastatėm keletą kaliausių, padėjo daugiau mažiau. Šiaip manau tos orinės patrankos turėtų mačinti, nes jos tik dienos metu pasėlius siaubia, naktį kažkur nakvoja. Šiaip raudonojoj knygoj užfiksuota, kad gervių ant Lietuvos tik 1000 porų yra, bet realiai tai kelis kartus daugiau dabar prisiveisę.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries kelis metus, regioninis parka alpo, isivaizduok, dvi gerves atskrido! ir kas blogiausia, kad jos raudonoj knygoj. Patys graziausi kvieciai, ir tos bl**ynos ne kiek eda, kiek ismindo. Gal koki vaiki reiks pasamdyt, kad papiemenautu dvi savaites, nes kito kelio nematau
Pas mus kai atskrenda pulkas taip nuo 50 iki 100 tų šlykštynių, tai žalos padaro belenkiek, o rudenį išvis pulkais prisirenka pas mumi, ir kas įdomiausia, kad tik į du laukus atskrenda, į mūsų ir į kaimyno, kitur nesilanko.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano kviečius šernai irgi knisa tai prašiau medžiotoju kad padabotų, tai po poros dienų sutikes klausiau kaip sekes tai sako, kad kiaulė su paršiukais ateina o tokiu nesaudom nes toks susitarimas :icon-evil:

koks dar susitarimas ju saudyti negalima (kiauliu ) o i siumetuka kad susaut tai kvieciuose dar ir matyti juos reikia taip kad is bokstelio islipes(jei nelabai gyvent nori ) nebent "šiu" gali pasakyti bet gali ir kiaulės pykcio tik sulaukt ir i boksteli nespėt ilipt lazda turi du galus..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries kelis metus, regioninis parka alpo, isivaizduok, dvi gerves atskrido! ir kas blogiausia, kad jos raudonoj knygoj. Patys graziausi kvieciai, ir tos bl**ynos ne kiek eda, kiek ismindo. Gal koki vaiki reiks pasamdyt, kad papiemenautu dvi savaites, nes kito kelio nematau

E Kartaviciu chebra baikit ant to parko varyt nei jis tas gerves augina nei ka jos visa gyvenima ten gyveno,o paprasciausiai tai nueik pas Pauza pasiskolink dvidude arba geriau jy paty nusivesk ir nukaljkit kokia ant to lauko kur jos zala daro pakabink zemyn galva ir baigta, garantuoju daugiau jos negrys ten. jai nenori saut tai pagasdink pora suviu y ju puse.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries kelis metus, regioninis parka alpo, isivaizduok, dvi gerves atskrido! ir kas blogiausia, kad jos raudonoj knygoj. Patys graziausi kvieciai, ir tos bl**ynos ne kiek eda, kiek ismindo. Gal koki vaiki reiks pasamdyt, kad papiemenautu dvi savaites, nes kito kelio nematau

E Kartaviciu chebra baikit ant to parko varyt nei jis tas gerves augina nei ka jos visa gyvenima ten gyveno,o paprasciausiai tai nueik pas Pauza pasiskolink dvidude arba geriau jy paty nusivesk ir nukaljkit kokia ant to lauko kur jos zala daro pakabink zemyn galva ir baigta, garantuoju daugiau jos negrys ten. jai nenori saut tai pagasdink pora suviu y ju puse.

Viskas būtų ok, bet jei tą gervę netyčia pamatytų aplinkosauga tai nepglostytų, oj kaip nepaglostytų, čia prieš kelis metus vieną už gandrus ar tik ne cypėn įkišo. Šiaip jas reikia šaudyt, bet jau jei nušovei tai "slėpk po lapais".
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...