Jump to content

Dirvų kalkinimas !


Lexionas

Recommended Posts

On 2020-09-07 at 09:15, manttys pranešimas:

KAIP JUMS SEKASI BARSTYTI TRUPINTĄ KALCITO KLINTĮ? man su rumu tai visiskai prastai. kažkokiu būdu ji man visiškai nebyra. gal labai drėgna, ar kas jai, bet suvargau baisiai

As agrokalkes su mvu-5 barstau. Viskas gerai sekasi. Tik kad kas 3furas reikia dugna po tramsporteriu isvalyt nes prisitrombuoja. Foto frakcijos ikelsiu veliau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-09-08 at 23:09, axe pranešimas:

Lauksim komentaru

Na tos ventos kalkes mane isvis zajibali. Tiek po transporteriu priklikavo, kad gavosi arka :D byra gal vos geriau, bet ne kazka. Sitom dirzas labai pagerintu darba. Siaip is tu dvieju su klintim maziau bedu

20200912_170714.jpg

20200912_190610.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, manttys pranešimas:

Na tos ventos kalkes mane isvis zajibali. Tiek po transporteriu priklikavo, kad gavosi arka :D byra gal vos geriau, bet ne kazka. Sitom dirzas labai pagerintu darba. Siaip is tu dvieju su klintim maziau bedu

20200912_170714.jpg

20200912_190610.jpg

Stiprybes ir kantrybės Tamstai ir kastuvui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, manttys pranešimas:

Na tos ventos kalkes mane isvis zajibali. Tiek po transporteriu priklikavo, kad gavosi arka :D byra gal vos geriau, bet ne kazka. Sitom dirzas labai pagerintu darba. Siaip is tu dvieju su klintim maziau bedu

20200912_170714.jpg

20200912_190610.jpg

Man po transporteriu panasiai susidaro. Bet paciam kuzove gai nebent priekyje susilaiko pora šimtų kg nes yra toks metalinis intarpas kad ale pirmiau nuo galo nusibarstytu ir tik tada nuo priekio imtu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su tokio stiliaus amazone barstom apacio dirzas tai viskas subyra ant jo gal sonai statesni nes ir slapias ir per lietu visko teko pabarstyt. Blogiausiu atveju galima ilipt i vidu veikiancios vienam vaziuojant ir pakrapstinet jeigu reiktu nes stebejau ilipes kaip byra tai kaip begimo takeliu letai slenkanciu

kalkiu-barstytuvas.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Gnytasis pranešimas:

Su tokio stiliaus amazone barstom apacio dirzas tai viskas subyra ant jo gal sonai statesni nes ir slapias ir per lietu visko teko pabarstyt. Blogiausiu atveju galima ilipt i vidu veikiancios vienam vaziuojant ir pakrapstinet jeigu reiktu nes stebejau ilipes kaip byra tai kaip begimo takeliu letai slenkanciu

kalkiu-barstytuvas.jpg

Su rumu pavojingiau, ten transporterio geitis didelis, kazkaip nesinori prisidaryt nesamoniu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...