Jump to content

Dirvų kalkinimas !


Lexionas

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
Prieš 1 valandų, darius5 pranešimas:

pirkau trupintą ir maltą klintį, vienos kaina 9, kitos, vadinamos agrokalkės, 25 už toną, mano atveju geriau už 25, veikimas greitesnis

As neisivaizduoju berimo po 25 eurus, kai man i hektara suberti kintama norma reikia nuo 1 iki 22 tonu .  Po 9 euriukus dar dar susiskaiciavo . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, edviuks pranešimas:

As neisivaizduoju berimo po 25 eurus, kai man i hektara suberti kintama norma reikia nuo 1 iki 22 tonu .  Po 9 euriukus dar dar susiskaiciavo . 

o aš įsivaizduoju :) ph 3,9, plikos vietos, 8 tonos po 25e, palaikymui ph 2-3 tonos. nėra laukų kur reiktų kalkinti stipriai visus, nes šalia 3,9 yra ir virš 6 ph. pirmiausia pakalkinu problemines vietas sočiai, paskui per visą lauką. kalkinu jau 7 metai, seniau dar būdavo tokios kalkės kaip miltai, jomis kolūkių laikais kalkindavo, tai jos iš rumo birdavo geriau, ir kaina buvo 17

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, paulius radvila pranešimas:

Jo, nes ta baltijos klintis neaiski, ten kiek suprantu jie is kazkur atsiveza ir tada perparduoda?

 

Sveiki Pauliau, klystate.

Gaminame vietoje, galite apsilankyti, visada lauksime Ventoje :)

Dėl išbarstymo, matau, jog kilo daug diskusijų, bet jau daug kartų čia viskas aptarta.

Žinoma, geriausiai beriasi ir nelimpa tuomet kai lauke sausa (net ir prieš pakrovimą ir pristatymą Jums), tuomet šaunu, jog jeigu pasisandėliuotumėte po stogu prieš išberiant jei turite galimybę.

Matot, kiek žmonių, tiek nuomonių. Vieniems kai sausa byra gerai, kiti sako "per sausa - labai dulka", treti nori frakcijos 15 - 30 mm, pasak jų kita barstymo kokybė. Panašu, jog kiekvienas turite savo laimės formulę. Viskas priklauso nuo Jūsų turimos technikos, kuria barstote.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, BaltijosKlintis pranešimas:

Sveiki Pauliau, klystate.

Gaminame vietoje, galite apsilankyti, visada lauksime Ventoje :)

Dėl išbarstymo, matau, jog kilo daug diskusijų, bet jau daug kartų čia viskas aptarta.

Žinoma, geriausiai beriasi ir nelimpa tuomet kai lauke sausa (net ir prieš pakrovimą ir pristatymą Jums), tuomet šaunu, jog jeigu pasisandėliuotumėte po stogu prieš išberiant jei turite galimybę.

Matot, kiek žmonių, tiek nuomonių. Vieniems kai sausa byra gerai, kiti sako "per sausa - labai dulka", treti nori frakcijos 15 - 30 mm, pasak jų kita barstymo kokybė. Panašu, jog kiekvienas turite savo laimės formulę. Viskas priklauso nuo Jūsų turimos technikos, kuria barstote.

 

Tai kodel man turi apsimoketi pirkti jusu agro kalkes po 25e,  o ne naujojo kalcito po 9e ? :)  Bus argumentu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , edviuks pranešimas:

Tai kodel man turi apsimoketi pirkti jusu agro kalkes po 25e,  o ne naujojo kalcito po 9e ? :)  Bus argumentu ?

veikia greitai. po metų jau jaučias stiprus skirtumas. Bendras jų efektyvumas tas pats. kalcio tiek pat

Jei kviečių po metų gautum tona daugiau vien dėl kalkių po 25 eur, tai 15 eur skirtumas už toną atpirktų tau 10 tonų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, edviuks pranešimas:

Aš manau lygiai tapati efekta turesiu suberes ir tas po 9euriukus. juolab sakau, vietom iki 22t bere. Mano kalkinimo planas penkiems metams pagal agricona . 

Ilgam.laike ta pati, trumpam prastesni. Cia mano nuomone. Todel kur ph bent 6, pilsiu tas po 9, kur maziau, gaivinsiu su brangiom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Amazones prikabinamos atrodo prie sieneliu nekibo ir dregnos kiek cia berem biski pasisokineja ant padangu gal del to . Jeigu lieka tai tik ant gumeles kur valo pagrindini dirza. Matai gana platus dirzas gaunas tai tunelis neisilaikytu niekaip vot idomu kaip eina su tom kur turi dvi siauras juostas berots bredal

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va čia su juosta. Buvo atvežę visokių, kad net ir pakėlus kūzavą nubyrėdavo tik trečdalis. Kitos ir pas mane ant lauko 3 savaites prastovėjo. Bet išsibarsto, gal kamputį kaskad ir užsilieka, bet šiaip išneša ir paskleidžia neblogai. Vat tik mažokas biškį, apie 5 t pasikraunu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...