Jump to content

MTZ greičių dėžė


runkelis

Recommended Posts

dar buna kad sulinksta veleniukas ant kurio stovi isminamas guolis, skersai traktoriaus, nzn kaip vadinas tiksliai tas veleniukas, bet mum buvo silinkes, atleidziant sankaba budavo dzerzgimas ir traktorius "sokdavo" is vietos

Kiek mačiau išardęs tai viskas lyg ir savo vietoj. Sankaba nauja šiek tiek kitaip elgiasi, bet čia tikriausiai dėl naujo diskatoriaus, spyruoklės kiečiau spaudžia.

Tai daugiau pamastymų šia tema nebus ? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gerb. kolega, daktare Zoidbergai :) tais išmislais apie nigrolą pamiršk, nigrolas tik kol šaltas, prislopins garsus, nes už įprastą transmisinę (TEP-15, TAP-15) yra klampesnis, bet kai geriau pašyla, pasidaro dar gerokai skystesnis už tokias alyvas, taip, kad tai ne vaistas, man atrodo, kaip "senas vadyla", turėtum žinot :) šita liga, pagal, pavadinkim, simptomus, daugiau, kaip išsidėvėjimas, laisvumas, bet ir tai žiūrint, koks tas džeržgėjimas, nes vėl gi, pagal to garso specifiką, galima labiau atspėti, kas būtent per liga, ar tai pirminio veleno tarpiniame, laisvumas, ar dar kas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gerb. kolega, daktare Zoidbergai :) tais išmislais apie nigrolą pamiršk, nigrolas tik kol šaltas, prislopins garsus, nes už įprastą transmisinę (TEP-15, TAP-15) yra klampesnis, bet kai geriau pašyla, pasidaro dar gerokai skystesnis už tokias alyvas, taip, kad tai ne vaistas, man atrodo, kaip "senas vadyla", turėtum žinot :) šita liga, pagal, pavadinkim, simptomus, daugiau, kaip išsidėvėjimas, laisvumas, bet ir tai žiūrint, koks tas džeržgėjimas, nes vėl gi, pagal to garso specifiką, galima labiau atspėti, kas būtent per liga, ar tai pirminio veleno tarpiniame, laisvumas, ar dar kas :)

Ačiū už nuomonę, kuri, beje, sutampa su mano. Neskubu pilti jokių nigrolų. Greičiausiai taip ir bus - pasidėvėję dantračiai, laisvumai ir t.t. Guoliai geri, laisvumo nėra. Lieka dantračiai. Kai subyrės - tada tiksliai pasakysiu kas buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gerb. kolega, daktare Zoidbergai :) tais išmislais apie nigrolą pamiršk, nigrolas tik kol šaltas, prislopins garsus, nes už įprastą transmisinę (TEP-15, TAP-15) yra klampesnis, bet kai geriau pašyla, pasidaro dar gerokai skystesnis už tokias alyvas, taip, kad tai ne vaistas, man atrodo, kaip "senas vadyla", turėtum žinot :) šita liga, pagal, pavadinkim, simptomus, daugiau, kaip išsidėvėjimas, laisvumas, bet ir tai žiūrint, koks tas džeržgėjimas, nes vėl gi, pagal to garso specifiką, galima labiau atspėti, kas būtent per liga, ar tai pirminio veleno tarpiniame, laisvumas, ar dar kas :)

Ačiū už nuomonę, kuri, beje, sutampa su mano. Neskubu pilti jokių nigrolų. Greičiausiai taip ir bus - pasidėvėję dantračiai, laisvumai ir t.t. Guoliai geri, laisvumo nėra. Lieka dantračiai. Kai subyrės - tada tiksliai pasakysiu kas buvo.

tik kai byrės tai gali visa dėžė eit velniop, tada nelabai ka suprasi..... :eusa-whistle::eusa-violin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Kiek mačiau išardęs tai viskas lyg ir savo vietoj. Sankaba nauja šiek tiek kitaip elgiasi, bet čia tikriausiai dėl naujo diskatoriaus, spyruoklės kiečiau spaudžia.

Tai daugiau pamastymų šia tema nebus ? :icon-rolleyes:

O su diskatorium tikrai viskas tvarkoje. ta vieta kur išorinis velenėlis statosi i diskatoriu ten buna dažniausiai prikniedita nebuvo kniedės išlaksčiusios berods tas velenas darbini suka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O su diskatorium tikrai viskas tvarkoje. ta vieta kur išorinis velenėlis statosi i diskatoriu ten buna dažniausiai prikniedita nebuvo kniedės išlaksčiusios berods tas velenas darbini suka.

Viskas ok, rašiau dar pavasarį, po keitimo ju nemažai pradirbta ir lyg viskas norma. Kartais toks sugergždimas pasitaiko, ypač iš vietos sunkiai ką tempiant. Bendrai viskas ok dabar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Nepavyko rasti kažko panašaus, tad gal kolegos pagelbėsit žiniomis:

MTZ 82 (1981) užvestam stovinčiam šokinėja vėžlio-zuikio perjungėjas, įsėdi įjungi bėgį, dažnai turi įjungti ir zuikį (vėžlį) - tada įsijungia skaudžiai su garsais. Važiuojant kartais išmeta zuikį. Žodžiu, pats išmetinėja kaip nori.

Šakutė?

Darbinį reikia sureguliuoti?

Kitos priežastys?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepavyko rasti kažko panašaus, tad gal kolegos pagelbėsit žiniomis:

MTZ 82 (1981) užvestam stovinčiam šokinėja vėžlio-zuikio perjungėjas, įsėdi įjungi bėgį, dažnai turi įjungti ir zuikį (vėžlį) - tada įsijungia skaudžiai su garsais. Važiuojant kartais išmeta zuikį. Žodžiu, pats išmetinėja kaip nori.

Šakutė?

Darbinį reikia sureguliuoti?

Kitos priežastys?

-----nudile nuluze krumpliaraciu galai ar subyrejes sudiles guolis
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

-----nudile nuluze krumpliaraciu galai ar subyrejes sudiles guolis

Visas tarpinis ir greičių dėžė perrinkti naujomis dalimis prieš porą mėnesių. Prieš remontus buvo panaši problema (išmetinėdavo zuikį), bet stovinčiam perjungėjas nešokinėdavo.

gal fiksatorius esantis dangtelyje nelaiko sakutes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

arba palaida verzekle,kur eina i tilta , arba guolis subirejes. greiciausia guolis.

vyrai kaip su ta palaida verzle elgtis vieni sako kad uzvirint bet as galvoju kad uzkaiksciuot pas mane ja reik keist nes prasisuka verzent ir neuzverze krumpleracio ,jis juda gal kas galit patart ar jis turi judet ir kaip ji sureguliuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

arba palaida verzekle,kur eina i tilta , arba guolis subirejes. greiciausia guolis.

vyrai kaip su ta palaida verzle elgtis vieni sako kad uzvirint bet as galvoju kad uzkaiksciuot pas mane ja reik keist nes prasisuka verzent ir neuzverze krumpleracio ,jis juda gal kas galit patart ar jis turi judet ir kaip ji sureguliuot.

----Prasriegt ant mazesnio ir pragrezt kad eitu uzkaisciuoti....vakarieciu praktika tai yra varztu fiksavimo klijai .. lietuviska ( svarka) :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

sveiki nenoriu kurt naujos temos noreciau paklaust kaip tiksliai atreguliuoti mtz80 pavaru dezeja kuginius krumpliaracius, kur yra tos ploksteles kiek tiksliai ta verzle reikia uzverzti kad neatsisuktu (neuzvirinant) pats esu rinkes ne viena deze bet kaip tikslai reikia sureguliuot taip ir neissiaiskinau dekui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki nenoriu kurt naujos temos noreciau paklaust kaip tiksliai atreguliuoti mtz80 pavaru dezeja kuginius krumpliaracius, kur yra tos ploksteles kiek tiksliai ta verzle reikia uzverzti kad neatsisuktu (neuzvirinant) pats esu rinkes ne viena deze bet kaip tikslai reikia sureguliuot taip ir neissiaiskinau dekui
Pirma guolius reikia paziureti ar daug kliba .. verzle uzsisuka iki galo. kugini dantrati( 58mm-+ 0.15mm ) nuo galo iki dezes sienos .. aisku yra tarpeliai bet visi vaziuoja tol kol vaziuoja ...pas mane buvo taip kad dantraciai kuginiai 1cm vaiksciojo i sonus bet kazkaip vaziavo... kuginius krumplius suvedziau su ranka pas mane jie buvo tiek sudile kad tarkavo vidu kito krumplio-zodziu suverzi tarkuoja vidu (tarpusavyje kliba)tai nuemiau 1mm virsu ir tada suleidau kad liestusi krumplio sonais o ne paciais galais ..su popieriumi kaip kolega rase ir galima bet reikia ziureti kur krumplis kabina ...mano atveju reikejo keisti bet suvedziau taip ir jis toliau vaziuoja.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as padariau klaida rasydamas klausima :o turejau omeny kaip reikia suverzt tuos kuginius guolius kurie yra pacioja dezeja kaip tas velenas turetu suktis ar sunkiai ar kaip nzn as tj verziu nuo akies ta verzle gana stipriai ir po to uzvirinu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as padariau klaida rasydamas klausima :o turejau omeny kaip reikia suverzt tuos kuginius guolius kurie yra pacioja dezeja kaip tas velenas turetu suktis ar sunkiai ar kaip nzn as tj verziu nuo akies ta verzle gana stipriai ir po to uzvirinu
Jie juk reguliuojasi su tarpikliais -verzle laiko tik kugini krumpliarati ---jei klystu tada pataisykit ps 6 numeriu pazymetos reguliavimo ploksteles

post-9775-141521835473_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...