Jump to content

Lenkiška rotacinė sienapjovė


runkelis

Recommended Posts

On ‎2017‎-‎01‎-‎01 at 23:11, kubas said:

Vienas galas prie traktoriaus kitas prie šienapjovės. Su grandinės ilgiu susireguliuoji pjovimo aukštį. Pjaudamas leidi ant plaukiojančio ir šienapjovė nusileidžia tiek kiek leidžia grandinė.

Gal foto turi kur ten kabyt už šienapjovės be grandinės negerai šienaut yra youtube ydeta kaip šienaunu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 6 mėnesių...

pas mane krastiniame bliude ,apacioje,ten jau visokiu varztu ir visokiu verzliu nes pirkau ne nauja is pasienio lenku, jau puse varztu nulauziau,svarkes dar vis nenusiperku

laikikliu tvirtinimo varztai išsukant remiasi i stebules,laikikliu ne tokiu nupirkau,dabar bandau "ysabachinti" varzta laikinai

ar laikiklis taip paprastai nusiima,pas mane skyles laikiklio tvirtinimo eina isilgai laikiklio,ir kur arciausia asies varzto neimanoma issukti,taip iseina del laikilio reikai puse sienapjoves isardyti..wtf..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Realiai nelabai kas suprato kas ten pas tave pridirbta, nes originaliai yra is apacios sesi sesiakampiai varztai, kuriu pilna lytagroje o kainaju juokinga nes jie sveriami. issuki juos nuimi bliuda ir puikiausias priejimas prie laikikliu. Ta visa lenkiska perinkt yra keliu valandu darbas. Ikelk foto paziuresim kas pas tave ten priburta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane 1,35cm gal kas skiriasi,nes peiliuku laikikliai kitokie nei nuotraukose sioje temoje ideta,ar lenkas ardes ir laikiklius per ilgais varztai prisukes..

 ai jau surinkau tai nuotrauku nebus,bet laikikliu nuimti nepavyko..

 kai perki traktoriu ar koki padarga is kokio  pyd....o tai paskui galva gali nusisiukti bebandydamas suprasti kas  ten per nesamones pridaryta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...