Jump to content

Lenkiška rotacinė sienapjovė


runkelis

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

20150826_102615.jpg

 

Va ko man neina nuimt, nors abu žiedai nr 34 ir 39 nuimti. Pati guolevete nr 17. labai lengvai kliba gana daug gal koki cm aukštyn žemyn bet nenusiima, taip pat sukant ją tas "matomas" nuotraukoje guolis nr 36 net neliečia guolevietės sienelių nr 17. Idomiai taip, atdo kad viskas laikosi tik ant to antro po apačia esančio guolio nr 52. Bandžiau ir su montiruote bet ne iš vietos. O paskui lietus užpuolė :)

 

 

O kas tas Nr 9 pas mane nieko daugiau kaip nenusiima...

 

1111111111111111.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vienas buvo sutrukes virsutinis bliudas, bet del vibracijos, nes varztai atsileidinejo. Dabar varztai atsileidineja arba nutruksta kurie laiko visa stebule prie remo, jau biesinti pradeda. Turejau vokiska senuke tai ten tik remas trukinejo, o tokiu bedu kai su lenkiska niekada buve nera.

Gal palenkta asis ???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl ašies nežinau, gal palenkta, reikės pažiūreti. Varžtus suku kokius randu senus rusinius, buvau ir senukinius sudėjas vienai dienai kol nutruko :D dabar buvau susukes mašinų indėklų varžtus ir tai atsirado laisvumas, bet dar nebuvau išardes ir nepažiūrėjau kame bėda.

pagal skyles diametra reikia teiknti  varzta  ir kad butu su smulkiu sriegiu -bet jei rauna kazkur musimas yra 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Pagaliau atradau šiek tiek laisvo laiko prie šienapjovės pasikrapštyt, nes jau kuris laikas išardyta stovi ir žasys pusę varžtų išmėtė :) Tai va, gal kas paprotins per kur gali leisti tepalą? Jei teisingai suprantu tai tik per 32 žiedą? Kaip geriau prie jo prieiti? šiuo metu pusiau kaip ir nuardyta - nuimti virsutinis ir apatinis diskas.

 

1111111111111111.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turbūt šneki apie šituos viršutinius varžtus

 

20151001_150516.jpg

 

 

patikrinau, bet jie kaip ir tvirtai prisukti, nėra laisvumo.

 

Tada pabandžiau atversti šienapjovę, pripyliau tepalo ir toks vaizdas, kad pradėjo iš guolio burbuliuoti pažymėjau raudona rodykle (įsitikinsiu po kurio laiko kai tepalas nusistovės). bet juk ten nėra jokio riebokšlio ar žiedo... Taip pat pastebėjau, kad pats guolis prabuksuoja nuo ašies...  bet gal čia nieko tokio?

 

20151001_152727.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...