Jump to content

Lenkiška rotacinė sienapjovė


runkelis

Recommended Posts

Deje gerbiamas vittai be pavasario nieko nebus, visą techniką sugrūdau į kluoną ir dabar neprieisiu nufotkint. O nuotrukėlės neturiu :( .Nu vienu žodžiu į tas laisvas skyles kur prisisuka peiliukų laikikliai virš viršutinės lėkštės padarai chamutą pagal tas skyles ir prisuki ar tai nivos diržo šmotą ( variatoriaus) ar hidro šlangos blogos gabalą. Ir viskas. Pasiguglink Fermerį - aš ten aptikau , bet neturiu nuorodos. Sūnus prisisuko lenciūgo šmotą :lol: Tai išvis kaip smulkintuvas dirba :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai Naujokas 1 radai, aš tingėjau guglit, ten nudabojau.Da kažkur yutube yr kaip šienuja. Vibracijos nėr nei kokios, tik jei chamutą slobnai užspaudi - spjauna diržu, vo tadu jau bratka reik slides iš lauko tept- neprišienausi. Tai aš vežiojuos šmočioku zaposo ir raktu ilgu 19-kos turiu pasdarys kad nereikt bliūdo nusukinėt. Tai atlaeidi chamutu, indedi , užspaudi pabezdėdamas ir vel v period :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 6 mėnesių...

Nu va - kažkada žadėjau įkelti savo perdarymą :greetings-wavegreen: Dirba neblogai- vakar šienavau bet neturėjau telefono pafotkint kaip atrodo pradalgės. Sutinku , kad apsikrauna daugiau mechanizmai, ale suk juos grauzmas- sudils- pakeisma.Nu ir variklis jaučia biški apkrovą- puse gazo nelabai spjaudo,tad biski kokso reikia užplėšt, Gal kuro daugiau, bet laiko sutaupai- nereik išspardyt nupjovus :lol:

post-13182-141521838496_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 11 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

labas,ysigijau ir as 1,65 rotacine bet gal del to ,kad mano pupsis zemintas, darbinei padety nelabai iskelia,gal ir pakeltu uztektinai bet trukdo- kardanas remiasi y slaunu traukes.Labai uzknisa,reikia per kelia pervaziuot -persikabink y transportine padety :eusa-doh: .Didesnes lenkiskos rotacines su hidrocilindrais kilnojas....dakonstravus hidrocilindra butu viskas ciki .....gal kas tiuningavot jau....,kas gavosi ?????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei traukes iki galo susukai,tai dar pabandyk su centrine trauke perstatyt sienapjoves apatinene skyle,o traktoriuko i virsutine,Tada disku taip nevers auksciau pasikels.

dekui,reikts pabandyt.....kad kur nusipirkus ta hidrocilindra kur ant 2,10 sienapjovės dedasi,tada butu visai gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Tai greiti tada reik mazint, jei peiliukai nauji, dar nesu susidures su tokia zolia kurios neiveiktu, jei leksi, tai zinoma kad liks , nors man dazniausiai visu plotu likdavo aukstesne zole jei pergreit varai, ar peiliukai jau pagyvene, vidurys likdavo kai jau peilukus N kartu galandi ir patrumpeja minimaliai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...