Jump to content

Bedarbis

Nariai
 • Pranešimai

  124
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Bedarbis

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 1974.07.22

Miestas

 • miestas
  Kaišiadorių raj

Paskutiniai lankytojai

1.644 profilio peržiūros
 1. Man tas pat padirbus pavaros nesijungė viska pakeičiau sankaba,diskatorių išminama guoly o šakutės ne išdilus yra čia ir bus problema pareguliavau sankaba dar viskas gerai matysiu kaip padirpsiu ilgiau junksi ar ne.
 2. Naujas sankabos diskas,naujas išminimo guolis,naujas diskatorius kai sudėjau visa sankaba užkūriau traktorių pavaros negalejau ijunkti deže sukosi poto pagalvojau reikia dar pamažinti tarpa tarp išminimo guolio ir lopeteliu sumažinus suveikė pavaros isinungė bet nuvažiavau šeštadieny arti po pusvalandžio maždauk prireikė perjunkti pavara nejsijungė deže sukasi bet vos ijungiau ir neariau daugiau pastačiau traktoriuka bet šiandien knietėjo užkurti ir pasižiūrėti viskas gerai pavaros jungėsi ti neaišku kaip vėl padirpsiu ar nebus taip pat neyjunksiu pavaros.
 3. Man ta pati problema sustoji pavaros nesijunge i jungi bet tarška barška dežė taip važinėt negaliu nauja idėjau sankaba ,diskatorių išminamas guolis ,kas čia gali but
 4. Isukau žinojau apie tuos transportavimo varžtus
 5. Taip tarpely reguliavau per dektuka tarpa palikau
 6. Nusipirkau Lytagroj nauja sankabos diskatorių supakuotas orginalus idėjau bet pavaros ijunkti negaliu nesustabdo sankaba kas čia gali but
 7. Nusipirkau sankabos diskatoriu nauja ir per trumpos lopetelės ka daryti negi skirtingų diskatoriu buna su skirtingų dydžių lopetelė sako nusipirk išminama guoly platėsny ar jų buna plastesnių .
 8. Ačiu nebuvau atsisiuntes kiek dauk naudingos informacijo kada karteri tepala keisti kaip praplauti varikly ir tl .
 9. Niekada nedariau ratu suvedimo nesenai traktoriu nusipirkau tai iš kur galiu žinot dar kyla kai kuriu klausimu .
 10. Klausiu kaip suvedima padaryt priekiniu ratu o rašai pievas
 11. Kaip padaryti priekiniu ratu suvedima nes technikine pereidinejau prisikabino .
 12. Kai pirma kart keičiau hidro tepala neišvaliau vamzdeliu ten viskas liko visas nešvarus tepalas gali but nuo jo ir pajuodavo dar išvaliau visa sistema tepalo neliko važiosiu pirkti 3 d tepalo ir reiks pasidaryt žymas kaip sakot man žinomas ir bus aišku.
 13. Kagi apžiurejau tepala tamsus o buvo supiltas dyzelinis vadinas galejo išleisti ir supilti atrabotke ar kita koky tepala sudesiu sudesiu foto getai matos .
 14. Negeriu į hidro bakely buvau supyles dyzeliny tepala išleidau visa bet tamsu buvo ir dar kaip atskirti ar vandens dapilta.
×
×
 • Create New...