Jump to content

Bedarbis

Nariai
 • Pranešimai

  117
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Bedarbis

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 1974.07.22

Miestas

 • miestas
  Kaišiadorių raj

Paskutiniai lankytojai

1.569 profilio peržiūros
 1. Ačiu nebuvau atsisiuntes kiek dauk naudingos informacijo kada karteri tepala keisti kaip praplauti varikly ir tl .
 2. Niekada nedariau ratu suvedimo nesenai traktoriu nusipirkau tai iš kur galiu žinot dar kyla kai kuriu klausimu .
 3. Klausiu kaip suvedima padaryt priekiniu ratu o rašai pievas
 4. Kaip padaryti priekiniu ratu suvedima nes technikine pereidinejau prisikabino .
 5. Kai pirma kart keičiau hidro tepala neišvaliau vamzdeliu ten viskas liko visas nešvarus tepalas gali but nuo jo ir pajuodavo dar išvaliau visa sistema tepalo neliko važiosiu pirkti 3 d tepalo ir reiks pasidaryt žymas kaip sakot man žinomas ir bus aišku.
 6. Kagi apžiurejau tepala tamsus o buvo supiltas dyzelinis vadinas galejo išleisti ir supilti atrabotke ar kita koky tepala sudesiu sudesiu foto getai matos .
 7. Negeriu į hidro bakely buvau supyles dyzeliny tepala išleidau visa bet tamsu buvo ir dar kaip atskirti ar vandens dapilta.
 8. Apšienavau kiema pastatau traktoriu žiuriu chidraulo bakelio per viršu per ipylimo varžta tepalas bega atsuku žiuriu pilnas dar kažkas dapyle gerai nedirbau dauk galejau sugadinti ka nežinau net ka daryti policija kreipti .
 9. Čia buco ydeta t25 elektros shema ydesiu vel
 10. Gerai anksti pavasary užkuriau traktoriuka pavara įjungiu sankaba atleidžiu traktoriukas nejuda iš vietos gesta nesupratau kas yra poto atsukom apatiny varžta dežes žiuriu nebega alyva ledas udesiu foto
 11. Galvoju apie kamera kitos išeities nėra
 12. Mano traktoriuko lenda naktim gadina atsuka varžtus dežes alyva pavoge vandenio pripyle nežinau ka daryti traktoriukas didelem ukinem pastate stovi užrakintas .
 13. Išimiau kuro filtra radau viršui guminy žiedely pakeičiau nauju filtra kuro nauja ydejau užpopavau traktorius usikure oro negaudo galima bus dirpti.
 14. Keičiant kuro filtra ar buna viršui atstojinike koks guminis žiedas kad geriau užsispaustų dar nėra
×
×
 • Create New...