Jump to content

Purkštuvų naudotojų atsiliepimai


Recommended Posts

iš pradžių viska išpili, kad kuo mažiau vandens visur liktų, o paskui pripili antifrizo (geriau koncentratas), pravarinėji visas funkcijas, kad užsipildytu, prapurški, kad sijose irgi būtų antifrizas ir pastatai iki pavasario. Kompas keliauja į šiltą, sausą vietą. bent jau aš taip keletą metų darau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

iš pradžių viska išpili, kad kuo mažiau vandens visur liktų, o paskui pripili antifrizo (geriau koncentratas), pravarinėji visas funkcijas, kad užsipildytu, prapurški, kad sijose irgi būtų antifrizas ir pastatai iki pavasario. Kompas keliauja į šiltą, sausą vietą. bent jau aš taip keletą metų darau...

As viska taip pat darau tik antifriza pilu i svaraus vandens rezervuara nes maziau jo reikia ,greiciau siurblys paima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iš pradžių viska išpili, kad kuo mažiau vandens visur liktų, o paskui pripili antifrizo (geriau koncentratas), pravarinėji visas funkcijas, kad užsipildytu, prapurški, kad sijose irgi būtų antifrizas ir pastatai iki pavasario. Kompas keliauja į šiltą, sausą vietą. bent jau aš taip keletą metų darau...

Viskas labai tiksliai. Pridursiu dar kad to antifryzo reiktų gan nemažai, pas mane ar ne 60 l pagal instrukciją, bet supillu apie 50 ir pakanka. Ir prie viso to dar numaunu šlangas galines, nes buvo vienais metais nusprogę galiniai plastmasiukai, matyt antifryzo nepateko. Ir purkštukus nuimu, kad gumos pailsėtų. Viena tik bėda, kad negaliu įvykdyt vienos iš paminėtų sąlygų, nes JD kompas nenusiima. Nu nusiima viskas norint, bet po to reiks kelias dienas dirbti kol visus laidus atgal sulituosi. :icon-evil:

Tai gi dvi JD 732 pagrindinės bėdos. Tai, nenusiima kompas. Ir antra tiesiogiai susijusi su pirmąja, streikuoja elektronika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai juokingai skamba kad valdymo pultą reikia laikyti sausai. Tai negi išėmęs iš traktoriaus numesi kur patvory. :icon-mrgreen:  Ir durnam aišku kad jis arba traktoriuj arba ant pečiaus. O apie kompą nei žodžio, nes nalabai yra ir ką pasakyti kai jis nenuimamas, skirtingai nei Amazone ir kitų gamintojų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip štangos stovi? Ar tokioje padėtyje? / | tuo ar tuo atveju antifrizas sunkesnis už vandeny ir privalo susimaišyti. Net savaime.

Niekas ten nesusimaišo. Leidžiant matos kad vanduo ne antifryzas bėga, be to kaip sakiau išbandyta, jau 2 antgalius susprogdinau. Šlangas irgi nesungu numauti atkaiščiavus dėl šventos ramybės. Nepamirškit praleisti ir per kanistrų plovimo purkštuką, ten irgi susprogdinta buvo. :icon-mrgreen: Vanduo šaldamas turi tiek jėgos kad akmenis ir namus kiloja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...