Jump to content

Germinatoriaus pasirinkimas.


Lazar

Recommended Posts

Pafik, 12 Kov 2016 - 17:19, parašė:

Tik vis tiek padarymas germo pusetinas. Yra pora vietų pamirštu suvirinti, tie patys cilindrai įtvirtinti ne rimtai - sveleryje isgreztos skyles ir uztvirtinta šinute ,kad neiškristu ,jokiu ivoriu..., darbinių sekcijų kasciai su tepimo taskais ,tačiau neuztvirtinti, kad nesisukiotu kur nereikia. Čia tik trumpai apžiūrėjus...

Genys Šiaulių rimtesnis už panašią kaina.

Kol garantinis ,nėra kaip pradet tobulint. Kasciai ziauriai minkšto metalo , po metų reikės gamintis naujus, tada reikės aukoti nudazyma ir t.t.

Imesciau nuotraukas tu mazgu, kad aiškiau būtų , bet mobiliojo versijoje nemoku.

Jokiu ekspluoatacijos knyguciu ar instrukcijų nėra. Gal net nėra tokio daikto... Įdomu kaip jų gamybos kiti padargai, priekabos...?

I TEMA : LABAI GERAI PAGALVOKITE IR KRUOPSCIAI APZIUREKITE PRIES RINKDAMIESI DINAPOLIO GERMINATORIU !

Spaudi apcioje puslapio pilna versija. ir keli taip kaip kompiuteryje.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tipo Laumetris žiauriai gerai?

Gerai,tai gerai. Bet pagal padarymą tas pats garažas.

Panašu,kad vietiniams gamintojams dar nėra dėl ko siekti kokybės aukštumų. Nes perka visi viską ir taip gerai. Ir patys poto kieme surinkinėja... Gamybos "proliotų" nepastebi ir pan...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas toki turi Farmet kompactomat 400 PS http://online.fliphtml5.com/eufj/powm/#p=33 labai idomu butu suzinot nuomones, vadybininkas isgyre kad labai gerai ir tolygiai isdirba zeme ir plius sejama galima uzkabint.

Netoliese kaimynas mačiau toki pernai pavasari tik 6 metru tampė, tai tikrai gražiai atrodė po vieno važiavimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas toki turi Farmet kompactomat 400 PS http://online.fliphtml5.com/eufj/powm/#p=33 labai idomu butu suzinot nuomones, vadybininkas isgyre kad labai gerai ir tolygiai isdirba zeme ir plius sejama galima uzkabint.

Buvau Farmet gamykloje,važiavo ir turintys tuos aparatus.Jie poryja kad 6m reikia apie 200ag(Rokiškio raj. Lašų bendrovės atstovo pasakymas) ir bėda kad byra galinio volo guoliai.Dėjo visokius guolius ir guoliavietes bet dažnokai byra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau Farmet gamykloje,važiavo ir turintys tuos aparatus.Jie poryja kad 6m reikia apie 200ag(Rokiškio raj. Lašų bendrovės atstovo pasakymas) ir bėda kad byra galinio volo guoliai.Dėjo visokius guolius ir guoliavietes bet dažnokai byra.

Gal tiek nereikia bet su tiek jie dirba, aš germinatoriu 6 metru tampau su 213aj ir man atrodo, kad tiek ir reikia, bet retsykiais užsikabinu ant 160aj traktoriaus tai nykus darbas nors anksčiau ir to 160 pilnai pakako.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...