Jump to content

Germinatoriaus pasirinkimas.


Lazar

Recommended Posts

Tai norit pasakyti, kad Unia, lenkas, kultivatorius kepa pigiau nei Laumetris? Na netikiu. Dar vienas niuansas įdomus, mwex, tą Regent taracan su kokiu Laumetrio modeliu lyginot? nes pagal nurodytą Jūsų Laumetrio 5 metro padargo kaina yra KLL modelis - jis analogas vaderstadt nza ar to pačio potila kultivatorių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Salia bendrove antrus metus trina multiva, pasitaike taip kad dirbom salia, tai nuejau traktorista pakalbint. Is trumpo pokalbio, klausimo apie luztancius noragus nei nesuprato, minejo kad juokingi salnikai saugantys ratu guolius, voliukai, lyginant su laumetrio, kazkokie zaisliniai, ypac guoliavietes, bet turint raumeny kad voliukas nelaiko dalies padargo svorio, tai gal ten viskas gerai. Visumoj galingai padarytas. 9m padarga tampe su 400 kumeliu, is sono ziurint, beveik skraide. Uzsibuvusi iki dabar neliesta arima, vienu vaziavimu, isdirbo labai neblogai.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kažin kaip kongskilde kultivatoriai, kaip šitie sutverti, idomu kokios kainos ju.

mes naudojam KKK modelį, įdentiškas:

 

post-83-0-71545400-1462961789_thumb.jpg

 

Tai kas labai krenta į akis - dantų patikimumas. Akmenų nemažai dirvose ir gana rimtų, tai per kokius 3 metus darbo nelužo nė vienas dantis. Lyginimo lenta tik nevykus, tik šiaip prastumdo paviršių, bet netrupina grumstu, kaip daro tos sekcijinės lyginimo lentos. Taip pat trūksta voliukų gale, nes tie ražai tai šiaip sau. Bet iš principo žemę įšdirba panašiai, kaip visi. 110 kumelių 5.3 metro mažokai antrą kartą važiuojant ir dar braukiant su lenta. Mokėjom 1.5 k eur :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Terrakan būna prikabinami, kaip tik tokį ir siūlo 4.5 m. pločio. (Regent Pflugfabrik Facebook daugiau fimuotos medžiagos apie jų gaminius). Lystelinio volo aš asmeniškai nelabai tenoriu, bet manau vistiek daugiau darbo padarys nei "virbalai". Geriausiais variantas būtų "V" formos arba židinis volas. Esmė susidoroti su grumstais... kai per smulkiai sumala tada žinoma blogai, tačiau jei supjausto manau problemos nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kodėl norite gale būtinai voliukų? Aš priešingai, nenoriu kad jie būtų. Voliukai primala smulkios frakcijos, stringa akmenys juose, lankstosi ir t.t.

Ir dar, ar tie Taracanai būna prikabinami?

kartais tu voliuku tikrai reikia bet iš principo tu teisus nereikia taip smarkiai trupinti dirva o ypac kalvota.Be tokultivuoti galima ne tik arta bet ir skusta dirva.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš išvis kažkaip neisivaizduodavau kaip galima sunkia žeme išdirbti su kultivatorium kuris neturi voliuku trupinimo. Bet teko parvažiuoti nuo šiaulių link plunges, tai mf su vederio penkiametriu turbut, toki molyna sudirbo po vieno važiavimo kad nors imk ir važiuok seti. Stebejausi. Tad supratau kad idealiausiai iždirbama tada, kai pataikomas dirbimo laikas. Užsimaniau vederio tipo ir aš

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau nekarta minejau ir dar pakartosiu, pries tai dirbau su germinatoriu, voliukai, lyginimo lenta, 5 eiles spiruokliu vel voliukai ir aketeles, o nuo pernai su vederio kultivatorium su dviem lentom, galiu pasakyt kad dirba geriau nei tikejaus, pilnai uztenka 1 karto. O kur dar sejamos idirbimas... Net sudziuvusi moli paruosia per 1 karta, germinatorius taip neidirbdavo tikrai. grumstus didesnius palikdavo, + uzplaka zeme labiau. Kultivatorius nesuslegia jos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo, cia ekologiniams laukams idirbt pats tas. Nebandet dometis nuo kiek rolmako kompakteriai prasideda?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek teko girdet tai tie zasiakojai nelabai. Pvz vederiui jie velniskai brangus ir greit sudyla, o is praktikos kolega turi tokius ant kultivatoriaus, tai jei varpio daugiau, kemsa, velias ant tu sparnu ir kisasi

p.s. paskaiciavau, kad mano drapokui juos uzsidet kainuotu 1003€ plius pvm. o sausesniais metais telaiko apie 100ha :]]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Draugas du kartus kultivuoja su vaderio nza ir dar sėja su rapidu, tai pas jo dirvos išdirbamos sakyčiau net per daug. Ir jokios plutos neturi. O aš šiemet kartą kultivavau, plius sėjamosios diskai dirbo, ir finale turiu kai kuriuose laukuose žirniuose plutą. Ir kaip bebūtų, mano ūkyje reikalingas kultivatorius o ne germinatorius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokios jusu nuomones apie laumetrio kll kultivatorius? parodoje kalbejau tai uz 4m su dviem lyginimo lentom prase beroc 4200e, verti jie tu pinigu?

Dar panašu kultivatoriu gamina Rokiškio mašinu gamykla, pasižiūrėk ju puslapį, jie rašo, kad naudoja kongskilde darbines dalis tai gal irgi idomus agregatas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...