Jump to content

kukuruzu smulkinimas


jaguars

Recommended Posts

Ką tik, Juodas pranešimas:

Kas dar ritinius presuoja? Ar apie kaupą-tranšėją kalbi? 

kokios bedos ta kaupa sudet? pries koki 10 metu kai laikem karves turejam gal 10 karviu sedavom 3 ha kukuruzo smulkindavo su bielkiu ir vienvagiu smulkintuvu mindavau su t-25 uzbaigdavo su bielkiu baiges smulkint ir budavo puiku nieko neissimesdavo nebent pavasarop o su dabartine technika tai juokas ta kaupa sudet pasisamdai smulkintuva vezi pili mini butum arciau patalkauciau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Juodas pranešimas:

Man kukuruzo reiks ir vasara, tai pabijojau kad nepajėgsiu suserti reikiamo kiekio ir pradės kaisti. Be to neaisku kiek susersiu į diena. Viską pasvarsčiau ir rinkausi rulonus. Kita meta Kaupas + rulonai 

Aš pernai pirkau kukurūzų rulonų,tai 50 čiai karvių per dieną 1 rulio nelabai sušerdavau,žinoma sušerdavau ir vieną ruloną šienainio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, niino pranešimas:

Sparciai dirba, gal kokie 30 i valanda. Pries pora metu padejau vezti kukuruzus i ta presa, tai nasumas didelis, tik spek rinkti rulonus ir krauti ...

Tai realiai 0,5 - 0,6 ha/h kolega darėsi ir samde savaeigi smulkintuvą, tai š gavosi savaeigiui prastovos. O kai prastovos tai ir nepatenkintu atsiranda. Tai aš ir sakiau staigus sprendimai patys ir smulkina, tai paciu ir problemos dėl prastovu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , kestoxs pranešimas:

Tai realiai 0,5 - 0,6 ha/h kolega darėsi ir samde savaeigi smulkintuvą, tai š gavosi savaeigiui prastovos. O kai prastovos tai ir nepatenkintu atsiranda. Tai aš ir sakiau staigus sprendimai patys ir smulkina, tai paciu ir problemos dėl prastovu...

Mes vezem ir i kaupa ( dar nebuvo silosiniu) jei kaskas issikrovinejo prie preso. Taip prastovu ir nebuvo smulkintuvui. Poto ir turejo kaupa kuri sere iki vasaros, o vasara sere rulonais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-09-13 at 12:58, Juodas pranešimas:

Brangiai gaunasi, kiek pamenu 12euru už ruloną be PVM. Pirmi metai kai kukuruzo turėsiu, su kaupu nusprendžiau nerizikuoti.

pas mane irgi agroteka atvaziuos. 

Ną kaip ar atvažiavo? man buvo žadėję šį savaitgalį arba kitos pradžioje,o kai šiandien paskambinau tai jau šneka apie spalio pradžią....šūdo malimas ir tiek,reiks kažką galvot,nes spalio pradžioj gali vėl užgiedot ,kad vėl už savaitės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...