Jump to content

kukuruzu smulkinimas


jaguars

Recommended Posts

prieš 23 minutes , unia pranešimas:

 per 5metus lenkai nenupirko ne vieno rulono .nors esam netoli sienos.ir mes parduodam tik per teklių.kažkas gamina arabam lyktai bet tiklsliai nežinau.

Po kiek perkat rulonavimo plievele? Kokia nuomone apie Prancuzu gamintojo ''BALENSIL''balta plievele

Storis - 25mk, 5 sluoksnių.

Plotis - 750 mm.

Ilgis -1500 m.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, JCB pranešimas:

Nežinau kaip agrotekos, bet yra ir kitų, kaip stonkuvienė, kizilevičius ir dar visi kiti. 

Sau darytis yra brangu. Su tranšėja nepalyginsi. O ar kas pirktų rulonus dideliais kiekiais ir man įdomu.

šiemet reikėjo pas mus tik turėt,graibstė kukurūzų rulonus kaip pasiutę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, unia pranešimas:

Su pardavimais nėra jau tis dideles paklausos.mes parduodam apie 200rulių .ko nepardjodam sušeriam per vasarą.bet dideles paklausos nėra.ir dar priklauso kiek kas šienainio prisidaro.

nėra paklausos todėl,kad suvalkijoje mažai gyvulių,o žemaitijoje tik turėk parduot,visi žiūri iš kuo arčiau nusipirkt nes atvežimas brangiai kainuoja,juk iš suvalkijos į žemaitija su traktoriu neprisiveši,tenka fūrą samdyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , PUMBA pranešimas:

O kiek AGROTEKA ima uz rulono padaryma?Ar jie naudoja savo traktoriu prie preso ar tik atsivelka presa ir is ukininko nomuoja traktoriu?

įeik į agrotekos puslapį,ten yra kainininkas,varijantų yra visokių,gali duot ir savo traktorių tada bus pigiau,gali duot plėvelę,gali neduot,kai jie dirba su savo traktoriumi vien už darbą reikia mokėt 9,4 euro už rulį be pvm,man jie rulonavo su savo medžiagom,tai rulono kaina gavos 12,4 euro be pvm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , PUMBA pranešimas:

Jei toki kieki turi pardavmui manau butum idomus ir uzsienio pirkejam.Nesidomejai Norvegai Olandai megsta pirkti presuotus pasarus.

Aš užpernai pats pirkau rulius po 50 eurų,tai kai mano brolis kuris gyvena švedijoje papasakojo savo pažystamam švedui,kad po tiek mokėjau jis sako,kad pirkau pusvelčiui,nes jie už šienainį mokėjo po100-200 eurų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, JCB pranešimas:

Nežinau kaip agrotekos, bet yra ir kitų, kaip stonkuvienė, kizilevičius ir dar visi kiti. 

Sau darytis yra brangu. Su tranšėja nepalyginsi. O ar kas pirktų rulonus dideliais kiekiais ir man įdomu.

gal žinai kokia savikaina rulono +-? Žinau, kad žvėriškai daug jų gaunas iš hektaro, tai neturėtų perlipti 20 eur. Ar klystu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Artojus pranešimas:

Aš užpernai pats pirkau rulius po 50 eurų,tai kai mano brolis kuris gyvena švedijoje papasakojo savo pažystamam švedui,kad po tiek mokėjau jis sako,kad pirkau pusvelčiui,nes jie už šienainį mokėjo po100-200 eurų.

Del to ir veza matyt  lietuvaiciai i Svedus ir Norvegus rulonus pardavimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

girdėjau istorijų apie 60-70 rulių iš ha

aš iš 6ha prisukau 317 rulių,bet daug masės pjaunant išvarė ant žemės,visur pūpsojo krūvos,kažkiek išdrapalino šernai,ir 0,5 ha durpyne buvo labai reti ir nususę nes pavasarį gerokai apšalo,jei viskas būtų liuks manau būtų buvę mažiausiai 60 rulių iš ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, manttys pranešimas:

gal žinai kokia savikaina rulono +-? Žinau, kad žvėriškai daug jų gaunas iš hektaro, tai neturėtų perlipti 20 eur. Ar klystu?

Viską sudėk ir žiūrėk gausis apie 30eur.

 

Prieš 2 valandas, PUMBA pranešimas:

Jei toki kieki turi pardavmui manau butum idomus ir uzsienio pirkejam.Nesidomejai Norvegai Olandai megsta pirkti presuotus pasarus.

Kolkas nesidomėjau. Lietuvoj tai taip, jei lietus lyja, tai tų rulių ir nereiks niekam. Lenkai matomai irgi apsirūpina. Jiem įdomesni šiaudai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, JCB pranešimas:

Viską sudėk ir žiūrėk gausis apie 30eur.

 

Kolkas nesidomėjau. Lietuvoj tai taip, jei lietus lyja, tai tų rulių ir nereiks niekam. Lenkai matomai irgi apsirūpina. Jiem įdomesni šiaudai.

O kam lenkai naudoja siaudus kraikui ar i granules kurui kad tokia paklausi preke?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, JCB pranešimas:

Viską sudėk ir žiūrėk gausis apie 30eur.

Paskaičiuokim su didelėmis magaryčiomis-6ha sulėkščiavimui,suarimui,mėšlo išvežimui sudeginau 1000ltr saliarkos kuri kainavo 650 e už pasėjimą sumokėjau 6x30=180e,maisterio sunaudojau 8ltr po 31 e sumoje 250e už nupjovimą 6x85=510 plius 250 ltr saliarkos už 170e už rulonavimą 317 rulonų po 12,5e  =4000e  ną ir susidaro 5760e,suapvalinkim iki 6000 ir padalinam iš 317  ir gaunas18,9euro už rulį.Sakysit o kur trašos,mikrikai,masės vežimas?Trešiau gausiai su mėšlu,mineralinių nenaudojau,tų visokių nesamonių mikrikų taip pat nenaudojau,masę vežt padėjo draugai,jiems už tai pasėjau žolę šį pavasarį.Mano giminaitis naudojo trašas,purškė kelis kartus su mikrikais ir tai suskaičiavo tik 24 eurus už rulį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...