Jump to content

Melžiamų karvių šėrimas


Juodas

Recommended Posts

prieš valandą, kestoxs pranešimas:

Kokia jo nauda karvėms ? Apie kokį kiekį turėtų būti galvojama ? Kokia frakcija? 

Apskritai tai jokios. Tokia mano privati nuomonė. Bet yra Lietuvoje krūva toksinų surišėjų karvėms propaguotojų ir mylėtojų, tai jiems aš sakau, kad egzistuoja dešimt kartų pigesnis (apie 200 eur/tona) produktas, veikiantis absoliučiai taip pat kaip ir dauguma toksinų surišėjų..

Toks buvęs bankininkas Slovėnišką ar Slovakišką stumdo kartu su latviais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, bet juk jame nieko ir neturi būti?? Kaip ir bet koks toksinų surišėjas ZEOLIT yra mineralinė kempinė, kurios dalelių vidaus plotas daug kartų viršija išorinį plotą (dėl akytumo). Ir sugeria viską, kas pasitaiko pakeliui, kad išnešti viską, ką sugėrė iš organizmo per tą galą, kur ne burna.

Bet taip veikia absol visi toksinų surišėjai. O visokios zaunos apie biologinį skaidymą, patikėkit, tikrai labai mažai pagrindo turi. Daugiausia,kas būna padaryta toksinų surišėjuose, tai kokiu nors būdu (dažniausia temperatūra) suaktyvinamos įgeriamosios savybės, ir tik tiek.

O tai ką, Mycofix Plus ar Mycofix Standart irgi dabar panašiai kainuoja??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

NeInau nesidomėjau, neaktualu. 

As manau kad jame ir neturi nieko būti, bet kadangi esu susidūręs, pirkęs, man aišku jis pakratams buvo labai tinkamas, bet klausant pardavėjo jo teiktų šerti ir gana gausiai, pagal juos ten jis kažką tokio naudingi duoda dėl ko jo tiesiog reikia naudoti. Tai ir klausiu gal jus žinot ką jis daugiau duoda 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , kestoxs pranešimas:

na, taip, šitas. Ir šioje brošiūroje, be visa ko labai aiškiai parašyta, kodėl šio produkto nereikėtų šerti karvėms. "Suriša amoniaką"... Normalus raciono skaičiuotojas iš visų jėgų stengiasi, kad amoniaką valgančioms bakterijoms būtų ką valgyti, kad jos augtų (pasigamintų daugiau mikrobinio baltymo). Tam į raciono baltyminę dalį dedami labai lengvai skaidomi baltymai (tie patys žirniai pupos, atsakingais atvejais net karbamidą tenka dėti), o čia suriša.....

Monogastriniams (kiaulėms, vištoms) tai teigiamybė, o atrajotojams- minusas, ir didelis..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, ten aiškiai neparašyta, kad karvėms netinka. Ten parašyta kad "suriša amoniaką". O jei savininkas supranta savo karvių medžiagų apykaitą, tai ir suprasti turi, kad amoniako surišimas karvei (virškinimui/ fermentavimui) tik kenkia... Yra normatyvai, kiek to amoniako prieskrandyje turi būti. Ir rekomendacijos, kad tie normatyvai bent 120 proc būtų vykdomi, jei rezultato norim..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , Pienmėgys pranešimas:

Na, ten aiškiai neparašyta, kad karvėms netinka. Ten parašyta kad "suriša amoniaką". O jei savininkas supranta savo karvių medžiagų apykaitą, tai ir suprasti turi, kad amoniako surišimas karvei (virškinimui/ fermentavimui) tik kenkia... Yra normatyvai, kiek to amoniako prieskrandyje turi būti. Ir rekomendacijos, kad tie normatyvai bent 120 proc būtų vykdomi, jei rezultato norim..

Tai nutraukti ceolito naudojima visai? O kiti toksinu surisejai amoniaka paima? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nzn apie surišėjus visuomet sako,  kad duoti tik tada kada žinai,  kad reikia, man ten buvo daugiau prisvaige ir kad riebalus pakels, tai gal kokį mėnesį esu davęs, bet realios naudos nemačiau, tai ir nutraukiau, kratymui kitas reikalas, duočiau bet nesigauna. Nors  irgi klausimas ar jis daro kažkokia įtaka tiek kvapams tiek mėšlo kokybei. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, kestoxs pranešimas:

Mes iš čia pirkom vagoną atrodo pačios smulkiausios frakcijos kaina buvo dar litais apie 60 lietuvišku centu kg.namuose http://www.zeolitbio.com.ua/page/ceny. Nenoriu būti šališkas bet labiausiai man patiko jo panaudojimas pirmadienius paršelius kreigti ir po šildymo lempa - idealus panaudojimo būdas.Nuo lempos ši uolieną išyla ir laiko šiluma ir pirmadieniu paršeliu tryda suriša.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Nėra dar dirvos permirkusios, bent pas mus. Pernais mišinius pjoviau liepos vidurį kažkur. 2sav kapitaliai pralijo. Nu ir paėmiau siaip ne taip, nors taip šlapiai neesu pjoves niekada. 
sie metai geresni truputi, pokolkas... :D 

bent iš senu pievų, žoles nesitikiu. Nieko ten nėra pokolkas. Reikia pjauti irgi kol nepriaugo mases :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...