Jump to content

Melžiamų karvių šėrimas


Juodas

Recommended Posts

  • po 7 mėnesių...
Prieš 10 valandų, Emi pranešimas:

Kas galit kokiu patarimu? Staiga piene bakterinis uzterstumas pakilo iki 1000. Niekaip nerandu kodel,  jau nezinau kur ieskoti ( palyginimui praeita ziema buvo vidurkis 10)

Švara. Gal pakeitėt ploviklį, gal melzikliai ir visos kitos gumines, silikonines slangos ilgai nekeistos ir tiesiog jų neįmanoma išplauti gerai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Perka pienas LT...BBS: 1000, ir taip tris kartus is eiles (Ne sl, jie pvz 191)..viska perploviau, su daug chemijos, jos nekeiciu jau daug metu, saldytuvas atrodo veikia normaliai..staiga sove taip baisiai i virsu tos bakterijos, man taip niekada nebuvo, sakau pvz pernai ziema baigiau su vidurkiu 10... Gal sakau karve kokia pradejo varyti jas? Ar gali isvis taip buti?                                                 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , Emi pranešimas:

O tai kaip isvalet? Nes per pieno vamdzi kempine praleidi ir tiek, o cia kaip?

Pas manes delavalio plasmasiniai vamzdziai melyni apacioje aiksteleje, kur jungti gali bakeli, tai atsikabinu laikiklius, kad vienas galas zemiau butu, per aukstesni leidi/pili silta vandeni ir kitame gale isbega. Pasidariau prailginima sveitikliui apvaliam su seriukais pagal diametra  vamzdzio leidi vandeni ir trauki su juo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Emi pranešimas:

O nuo kazkokios karves? Ar gali buti?

Kiek pamenu iš paskaitų, tai bakterijos ir sls neturi bendro. Grynai su švara tai susija. 
man yra buve, kad naudojom drėgnas servetėles tesmeniui nuvalyti, bakterijų belekiek. Pradėjom naudot vienkartinių į popieriu, pasitaisė 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , Juodas pranešimas:

Kiek pamenu iš paskaitų, tai bakterijos ir sls neturi bendro. Grynai su švara tai susija. 
man yra buve, kad naudojom drėgnas servetėles tesmeniui nuvalyti, bakterijų belekiek. Pradėjom naudot vienkartinių į popieriu, pasitaisė 

Esu turejas pora atveju, kurie man siejo bakterijas su sls, aukštas sls keldavo ir bakterijas, na bet tas kiekis tikrai toks  nebuvo. Ir tai susiję su pašaru kokybe..
 

bet čia daug dalyku gali būti, na tarkim kad ie nieko nekeičia, bet chemija, pagedus, neveikia, elementariai vandens temperatūra neatitinka chemijos reikalavimu, vėl neveikia, cirkuliacija nevyksta reikiama laiką, vėl bakterijos. Tos pačios karves gali duoti bakterijų. Ir taip toliau. Slanga kiaura traukia orą, sistemoje rugesio yra. Tikrint reikia 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Emi pranešimas:

 

Perka pienas LT...BBS: 1000, ir taip tris kartus is eiles (Ne sl, jie pvz 191)..viska perploviau, su daug chemijos, jos nekeiciu jau daug metu, saldytuvas atrodo veikia normaliai..staiga sove taip baisiai i virsu tos bakterijos, man taip niekada nebuvo, sakau pvz pernai ziema baigiau su vidurkiu 10... Gal sakau karve kokia pradejo varyti jas? Ar gali isvis taip buti?                                                 

As pieno zvaigzdem priduodu ,irgi buvo bakteriju uzkile tik pas mane viena karta.Nieko nedariau kita karta vel norma buvo,as galvoju cia gal tie laborantai pridirba.Pas viena pazystama irgi sake toks atvejis buvo pries pora men.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2022-11-20 at 11:27, Emi pranešimas:

 

Perka pienas LT...BBS: 1000, ir taip tris kartus is eiles (Ne sl, jie pvz 191)..viska perploviau, su daug chemijos, jos nekeiciu jau daug metu, saldytuvas atrodo veikia normaliai..staiga sove taip baisiai i virsu tos bakterijos, man taip niekada nebuvo, sakau pvz pernai ziema baigiau su vidurkiu 10... Gal sakau karve kokia pradejo varyti jas? Ar gali isvis taip buti?                                                 

 Po veterinarijos fokusų su privalomais šaldytuvais esu daręs bandymus kas liečia bendrajį bakterinį užterštumą. Kadangi pieno tyrimai kainuoja tai išsamių nedariau.  Tačiau sužinojau kad karvės kurios turi SLS  duoda ir bendrajį bakterinį užtreštumą. Šviežiai pamelžtas pienas duoda mažiau nei 5 tūkst .  Didžiausia tikimybė kad mėginius  užteršia mėginių ėmėjas, nesilaikydamas bakterinio užterštumo mėginių ėmimo konservavimo ir laikymo reglamento. Jei gerai pasekus  tai faktiškai to reglamento niekaip neįmanoma išlaikyti, o bakterijos nuolat dauginasi pieno gamintojo nenaudai. Šiaip galima į pieno tyrimus išsiūsti kontrolinius mėginius ir tada  akivaizdžiai  pamatysi kur užsiteršia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...
On 2023-11-22 at 17:32, kestoxs pranešimas:

Kaip čia yra, kodėl  vieni Technologai labiau pasisako už rapso įšspaudas, o ne rupinius. Ar jie ta riebala skaito kaip energijos šaltini? 

Na, ne tik skaito... Šiaip tai riebalai ir yra energijos šaltinis, ir labai stiprus... kažkur apie 2,25 karto stipresnis už krakmolą ir cukrų (ar bet kokį kitą neląstelieninį angliavandenį)...  Tik yra antras lazdos galas... Jei tų riebalų iš rapso išspaudų bus per daug (virš 4 proc raciono SM) didžiulė tikimybė, kad žiauriai kris pieno riebalai.. Na ir baltymai.. Augaliniai neapsaugoti riebalai (ypač dvi riebalų rūgštys C18:2 ir C18:3) išvis stabdo fermentaciją prieskrandyje... Todėl rapso rupinių į racioną galiam krauti kiek tik nori, ar kišenė leidžia, o išspaudų - pakankamai atsargiai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...