Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.


MTZokas

Recommended Posts

Na taip, bet čia tiems kas jaunųjų ūkininkų ūkius įkūrė pagal 2007-2013 metų programos priemones...

Apie ką čia Jūs kalbate. Savų taisyklių prigalvojate, ir kitus klaidinate. Taigi čia Jauniesiems pirmą kartą naudojantis parama, kas jau dalyvavo Jaunųjų paramoje pagal 2007-2013 metų taisykkles, negalės dalyvauti. Sėkmės ! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jau sakiau draugės tėvai turi apie 8ha žemės dirbamos nedaug daugiausia pievos, augina dvi karves, greit bus su prieaugliu viena. Verslu iš ūkio neužsiima, augina savo reikmėms kartais parduoda sūrius. Padargų ūkyje nėra apart savadarbio traktoriaus ir priekabos.

Asmeniškai patirties gyvulininkystėje neturiu, bet noro dirbti yra.

Noriu sužinoti ar tų 8ha ir dviejų karvių užtenka pildyti paraiškai? žiūrėjau pagal senesnių metų reikėjo 3 karvių jei gerai supratau.

Beto jei yra tokių kurie jau naudojosi parama, kaip ji pateikima ar už gauta sumą įranga ir kitus reikalingus dalykus gyvulius t.t galima imti iškart ar ji skiriama dalimis ar reikia už savus o poto atiduoda?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

SD skaiciuokle yra ir dar siek tiek info.. man klausimas islieka del technikos ir padargu, ta iranga ir irenginiai man kelia klausimu

http://www.idus.lt/es-parama-zemes-ukiu ... isikurimas

Kazkaip cia viskas idomiai susukta, atsirado tiek daug ivairiausiu matavimu apibresti ukio dydi, kad neimanoma susiorentuoti, praeitam laikotarpyje aktualu buvo EDV, dabar straipsnyje kalbama tik apie standartine produkcija. Jei pagal straipsnyje pateikta Ukio dydžio skaičiuoklę, mano ukis yra tik truputi didesnis nei 1 EDV, tokiu atveju netaikau net i smulkiuosius ukininkus, bet jei skaiciuoti standartine produkcija http://www.ukioklubas.lt/straipsniai/pa ... vimas-8676 , gaunasi 6555 Euro. Tokiu atveju jau esu perdidelis smulkiesiems ukininkams. Gal kas gali paaiskinti, kur as cia pjaunu gryba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano manymu, viskas yra pakeista ir paskaičiuota pagal vidutinius gaunamus derlius (stambūs ūkiai gerokai juos sukelia, kuldami po 8t/ha). Pvz. seniau EDV skaičiavimu kviečiai buvo įvertinti 939 LT (272 eur), o 1 EDV 4143 lt (1200 eur), tai 4 ha kviečių net nesudarydavo 1 EDV.

Pagal dabartinę tvarką 1 ha turi nešti apie 2352 Lt pajamų (681 eur).

272 ir 681 eur gerokai skiriasi, todėl taip ir gaunasi, kad pirmai 1 EDV neturėjai, o dabar jau net nebetelpi į smulkius. Sumažint iki nustatytų ribų yra lengviau nei padidinti iki jų, todėl į smulkius pretenduot problemų nebus manau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu kam daryt tokias nesamones ir kviesti teikti paraiškas, jeigu vistiek reikės laukti programos patvirtinimo, taisyklių nustatymo, rašyti verslo planus ir t.t. Palauktų, kol viskas bus patvirtinta ir parengta ir tada kviestų teikti paraiškas.. kažkaip ne nuo to pradedama viskas..

Klausimų dabar dar daugiau iškilo nei buvo anksčiau..

O dėl to 100 proc., tai neužsigarantuočiau, nes čia privati įmonė taip rašo, o ne žum..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu kam daryt tokias nesamones ir kviesti teikti paraiškas, jeigu vistiek reikės laukti programos patvirtinimo, taisyklių nustatymo, rašyti verslo planus ir t.t. Palauktų, kol viskas bus patvirtinta ir parengta ir tada kviestų teikti paraiškas.. kažkaip ne nuo to pradedama viskas..

Klausimų dabar dar daugiau iškilo nei buvo anksčiau..

O dėl to 100 proc., tai neužsigarantuočiau, nes čia privati įmonė taip rašo, o ne žum..

nesupranti??? aiskinu:

Tam kad turintys galimybes ukininkai darytu investicijas nelaukdami paramos. patvirtins parama - dziaugsis.

ESME: kompensuojamos investicijos patirtos po paraiskos pridavimo datos.

pvz. noriu pirkt traktoriu ir yra galimybe pasinaudoti parama. Pirksi pries paraiskos pridavima - mokesi visus pinigus is savo kisenes. Pirksi po pateikimo - yra galimybe gauti parama (priklausomai nuo busimu atrankos kriteriju).

Ar aiskiau? Ar vis dar galvoji kad tai nesamone?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nereikia čia įžeidinėti, nesu toks durnas. Ir žinok, kad ne visi yra tokie turtingi, kad gali daryti dideles investicijas ir galvoti ar čia patvirtins man paramą ar ne.

Ir paskaityk ką pats rašai: "Pirksi po pateikimo - yra galimybe gauti parama (priklausomai nuo busimu atrankos kriteriju)". Kaip minėjau, ne visi yra tokie turtingi daryti investicijas vien iš savo pinigų. Antra (žinant taisykles), gal geriau būtų teikti paraišką pagal kitą priemonę (dabar bus ten panašių kaip modernizavimo buvo seniau, dar kooperaciniu principu). O dabar viskas pakimba ant to, kad yra GALIMYBĖ. Žinant, jog netinkamas esu gauti šią paramą aš daryčiau galbūt visiškai kitokius žingsnius ir investicijas.

Man atrodo mano samprotavimai logiškesni nei tamstos.

Bet aišku, kai žmogui nėra problemų įsigyti naują techniką, tai visi kiti, kurie skaičiuoja kapeikas, jam atrodo kvaili ir nieko nesuprantantys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tomazas nesinervink, visiskai su tavimi sutinku kad investicijas reikia planuoti zinant galimus finansavimo saltinius, o ne atvirksciai, pirmiau investuok , o paskui galvok is kur gauti finansu padengti padarytoms investicijoms . Bet kaip yra su tomis remimo programomis, jug laikotarpis yra 2014-2020, tai paraiskos bus renkamos ir kitais metais ar ne taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įspėjimas :icon-exclaim: neišmoksit normaliai cituot postų (ne ištisomis paklodėmis) - eisit diskutuot alubarin. :icon-evil:

P.S. Atsiminkit, kad nebūtai bus kompensuotos išlaidos padarytos po šito šikpopierio pateikimo. Sorry, kitaip tokio dokumento (o tai vis dėlto dokumentas), pavadint neina. Buvo gi, kad kompensuodavo išlaidas padarytas ir prieš metus iki paraiškos pateikimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įspėjimas :icon-exclaim: neišmoksit normaliai cituot postų (ne ištisomis paklodėmis) - eisit diskutuot alubarin. :icon-evil:

P.S. Atsiminkit, kad nebūtai bus kompensuotos išlaidos padarytos po šito šikpopierio pateikimo. Sorry, kitaip tokio dokumento (o tai vis dėlto dokumentas), pavadint neina. Buvo gi, kad kompensuodavo išlaidas padarytas ir prieš metus iki paraiškos pateikimo.

Nenusprokit tik dėl tų savo citatų.Ar jau neturit kur beišsireikšt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...