Jump to content

Pavasario darbai


Inžinierius

Recommended Posts

žirnius pasėjau 44ha,miežius įpusėjau šiandien bus kažkur apie150ha dar panašiai apie tiek liko reikia kokiu trijų -keturių dienų ir liks rapsas 200ha.Nu tiesa dar kažkur tarp šiu sėju turiu spėti du su puse tukstančio kub.metru mėšlo išvežti.Tai šiandien su kaimynu kaip tik sutariau padės tai su dviem bačkom dar tris dienos darbo.Šiaip galvoju kad per dešimt dienų baigsiu visus darbus skaičiuojant nuo rytojaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tiek pat, 1 mln/ha sėsiu linijinio rapso.
Tik gero derlingumo žemese siūlo sėti 100sėklų/m2 o Raseiniuose tokių žemių nelabai rasi tai gal reiktų ir didesnės normos :eusa-doh:

iš ko sprendi kad mano žemės blogos? raseiniuose yra ir gerų žemių ;) jei rimtai, pas manęs vidutinės žemės, planavau sėti po 1 mln/ha sėklų, bet galbūt ir padidinsiu, dar tiksliai nežinau ploto kiek rapsu užsėsiu, miežius užbaiginėjam sėti. ryt dar 30ha pasėsiu miežių, liks tik 60-70 ha rapso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tiek pat, 1 mln/ha sėsiu linijinio rapso.
Tik gero derlingumo žemese siūlo sėti 100sėklų/m2 o Raseiniuose tokių žemių nelabai rasi tai gal reiktų ir didesnės normos :eusa-doh:

iš ko sprendi kad mano žemės blogos? raseiniuose yra ir gerų žemių ;) jei rimtai, pas manęs vidutinės žemės, planavau sėti po 1 mln/ha sėklų, bet galbūt ir padidinsiu, dar tiksliai nežinau ploto kiek rapsu užsėsiu, miežius užbaiginėjam sėti. ryt dar 30ha pasėsiu miežių, liks tik 60-70 ha rapso.

Todėl kad AGRA corporeischen iš raseinių raj. persikėli į Jurbarko sako kad Raseinių raj blogesnės žemes tad žiūri kaip nuo mūsų kuo daugiau žemių nugvelbt. :o
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kagi kadangi šiandien sninga tai sėja teko nutraukti.O gaila nes liko rapso apie šimta dvidešimt sėjos ir kmynu dvidešimt penkis ha .Mėšlas išvežtas žemė paruošta.liko tik sėt,sėt,sėt..... .Beje kalbant apie sniega tai seneliu išmintis sako kad tai derliaus ženklas.Ypač jeigu pasėjus užsnigo aišku kalba apie grūdines kultūras.Jeigu ka tai paguos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...