Jump to content

mtz820 2007m. Šaltas sunkiai kuriasi


gerasukis

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
  • Atsakymai 111
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

starteris su reduktorium daug greiciau suka, ir jam reikia mazesnio akumo nei be reduktoriaus. starteris su reduktorium labai gerai :)

bet tas su reduktorium, jei nori kad žiemą užsivestum reikia apie 4KW starterio, nes kitaip nepasuka variklio kaip reikia tas su reduktorium, šiaip ir tas ir tas yra beveik tas pats , vis vien viskas remiasi į Galią :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Gal kas gali patart as noriu ysideti du akumuletorius tai bus 24v bet 24 naudot tik starteriui o vikam kitam 12v kur det kokia rele ar kaip ka padaryt???

taip mirtinai reikia tos makalynės su 24V :icon-question: ar ne geriau vienas padorus akumuliatorius? ir reikia nepamiršt karts nuo karto padoriau pakraut prieš kūrimą, tada mažiau makalynės bus. ir tos relės-perjungikliai nėra itin patikimi daiktai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as noriu pasidaryt nes turiu kelis akumuletorius silpnesnius o vienas prastai suka o pabandziau du ydejes tai suka labai puikiai bet negaliu naudot sviesu ir panasiai nes 24 , o kokia ten buna rele? tik ta rele an pliusinio laido uzdet reik ar kaip ten je naudot ir pajunkt???

tai sujunk du akumuliatorius, pliusa su pliusu, minusa su minusu, turesi tuos pacius 12 V, bet zymiai daugiau Ah ir startines sroves....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

juk ir kombaine Niva stovi ta "babune", lyg ir nestreikuoja. Bet bielkiu, manau, tikrai pakanka 12 V, jei viskas tvarkinga. Manajam bielkyje stovi du akumai po 100 Ah....

belaruso uždaresnė dėžė, tai greičiau ir nupus ta "bulvė", pas mus nivoj jau nupuvo ir išmetėm laukan. iš elektrinių reikalų praktiškai basa ta niva, tik viena kontrolinė lemputė ir 3 prietaisai, termometras, tepalo manometras ir ampermetras. starteris originaliai 24V ir panaudojom ir "gruzinsko čiūdo" kamazinį generatorių. ir pasibaigė keiksmai penkiais aukštais, akumuliatorių gadinimai ir starterinių laidų svilimai. taip kad patikimiau bus sujungt du akumus lygiagrečiai. blogiausiu atveju dar trečią taip pat, prie starterio, šaltu oru šaltą traktorių kuriant. prieš kūrimą akumuliatoriai turi būti gerai pakrauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as savo bielkiui irgi pasikeiciau generatoriu, is rusisko i importini, nuo dyzelines lengvosios, 90 A.... Tik turejau rimtu galvosukiu su jo suzadinimu.

ir kaip išsprendei pradinį sužadinimą? kaip krauna prie mažų apsukų? pas mane yra atlikęs mažesnio amperažo, tik 60A generatorius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kaip išsprendei pradinį sužadinimą? kaip krauna prie mažų apsukų? pas mane yra atlikęs mažesnio amperažo, tik 60A generatorius.

teko statyt papildoma relyte ir temptis du laidus iki generatoriaus. tiek ant dideliu apsuku, tiek ant mazu sujungus viska, kas valgo srove, maziau 13 V nenukrenta. pas mane generatoriaus relyte tik iki 14 V tekrauna, reiktu iki 14,5 kad butu....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ak tu šitaip sprendei. cher, naujesniem lyg iš pačios "tablėtkės" (rėlytės) sužadinimas eina. reiks rimčiau pasinagrinėt tuos vakariečius generatorius :) tada būtų dar viena mano bieliko racionalizacija :) pas tave matyt "pietietis" tas generatorius, nes šiaip europiniai šauna 14,4-14,5V, šiauriečiai iki 14,7-14,8V :)

pas mane su rusku 60A generatorium chrenovai, prie mažų apsukų nieko smarvės nėr, amperažo neišstena nieko...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ak tu šitaip sprendei. cher, naujesniem lyg iš pačios "tablėtkės" (rėlytės) sužadinimas eina. reiks rimčiau pasinagrinėt tuos vakariečius generatorius :) tada būtų dar viena mano bieliko racionalizacija :) pas tave matyt "pietietis" tas generatorius, nes šiaip europiniai šauna 14,4-14,5V, šiauriečiai iki 14,7-14,8V :)

pas mane su rusku 60A generatorium chrenovai, prie mažų apsukų nieko smarvės nėr, amperažo neišstena nieko...

mano bielkis 98 metu laidos ir ta elektros instaliacija gudriai padaryta. Galvojau suzadinima labai paprastai padaryti, bet nesigavo, teko 5 kontaktu relyte statyti. Mat per ta vadinamaji suzadinimo laida valdomas peciuko ijungimas. O kaip zinia, rusiskam generatoriui suzadinimo nereikia, jis pats susizadina. Kas del krovimo, tai pas mane stovejo 700 W generatorius, paskui nupirkau 1000-ini, nuo to niekas nepasikeite. Nakti isijungus priekines ir galines lempas, plius peciuka, jau eidavo akumuliatoriaus iskrovimas. Karta taip pasidarbaves ir uzgesines traktoriu prispaustas gamtiniu reikalu, jo nebeuzkuriau. Dabar reiktu nupirkt naujus akumus ir turetu bedos pasibaigt. Dabartini generatoriu pirkau is lauzyno, pasiziurejau, kad sepeteliai sudile, tad nupirkau nauja reguliatoriu, parduotuvej sake, jog kraus iki 14,5, krauna tik iki 14 V. Jokiu skaiciu ant reguliatoriaus nera, matomai made in China. Ir dar, skriemuli palikau toki, koks buvo ant to generatoriaus is lauzyno, o jis mazesnis uz rusisko generatoriaus, tad ir sukasi greiciau. Bet juk traktoriaus variklio apsukos nesukyla iki 4 - 5 tukstanciu, kaip lengvojoj, tad, manau, generatoriaus viduriai neissilakstys :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai as sujungiau du akumuliatorius lygegreciai bet man lemputes dega is karto viena paemes 100 ah o kita70 ah ir dega lemputes ka daryt? Det rele ? Kurtis tai kuriasi puikiai bet lemputes nelaiko-)

Lygiagreciai sujungus neturetu nudegt lemputes, tai gal tu nuosekliai sujungei? Parasyk, prie kokios antrojo akumo klemos nuvedei pirmojo akumo pliusa....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...