Jump to content

mtz820 2007m. Šaltas sunkiai kuriasi


gerasukis

Recommended Posts

jaigu 2007m traktoriui jau reik reguliuot voztuvus, tai ka apie mano kalbet 94m...? dar prie nieko nagai nekisti, viskas stovi kaip gamykla sutvere.

O tai nuo 2007 gal rusus pradėjo su hidrauliniais kompensatoriais gaminti, kad reguliuoti nereikia ? Nekišk visai nagų, tai paskui pradegusius galėsi keisti.

kad gal ne, nes pas mus 2007 ir livilos mechanikas perreguliavo vožtuvus po 500 m/h, vedasi gerai, manau vien dėl to kad kura ipurškia prie 250 atmosferų slėgio :icon-idea: ,cia skundėsi kad 2007 metų nesiveda tai gali but kuro siurblys ar purkštukai netinka :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 111
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

jaigu 2007m traktoriui jau reik reguliuot voztuvus, tai ka apie mano kalbet 94m...? dar prie nieko nagai nekisti, viskas stovi kaip gamykla sutvere.

O tai nuo 2007 gal rusus pradėjo su hidrauliniais kompensatoriais gaminti, kad reguliuoti nereikia ? Nekišk visai nagų, tai paskui pradegusius galėsi keisti.

kad gal ne, nes pas mus 2007 ir livilos mechanikas perreguliavo vožtuvus po 500 m/h, vedasi gerai, manau vien dėl to kad kura ipurškia prie 250 atmosferų slėgio :icon-idea: ,cia skundėsi kad 2007 metų nesiveda tai gali but kuro siurblys ar purkštukai netinka :icon-confused:

Ar tikrai prie 250 atm? Bieliku apie 180atm, turbininiui siek tiek daugiau. Dzeiranoj padarydavo forsunkes apie 220atm bet ilgiau kaip 2metus kuro siurblio plundzerines poros netemdavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jaigu 2007m traktoriui jau reik reguliuot voztuvus, tai ka apie mano kalbet 94m...? dar prie nieko nagai nekisti, viskas stovi kaip gamykla sutvere.

kad gal ne, nes pas mus 2007 ir livilos mechanikas perreguliavo vožtuvus po 500 m/h, vedasi gerai, manau vien dėl to kad kura ipurškia prie 250 atmosferų slėgio :icon-idea: ,cia skundėsi kad 2007 metų nesiveda tai gali but kuro siurblys ar purkštukai netinka :icon-confused:

Ar tikrai prie 250 atm? Bieliku apie 180atm, turbininiui siek tiek daugiau. Dzeiranoj padarydavo forsunkes apie 220atm bet ilgiau kaip 2metus kuro siurblio plundzerines poros netemdavo.

nu ko gero tikrai :icon-wink: , nes mechanikas prie traktoriaus perkant pasakė, kad su užvedimu žiemą problemų nebus, nes kuras prie aukšto slegio 250 atm. ipurškiamas :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal traktoriaus instrukcija vožtuvai reguliuojasi prie TA 2 po 240 moto valandų.Šaltam varikliui 0,25-0,3 mm.Darbo tvarka 1342.Tai būtina atlikti traktoriaus eksploatacijos pradžioje,kadangi vožtuvai intensiviau prisidirbinėja ir lenda gylin į vožtuvų lizdą,ko pasekoje mažėja vožtuvų tarpelis.Nepatingėk padirbėti ,o po to padėkoti :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal traktoriaus instrukcija vožtuvai reguliuojasi prie TA 2 po 240 moto valandų.Šaltam varikliui 0,25-0,3 mm.Darbo tvarka 1342.Tai būtina atlikti traktoriaus eksploatacijos pradžioje,kadangi vožtuvai intensiviau prisidirbinėja ir lenda gylin į vožtuvų lizdą,ko pasekoje mažėja vožtuvų tarpelis.Nepatingėk padirbėti ,o po to padėkoti :lol:

taip kas 500mt reguliuojami voztuvai, kaip kad sake kas kas antra technikine (2x250m )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol: nu pas mus niekas ju nereguliuoja nuo naujo traktoriaus, ir visi vaziuoja atsipute, ir eina be problemu visi motorai. visi kiek pazystu niekas nereguliave, isskyrus tada kai keiciama stumuokline, ar keiciama tarpine. :)

Tai matyt dalbajobai pas tave ten visi :icon-mrgreen: Kas rimtai priziuri tas atlieka technini aptarnavima laiku arba bent stengiasi ji atlikt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol: nu pas mus niekas ju nereguliuoja nuo naujo traktoriaus, ir visi vaziuoja atsipute, ir eina be problemu visi motorai. visi kiek pazystu niekas nereguliave, isskyrus tada kai keiciama stumuokline, ar keiciama tarpine. :)

Kaip techniką prižiūri, taip ji ir tarnauja. Nieko čia nebepridursi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokie pašildymo fakelai pas Mtz82 stovi ir kur jie randasi?

Pas mane traktoriukas 2006m ir prie -15 nelabai nori kurtis - dūmą rodo bet nepagriebė. Prie -10 užsikūrė pasukus.

Kokie dar būdai užvedimo šaltomis dienomis?

Seniau nenaudodavau traktoriaus žiemos metu,o dabar tenka kankinti, tai patirties nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, mano patirtis rodo, kad reikia geru akumuliatoriu, pusiau sintetinės alyvos variklyje, antifrizo pasildytojaus (teno) ir jei cekiskas siurblys, tai pries kuriant kura uzpumpuoti. be to, kuriant sankaba išmink ir darbinį išjunk, ten prie koju tą svirtelę. viska panaudojus kursi, kaip vasarą. bet viskas ir kainuoja :) aš kol kas kuriu be pašildymo (lauke ~ - 11). visas tris dienas dabar kūriau, nes užpustė, tai pastebėjau, kad kuro užpompavimas tikrai yra reikšmingas. pvz., užvakar užsipompavau, nes seniai kūręs buvau, tai užsikūrė be problemų. vakar, pagalvojau, kad neverta, tai sėdau ir sukau iš karto. iš pirmo karto neužsikūrė, bet iš antro jau griebė. o šiandien rytą buvo 4 laipsniais šalčiau nei vakar, užsipompavau ir iš pirmo karto užsikūrė be problemų. Gal tik mano traktoriui taip, nežinau, bet pabandyti galit :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

.Mano -5 ir pradėjo nesikurt o dabar įdėjau ta starteri ir kuriasi be problemu -15 ir kuriasi kai vasara. :)

Kad kuriasi kaip vasarą su čekišku starteriu tai pasakot nereik. Trūksta jam sveikatos normaliai praversti variklį, oi kaip trūksta. Be antifryzo pašildymo nei pro kur :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra firma jubana starteris 24v 4.5kw reduktorinis 360 su pwm, rele pasiemiau gal 80lt.isidejau. siurblis suremontuotas purkstukai kartu su juo,grupe turbinine cia 82.1 ,o be pakaitinimo suk kiek nori reguliuok dekima kiek nori nesikuria niekaip,o traukia 3kub damana kalnuose 9 begiu.telieka galva man taip sviecia.db imeciau interkuleri ant apkravos rimtos ima kaist ir slangos kietos,verta galva sviesti ar ne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...