Jump to content

mtz820 2007m. Šaltas sunkiai kuriasi


gerasukis

Recommended Posts

  • Atsakymai 111
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

tarp dvieju akumuletoriu ydedu trumpa sujungima an minuso ir pliuso ir is galu lieka pliusas ir minusas laisvas tai ten ir jungiu laidus reaktoriaus ar gerai taip/ ???

Tai jau yra nuoseklus jungimas ir taip tikrai nudegines lempos. Reikia jungt nuo pliuso prie pliuso ir nuo minuso prie minuso, tada visos lempos liks sveikos. I koki reaktoriu jungsi tu tuos laidus, traktoriuje tokio dalyko nera. Nebent tavo traktorius atominis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano bielkis 98 metu laidos ir ta elektros instaliacija gudriai padaryta. Galvojau suzadinima labai paprastai padaryti, bet nesigavo, teko 5 kontaktu relyte statyti. Mat per ta vadinamaji suzadinimo laida valdomas peciuko ijungimas.

Pas mane ir dabar įsijungia pečiukas tik užkūrus variklį. Taip pasidariau, kad užgesinus neiškrautų akumuliatoriaus. Plius dar starterio blokavimas užkūrus variklį. Generatorius 100 A nuo benzininės baubinės, krauna 14,5 V. Skriemulys originalus, krovimo užtenka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano bielkis 98 metu laidos ir ta elektros instaliacija gudriai padaryta. Galvojau suzadinima labai paprastai padaryti, bet nesigavo, teko 5 kontaktu relyte statyti. Mat per ta vadinamaji suzadinimo laida valdomas peciuko ijungimas.

Pas mane ir dabar įsijungia pečiukas tik užkūrus variklį. Taip pasidariau, kad užgesinus neiškrautų akumuliatoriaus. Plius dar starterio blokavimas užkūrus variklį. Generatorius 100 A nuo benzininės baubinės, krauna 14,5 V. Skriemulys originalus, krovimo užtenka.

kas per starterio blokavimas?? kam jis ? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

peciukas pas visus mtz jau nagai nekisti tik kai uzkuri sukasi, o kaip padariai ta kad uzkurus starterio nesuktu? gali biski detaliau? :icon-wink:

Nu elementariai: pečiuką blokuojanti relė turi normaliai uždarus ir normaliai atvirus kontaktus. Ant normaliai uždarų jungiamas starteris, ant normaliai atvirų pečiukas. Kol generatorius nesisuka, per normaliai uždarus pajungtas maitinimas į starterį. Kai pradeda suktis generatorius, relė prisitraukia, atsijungia starteris, susijungia pečiukas... Paprasčiau nebūva :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...