Jump to content

Tinklas avims ir impulsų generatorius jiems


Mikus

Recommended Posts

Taurageje yra meistras kuris gamina galingus ir patikimus generatorius.Turiu nusipirkes 25j naudoju jau keli metai,galima pajungti kelis aptvarus vienu metu,nes yra du isejimai.Yra apsaugos nuo zaibo iskrovos,nuo uztrumpinimo,duoda garantija.Mokejau 650lt labai patenkintas.

 

Tai jei nesunku, imesk foto kaip atrodo tas aparatas ir kontaktus meistro pridėk ;) O šiaip kažkokį sertifikatą turi jis, kad tikrai 25j ar cia daugiau jo teoriniais skaičiamais pagrįstas galingumas? Nors kitą vetus bet kokiu atveju 5 kartus pigiau nei užsenietiški analogai kainuotų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kastravimas gumytemis draudziamas,bet yra dar toks daiktas kaip burdizo reples jos kol kas lyg dar nedraudziamos.Reples uzsisakyti galima avenoje.Kastravimas paprastas be kraujo,nereikia veterinoriaus pagalbos.

RVAC prekiauja ir gumytem ir replemis,  AVENA, LYTAGRA tai pat, tai koks cia draudimas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Man asmeniškai lytagroje parduodami kaip tik nepatiko. Smaigai rudyja visų (lytagroj tikrai iš nerūdijančio plieno jie nėra). O patys kuoliukai lūžta ir linksta lengvai. Nebent man taip "pasisekė" su kokybe. Aš tai perku iš Baltijos tvorų berods vokiškus tinklus. Kaina būdavo apie 240-250 lt; 50m; 90 cm. Pernai pirmą kartą nulūžo du kuoliukai, kai mėginau nevykusiai į perdžiuvusią žemę sugrūsti (o tie tinklai jau kokius 7 metus tikrai tarnauja (jei ne ilgiau)). 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man 108 cm yra kurios avys peršoka įvarytos į kampą, tai apie 90 cm net nesvarstau. Ką jau kalbėti apie šunis ar vilkus. Nors asmeniškai išbandžiau su savo vokiečių aviganiu pirmus 2-3 kartus perlipo nesupratęs kas vyskta, vėliau kaip suprato, kad tinklas krečia elektra, laikosi saugaus atsumo ir tu jo niekaip artyn nepriviliosi, kol nepatempi tinklo iki žemės. Ir šiep kuo aukstenis tinklas, tuo didesnė tikimybė, jog koks vilkas ar pan. įsipainios ir uoj kaip bus pamokytas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...