Jump to content

Tinklas avims ir impulsų generatorius jiems


Mikus

Recommended Posts

šįryt mano avys susipažino su elektriniu tinklu... na ir nieko, susitaikė... :)

man patiko, kad tai labai paprastas įrengimas ir kad nuo 230 V aparato oro liniją galima nusivesti gana toli.

veikia labai efektyviai, avinukai greitai išsiauklėjo - negalima kišt galvos į tinklą! o tai stacionaroj tvoroj jau du savo auskarus paliko :(

man patiko - gana lengvas pastatymas ir perstatymas.

Gal ir galima susivedžioti laidus, gal po kokius keturis? Bet manau tada tai turi būti stacionari vielų tvora. Nes čia gi ne karvė, kuriai vieno stulpekio ir vieno laidelio pakanka.

post-10892-141521822641_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

grįžęs namo, apie 16 val. radau vieną avytę, pačią gražiausią, kuri turėjo tapti kada nors mama, po naujuoju elektriniu tinklu palindusią ir negyvą.... O tinklas vis "šaudė"...

taip gaila...

na ir kodėl taip, gal srovė per stipri?

bet ko ji lindo po aptvaru, kodėl kampo neapėjo???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasitaiko tokiu nusikalteliu,kurios lenda ir lenda.pas mane 5 laidai,tai yra tokios dvi panos,kurios kiaurai vaiksto ir ka, tenka priristas laikyt

na cia kazkuris forumietis rase kad viskas jam gerai nebega avys, per tuos jo laidus. manau neuzilgo bus kaip ir pas tave. tad pamoka taupantiems geriau biski brangiau bet daiktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu LACME SECUR 500 impulsu generatoriu, bet akumas issikrauna per savaite. Gal kas esate pasijunges saules baterija?

Prie sio irenginio galima jungti tiesiogiai 12V ~310mA baterija.

Idomu ar nebutu per daug

http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=76757

13,5V 350mA 5W saules baterijos kroviklis? Gal tokiu atveju geriau butu deti tiesiai ant akumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo savaitė visai normaliai, žiūrint kokiu rėžimu ir kiek tinklų. pas mane laiko apie 2 savaites apie 10 tinklų, bet aš dienom kartais išjungiu, naktim nustatau retesnius impulsus, ir akumas skirtas kateriams karavanams, sakė jog lėčiau išsikrauna.

man atrodo galagher puslapį yra skaičiuoklė kiek W saulės baterijos reikalinga kokiam generatoriui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

didelis klausimas ar ja elektra nutrenke. o kartais ne ikisus galva buvo i tinklo aky? gal uzsismaugus. nes jai galva buvo po apatiniu sniuru ji niekaip negalejo buti nutrenkta, nes tinklo apatine linija nekrecia.

Praeitais metais keturi pasismauge,įkišo galva,per silpnas buvo generatorius,tai dabar su 32j net nepriena arčiau 30 cm žolės paskabyt,

Nors kaip visada yra išimčių.yra tokiu,kurios tiesiog persoka i kita puse

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, ECOTomai, po apatine palindo, bet didelė ji jau tai nugara siekė antrą ir tas ją plakė... grįžau - man garsas iš karto neaiškus... šaudo - žiūriu guli palindus...

Gal reikia kelias dienas, tik pastačius tinklus - pabudėti?

šiandien radau vieną senių už tinklo išlindusią, visas snukelis baltas ir visa apsikakojusi...

Ačiū Dievui liko gyva, gal todėl, kad vakar srovę sumažinau per pusę...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
tinklas gerai bet reikalauja prieziuros....

piemenukas pigu bet avys gali pabegt...

stacionari tvora geriausia bet ir brangiausia...

turejau ir as didelia problema pas mane avys piemenuku aptvertos, nors ir apatine virve (viela) nuo zeme tik 15cm turejau keles avis kurios bepriekaistu pro ju apacia pralysdavo kadango pro vilna matyt nejausdavo imulsu elektros, bet radau iseiti tiksliau senas piemuo patare, toms avims kurios pabegineja nt kaklo pririsau lenciugus ir pakabinai apie 10cm tai kai jos tik paliecia piemenuka per lenciuga gauna gera izeminima, tai savaite bijo prieiti prie piemens per 2 metrus. bet po 1-2 savaiciu jos vel bando ir taspats senarijus:D karta gavo ir vistiek bando, neveltui ir anekdotai aie ta avis:D

Su avimis esu tik pradedantis. Prieš šiašias dienas aptvėriau lauką trim šniūrais, padariau iš tvarto bandokelį, tai 6 dienas buvo nuostabu: ryte išeina ganytis, per pietus sueina į tvartą, po to vėl išeina ganytis, bet šiandien jau viena avelė nepanoro eiti į pievą, nes aplink mato geresnės žolės ir nėrė per piemenį į tą žolę. Atrodo dar tą pieva nenuganyta, daugiau žolė išminta, reiks turbūt bandyt tverti kitą lauką, nežinau ar per prievartą ką nors dar galima padaryti kitaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

po pirmųjų ganymo dienų su elektriniu tinklu, darau išvadą - kuo mažiau vidinių kampų - tuo geriau... apskritimas ideali ganyklos forma :)

kvadratas arba staciakampis geriausi ganyklos forma, itempi 4 kampus tinklas buna visas itemtas. antri metai auginam avis ir tik 2 kart buvo avys ikise galvas i tinklai ( kai sugalvojom pataupyt akuma ir dienom isjungdavom piemeni. dar labai svarbu kad visa tai nenuteketu i zeme t.y. pries tiesiant tiklus apsipjauti ganykla. + reik gero izeminimo ir tada buna viskas ok :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...