Jump to content

Tinklas avims ir impulsų generatorius jiems


Mikus

Recommended Posts

22 minutes ago, edvinas145 said:

Tiks tik nezinau man ta kaina tai nerimta.Is lenku 60 euru ir 6j. pernai pirkau.metu garantija bet kad ir po tu metu sugestu kas labai abejoju tai dar 2 vos ne iseitu. tai klausimas kam cia metyti pinigus uz tai kad firminis ar kazka tokio kaip kam gal to reikia man tai is pavadinimo naudos jokios :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del tinklu nezinau as 8 metai taip ir nepirkau nei vieno tinklo uzteko man vielos ir sniuru prijungtu.4 eilem o kaip kur tik 2 ir buvo ok.Aisku stebiu vis tiek ryta vakara bet 2x tai tikrai nuvaziuoju jai ne prie namu buna.Ir ziurint kas kaiminystei ar pievos ar darzai kazkokie kad galetu kokiu nuostoliu pridaryti jai kas ko.Vel gi jai nelygus laukas man ten su tais tinklais tai nerimtai atrodo kur su kuoliukais.Manau geriau stacionarus tinklas jai nuosavos zemes...As piemeneli pirkau sakau is lenkijos parvesta vazineja zmogus uzsiima ten zemes ukio teknika ir reikmenim tai pas ji visokiu piemenuku bet sakau 60 euru ir dar 6 j o cia 4 j.Daug kas uzdirbti nori su tom kainom tai reikia ziureti kam ten metyti pinigus juolab kad pradzioi tai visko reikia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

be e piemens nesupras kaip kurios ir kis galas o ipac jaunimas ims kasinetis isvartys o koks durnesnis is viso pralyst megins. As turiu aplink medelius tvora padares kuliukai ir tas tinklas plonas zalias kur is senuku.Tai baisus ten jis aisku nepralenda pro ji bet ant tiek lankstytas sulankstytas nes kaip ir sakau lenda kasytis bando palypeti visko ten prisimasto...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

21 valandas ago , Mantas33 said:

be e piemens nesupras kaip kurios ir kis galas o ipac jaunimas ims kasinetis isvartys o koks durnesnis is viso pralyst megins. As turiu aplink medelius tvora padares kuliukai ir tas tinklas plonas zalias kur is senuku.Tai baisus ten jis aisku nepralenda pro ji bet ant tiek lankstytas sulankstytas nes kaip ir sakau lenda kasytis bando palypeti visko ten prisimasto...

O koki ta tinkla žalia pirkote?, pas mane sodas yra, obelu, tai tverčiau aplink obelis ir ir dar kuolus naudočiau, nes bus dideli tarpai, tai gal koki neaukšta tinkla dėti ir tada su viela pliene keliom eilėm dėti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , edvinas145 said:

O koki ta tinkla žalia pirkote?, pas mane sodas yra, obelu, tai tverčiau aplink obelis ir ir dar kuolus naudočiau, nes bus dideli tarpai, tai gal koki neaukšta tinkla dėti ir tada su viela pliene keliom eilėm dėti?

Del stacionaraus tinklo negaliu patarti nieko netveriau as.O ten aplink medelius tai netinkamas perlankstus buvo nezinau net tikslaus ismatavimo.Senu obelu nieko jom nepadarys tik kad obuolius surinks.Jaunoms tai zieve gali pagriausti kartais uzeina joms.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

18 valandas ago , elaucevicius said:

Užtenka ir 1 metro. Pabandyk paskambinti 864801149 Ramūnui, siūlo puikias kainas su pristatymu.

O dėl vielų storio - siūlyčiau 2/2,5mm. 1,6 labai skystas, reikia dažnai kuolus dėti.

Kas kiek metrų optimaliausiai reikia kuoliukus dėti, jei tinklas 1,6 mm?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-03-28 at 17:14, ZMODAS said:

Kas kiek metrų optimaliausiai reikia kuoliukus dėti, jei tinklas 1,6 mm?

max 2,5m ir su papildomomis vielomis ir be jų. Eksperimentuok, bet kam dviratį išradinėti, jei visi gamintojai tokių tinklų ir pan tokiems tinklams siūlo ~2,5m. Neįtempsi gerai, bus lengva avims tvorą pakelti su snukiu jei tik kitoje pusėje žaliuos ryškiau :) ... Darykit iš karto gerai ir taip kaip reikia. Šiaip aš tokiu tinklu tvėriau ir ankščiau rašiau apie savo patirtį. Aš rekomenduočiau avims elektrinį piemenį - 6 vielos, ne šniūrai (kiti ir su mažiau "prasisuka" ): saugiau, patikimiau (na bent jau su 1,6mm 100cm tvora), kaina bėginio metro gal net ir pigiau. Arba kaip alternatyvą tverk tvorą, bet vieną ar dvi juostas atitolintas nuo tinklo vis tiek pravesk, tai bent tvoros nežalos ir saugiau bus. Sekmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

http://www.lytagra.lt/lt/95405-110038-elpiemuo-corral-n3500-230v-010345031.html

sitas neblogas naudoju, parametrai panašūs i avenos kur nuoroda ....

gali i kuolus sukti izoliatorius ir viela tampyti uzteks 4 eiliu per akis

izo tokie: http://www.lytagra.lt/lt/81810-44306-izoliatorius-isukamas-010304556.html

Gali armatura 12 mm pirkti po  150 cm , kali 50 cm i zeme, ir izoliatorius 4 eilem ir viela arba sniura el piemens.

izo tokie: http://www.avena.lt/Galvijams-ir-avims/Elektrinio-aptvaro-iranga/Izoliatoriai/ant armatūros?product_id=657

 

del lenkisku generatoriu i PM parasysiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, TioTiTi pranešimas:

http://www.lytagra.lt/lt/95405-110038-elpiemuo-corral-n3500-230v-010345031.html

sitas neblogas naudoju, parametrai panašūs i avenos kur nuoroda ....

gali i kuolus sukti izoliatorius ir viela tampyti uzteks 4 eiliu per akis

izo tokie: http://www.lytagra.lt/lt/81810-44306-izoliatorius-isukamas-010304556.html

Gali armatura 12 mm pirkti po  150 cm , kali 50 cm i zeme, ir izoliatorius 4 eilem ir viela arba sniura el piemens.

izo tokie: http://www.avena.lt/Galvijams-ir-avims/Elektrinio-aptvaro-iranga/Izoliatoriai/ant armatūros?product_id=657

 

del lenkisku generatoriu i PM parasysiu

Neišradinėkite dviračio:

Geriausia stacionari tvora-mažiausiai darbo,bet brangiausiai

kilnojami tinklai-efektyviausias ganymo sprendimo būdas

visa kitą- pinigų išmetimas,galite dėti nors ir aštuonis šniūrus-baiginėsis žolė-lakstysit gaudydami pasiklydėles po laukus,avys ne karvės-kaimyno žolė visada bus skalsenė nei sava

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2017-04-18 at 10:26, Lambyland pranešimas:

Neišradinėkite dviračio:

Geriausia stacionari tvora-mažiausiai darbo,bet brangiausiai

kilnojami tinklai-efektyviausias ganymo sprendimo būdas

visa kitą- pinigų išmetimas,galite dėti nors ir aštuonis šniūrus-baiginėsis žolė-lakstysit gaudydami pasiklydėles po laukus,avys ne karvės-kaimyno žolė visada bus skalsenė nei sava

drysciau papriestarauti, pas mane avys aptvertos su viela 1,6mm. 4-eilem , ir nieks nebando lysti kai ir zoles nera, svarbu geras piemuo. , As pajungiau 15J piemeny ir nieks net nebando lysti ir begti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-04-18 at 10:26, Lambyland pranešimas:

Geriausia stacionari tvora-mažiausiai darbo,bet brangiausia

Mano ir ta iveikdavo is apacios :)  kaimynai labai issigando kai saudyt pradejau (i ora) 

piemeni du sniurus kai kur nekreipdavo demesio (piemuo ruskas gal per silpnas )maziukai ,kai gauna tai nugriuna.vienu tarpu jau norejosi tiesiai 220 pajungt :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, mantas345 pranešimas:

drysciau papriestarauti, pas mane avys aptvertos su viela 1,6mm. 4-eilem , ir nieks nebando lysti kai ir zoles nera, svarbu geras piemuo. , As pajungiau 15J piemeny ir nieks net nebando lysti ir begti.

tai pas mano kaimyną ožkos ir knygas skaito,tai joms irgi nesvarbu kiek vielų jas skiria nuo kaimynų žolės:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...