Jump to content

Tinklas avims ir impulsų generatorius jiems


Mikus

Recommended Posts

...pas mane 32J tveriu vidutiniškai 30 tinklu,...į

stipru! O kur tokį pirkai ir kiek kainavo? aš stipresnių kaip 12J parduodamų nemačiau...

Aš mačiau 50 j didžiausia už 6300 lietuviškų berods.

Aš pajungiau 4j tai ožkai užtenka sulaikyt , bet gal per mažai nes karts nuo karto vistiek lenda, nors žolė kolkas vienoda abipus tvoros.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...pas mane 32J tveriu vidutiniškai 30 tinklu,...į

stipru! O kur tokį pirkai ir kiek kainavo? aš stipresnių kaip 12J parduodamų nemačiau...

patura 6500 yra pirkt lytagroj

uzsakiau 8500 nauja 64J,nes nervai nebelaiko su ta itampa,

amzinai koks atsiranda asilas,kuris tikrina itampa perimetre :lol

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...pas mane 32J tveriu vidutiniškai 30 tinklu,...į

stipru! O kur tokį pirkai ir kiek kainavo? aš stipresnių kaip 12J parduodamų nemačiau...

patura 6500 yra pirkt lytagroj

uzsakiau 8500 nauja 64J,nes nervai nebelaiko su ta itampa,

amzinai koks atsiranda asilas,kuris tikrina itampa perimetre :lol

Nebijai kad patį netyčia užmuš ? Mano 4 jau per centimetra kala kibirkštis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

uzsakiau 8500 nauja 64J,nes nervai nebelaiko su ta itampa,

amzinai koks atsiranda asilas,kuris tikrina itampa perimetre :lol

Nebijai kad patį netyčia užmuš ? Mano 4 jau per centimetra kala kibirkštis.

statant tinklą labai svarbu, kad ir tolimiausioje tinklo vietoje būtų pakankama įtampa (galima pamatuoti yra aparatai) jei nėra 6 reikia ieškoti priežasčių, stiprinti įžeminimą, ar dar ką tik norit...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 7 mėnesių...
ka daryti, kad suvaldyti man savo avina? Yra dvi piemenines vielos uzdetos, piemuo gerai trenkia, nes nera didelis plotas. Jis paima atsitoja ir kaip tankas kiaurai per ta viela pereina be jokios baimes, tai randu vielas ant zemes nukrituses ir kuolus isvartytus.

Nelabai ka padarysi, pas mane avys buvo kelios, kurios lindo, tai priristas teko laikyt..... Budavo privedi, nupurtai nosi prikisus, o kai paleidi iskart per tvora kiaurai......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rišk, arba įsigyk tinklus. Jei avių nedaug, ganyklos nedidelės, tai ir tinklų nedaug reikės. Bet aš kol tinklų neturėjau taip pat su panašiom problemom gyvenau. :) nei 3, nei 4, nei 6 vielos nepadėdavo. Įsigijus tinklus ir galingesnį piemenį - problemos išgaravo. Buvo tik viena avis, kuri per tinklą šokdavo... Peilis pataisė charakterį.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rišk, arba įsigyk tinklus. Jei avių nedaug, ganyklos nedidelės, tai ir tinklų nedaug reikės. Bet aš kol tinklų neturėjau taip pat su panašiom problemom gyvenau. :) nei 3, nei 4, nei 6 vielos nepadėdavo. Įsigijus tinklus ir galingesnį piemenį - problemos išgaravo. Buvo tik viena avis, kuri per tinklą šokdavo... Peilis pataisė charakterį.. :)

Bet kad tie tinklai brangus ziurejau 50m 200lt, tai gal geriau as ta viela pakeldinesiu vistiek avys prie namu ir tik avinas eina lauk avys dar is po pirmo karto nenori prie piemens artintis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Isbandziau avinui elektroterapija avinui. Privedziau prievarta prie vielos, kad gautu kelis impulsus elektros stebesiu rezultata, gal bus veiksminga.

Veiksminga nebus, nes dabar gavosi taip, kad TU jam per galvą su elektra dėjai. Pririšk taip, kad tik siektų vielą ir pats prieitų, bet kiaurai nepraeitų. Vat tada gal ir pasimokys. Gal ir gyvūnų teisių gynėjai pasipiktins, bet kad rezultatas būtų greičiau pasiektas, už tvoros papilk šiek tiek grūdų, kad norėtų jis į tą pusę eiti. :)

Ganyklos foto rytoj. :) Kaip tik avis į paskutinę "tvirtovę" prieš žiemą kelsiu. O po savaitės ar dviejų - tvartas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Darai taip, aptveri minimalų plotą (3x3, 4x4 5x5 ar pan.) su tinklu plogiausiu atveju su daug piemens vielų, prijungi piemenį (patį stipriausią kokį tik gali gauti - lesto laidai netinka) ir leidi jam porą dienų susipažinti. vėliau bus pareigingas. Tiesa kelis kartus gali įsipainiot ar net pasismaugti, todėl visą tai patartina daryti "ant akių". Procedūrą puikiai tinka bebaimiams eriukams, o po pirmo elektos terapijos seanso, nepasiekus laukiamo resultato, jį reikia kartoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

mes patys jau uzsipypinom lakstyti paskui avis kaimyno iselyje ir kopustuose, nepadeda nei geras elektrinis piemuo. Visa vasara buvo ramybe tik vienas avinelis sokdavo lauk nors tu ka, bet lasas po laso kaip liaudyje sakoma spalio men visos pamegino ir joms labai patiko, nepadejo kad ir lyderi pasalinom, per velyva "terapija", nusprendem nebezaisti tai dabar tversim ziemai maza plotuka su tinklu ir mediniais stulpeliais, o vasarai visus 1,5ha, neberizikuosiu vel buti pedsekiu ir sprinteriu, sveikata brangesne. Kaip taikliai kazkuris raset nori ramiai gyventi turi investuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iprotis savo daro ... jom patinka kazkur islysti ... pas mane ismoko kaip kareiviai sliauzti pakisti galva po ..misko sietu.. ir islysti ... piemeni sukonstravau nuo automobilines babinos kol visos paragavo tai dabar ramu -bet svarbu kad jos butu socios tada neina  :icon-wink:  

Beje idomu kaip pagaunat pabegusi jaunima ---gyvunu gerove aktualu ir kaimynu akys- :violence-uzi:

Mediniai stulpeliai neorginalu -geriau betoniniai ganykliniai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip taip, siandien dar piemeni aptvereme is vidines puses, nes mano jau kaip avijauciai vercia stulpelius su metaline tvora :icon-evil: pirmas isibegeja avinas o mergos is paskos sinchroniskai, tikri velniai!!! O dar sako kad avinelis ramybes isikunijimas...

Avinai buna su charakteriais ...  as kai nesusitvarkau paimu orini :)))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...