Jump to content

MTZ vairo mechanizmo keitimas is vairo koloneles i hidraulin


Recommended Posts

  • po 4 savaičių...
pagaliau uzbaigtas dabar sukasi vienu pristu vairas...

Tai toks variantas kaip pas mane be dozatoriaus nepasiteisino?

deja ne... gal but kas pasikeite jei buciau ta koloneles skirtituva pakeites nauju, bet nerizikavau... sudejau sita komplekta ir dabar ramu , liko slanga ilgesne nupirkt nuo dozatorio iki cilindro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as pasidariau toky vaira an t-40 atjungiau vairo kalonke dejau vientisa vairo trauke ir stumuokly bei toky paty dejau tepalo dozatoriu kaip yra va nuotrauka ykelta kito zmogaus , pliusai pasidare kad vairas lengvas ir ratai neleksto greitai vaziuojant bet du minusai irgi pasidare kad vairas kai trauki an buksyro tai ratu neina pasukt ir kitas kad vaira reik daugiau truputy sukt negu kai vairo kalonke stovejo . ar jum taip pat yra sitas dalykas kad ratus sukant reik daugiau vaira pasukt jis nera toks jautrus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki as y t-40 dejau ta tariama dozatoriu ir cilindra dejau ,dabar iskilo klausimas kaip tiksliai pajunkti dozatoriu nes is jo iseina keturios slangos dvi turi eiti y stumuokly viena tepalo padavimas o kita grystamas. ir dabar ziurint y dozatoriu vienoi pusei prie stuceriu yra parasyta R L RAIDES o kitoi pusei prie kitu dvieju yra R L TAI is kurio stucerio kur turi eiti katra slanga kas gali padet isiaiskint

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tuoj neliks bielarusu ant Lietuvos su originaliais vairais :)

nu kad jie nelabai lengvi arba buna lengvi trumpai :icon-rolleyes:

Aš pabandžiau orginaliai kolonkę remontuot, pakeičiau salnykus ir slėgio reguliatorių, ant stūmoklio jau salnyko mažai buvo likę ir tas trukęs, tai dabar vairas lyg ir nieko, paskui bus matyt, jei nepatiks darysim kaip mtz 52 forumietis, patiko toks variantas man, nes virinimų ant soškės nėra :eusa-clap::eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...