Jump to content

MTZ vairo mechanizmo keitimas is vairo koloneles i hidraulin


Recommended Posts

vis tiek bus ne taip pat, kaip donfoss. nu aš buvau katik pridėjęs spyruokles, kad apkrova kolonėlei padarytų nuo soškių. tai vis tiek ne toks lengvas gaunasi, kaip 82.1, kad yra. ir šiaip dabar jau esu uždėjęs ir vairo traukę vientisą ir soškes ilgąsias, visai kitas vaizdelis ir stabilumas. dabar viską imt lauk ir mesti 300 lt į balą nei šis nei tas. skambinsiu klausti šiandien kiek kainuotų dozatorius ir visi reikalingi flanšai bei velenėlis tvirtinimui prie kolonėlės. manau esant mažajai kabinai prie kolonėlės tvirtinti dozatorių būtų mažiausiai vargo ir užimtų mažiausiai laiko. jau ir taip per ilgai aš čia prie jo vargstu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepagailek truputy da pinigu ir nusipirk ta donfosa ir pasibaiks bedos vairas bus amzinas,as irgi taip pasidares tik kad man kaskodel vairas ne toks miklus ,vaira reik daugiau pasukt negu kaip buvo su vairo kalonele , kaskur skaiciau kad gali but stumuoklis uzdetas per storas ir jis reikalaujia daugiau tepalo o donfosas tiek ner galingas ir ratai maziau pasisuka pagal vairo pasukima,ar gali taip but ,kas gal esat susidure su siuo reikalu???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad vairą reikia daugiaus susukti ti aišku, nes pas manes yra 82.1. tai reikia susukti daugiau, bet jis yra lengvas, ne taip kaip kolonėlės. o kur dėjai donfosa ir kokia kabina? beje, tai kuris vis dėl to geriau: 100 ar 160? katik draugas buvo atvažiavęs tai sake dėti tik 160. į 100 nežiūrėti. net nežinau dabar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as dejiau y t-40 man vairas buvo labai lengvas ir su kalonke ,tas lengvumas sukimo tai liko toks pat tik kad man ratai lakste y sonus greiciau vaziuojant tai as ysidejiau sita vaira ir pasibaige ratu lakstymai y sonus,seip kiek zinau tai vairas buna vikrus ir su donfosu bet man kaskas neatitiko todel toks yra ,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal gali ymest fotke nufotografaves is galo ta lentele sito donfoso kur surasyta viskas as paziureciau y tavo sito lentele ir y savo pazeciau ar labai skiriasiduomenys,dekui

pas man ne lentele o lipdukas nieko ten neparasyta pavadinimas dar kaskas ir kad danfos pats yra 100 ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki forumieciai as cia biski neitema noriu paklausti kiek tepalinių ziedų yra ant jumzo stumoklio 2 ar 1 norejau pirkti turguje tad nezinau nes nesu dar išsiardes gal zinot kiek ju yra ant vieno stumoklio?

pirma isardyk ir pamatysi bet kiek zinau tai vienas ziedas tepalinis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi. Nu ką, pas manes irgi jau vairas donfosas :D Turbūt kai kuriems aktualu būtų sužinoti, kiek kainavo šis malonumas. Taigi, pateikiu sąmatą:

Dozatorius (100l/min.) 428 LT (su PVM, Lytagra);

Dozatoriaus flanšas tvirtinimui prie kolonėlės 30 LT (su PVM, Šilas);

Velenėlis iš slieko į dozatorių 76 Lt (su PVM, Šilas);

Kolonėlės filtras 27 Lt (su PVM, Šilas);

Kairė didžioji soškė su atlaja cilindrui 101 Lt (su PVM, Džeiremta);

Dešinė didžioji soškė 57 Lt (su PVM, Džeiremta);

Vairo cilindrukas 296 Lt (su PVM, Lytagra);

Kronšteinas cilindro tvirtinimui prie tilto 92 Lt (su PVM, Lytagra);

Vientisa vairo traukė 131 Lt (su PVM, Lytagra);

Šlangės 1.2 m su alkūne viename gale, 2 vnt, 44.6 Lt (su PVM, Lytagra);

Šlangė 0.7 m 15 Lt (su PVM, Lytagra);

Šlangė 0.5m 13 Lt (su PVM, Lytagra);

Pirštai cilndro tvirtinimui prie soškės ir tilto, 2 vnt. 110 Lt (iš privatininko);

Štuceriai su poveržlėmis donfosui 32 Lt (iš privatininko).

Iš viso: su PVM 1452.6 Lt., be PVM 1225 Lt.

Savirefleksija 

Visas darbas, konstravimas trunka neilgai, tačiau dalių ieškojimas atima labai daug laiko ir kantrybės. Tokiose parduotuvėse kaip Lytagra ar Šilas dirba nepakankamai kompetentingi asmenys, kai kurie neturintys jokio potraukio tokiam darbui ir apsimetantys daug žinantys, nors nieko neišmano. Kaip pvz galiu pateikti Lytagros darbuotojo štucerių parinkimą dozatoriui. Padavė rusiškus štucerius. Sako jeigu dozatorius rusiškas, tai ir štuceriai ruskiniai. Paėmiau. Kai sukau pastebėjau, kad kažkas ne taip. Išsiaiškinau, kad štuceriai turi būti šiek tiek didesni. Galėjau srėgį sugadinti... Nu bet nieko. Taip pat nuvažiavau pasidaręs skylių šabloną cilindro tvirtinimo padui prie tilto. Padavė tą kronšteiną su didžiosiomis skylėmis, kaip kad balkiniams tiltams eina. Pirštus, sako, nusipirksi kitur, nes pas jų atseit komplektų nėra. Apvažiavau visur, pasirodo niekur nėra tokių pirštų, kad būtų tokiam kronšteinui ir tiktų c50 cilindro tvirtinimui. Nes jeigu pirštas storas tai turi ir cilindras būti didysis. Dalių atgal nepriima. Nei į kalbas neina. Cilindras Lytagroje irgi „gerulis“. Šlangių pajungimai abu vienoje eilėje, ne taip, kad būna vienas viršuje, o kitas šone, tai gavau štucerius dėti iš apačios, nes rėmėsi į tiltą (pats kaltas, nepasižiūrėjau). Nu, žodžiu su tokiais ale „asistentais“ toli neitume, jeigu aklai pasitikėtume.

Išvada, jeigu nereikia atgauti PVM, geriausia yra pirkti dalis iš turgaus, arba privačių asmenų. Jie ir pataria normaliai, ir dalis be problemų priima atgal ar pakeičia ir jokių problemų.

Tai tiek. Ačiū, kad perskaitėt, tikiuosi, kad pateikta informacija Jums kada nors gyvenime pravers ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sveiki, visi. Seniai jau apie vairą buvo kalbėta :D Įsidėjus donfosą labai džiaugiausi kol nepastebėjau, kad sunkiai sukasi vairas kai nori greitai susukti, pvz pjaunant kampuose. Turiu mtz 82.1 su originaliu donfosu tai tokių problemų nera. suki tokiu greičiu kokiu nori. viska identiškai susidėjau ir į 82L. Siurbliai tokie pat NŠ-10, donfosai abiejų 100N. Skirtumas tik tas, kad 82L yra atskira tepalo sistema vairui. Kai gazą spaudi iki dugno, problema dingsta. maniau, kad siurblys kaltas. pakeiciau nauju iš džeiremtos - vis tiek tas pats. kas gali būti? gal bandyti dėti NŠ-14?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...