Jump to content

MTZ vairo mechanizmo keitimas is vairo koloneles i hidraulin


Recommended Posts

sveiki ysidejau as y T-40 dozatoriu ir cilindra vairo kalonke ismeciau ,pakeiciau nauja siurbly tepalo ir man dabar vairas lengvas bet kiek vaira pasukus tiek ratai nesusisuka ratai leciau sukasi pagal vairo pasukima, kazin del ko taip ? gal pagal dozatoriu vairo cilindras per storas kad tepalo dauk jis reikalauja??? nes as nusipirkau visa komplekta is kito traktoriaus isimta , kas ka patartu ka daryt kad pagreityt ratu judesy

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

sveiki,kolegos. Isidejau danfosa i vientilti mtz, tai neatsidziaugiu toks vairas retoj Audi buna :icon-mrgreen: . Tik problema susukus ratus iki galo pramusa tepala pro ns-10 siurbli kur virsuje tvirtinasi padavimas, tai pro ju susijungima. Gal per didelis slegis.. bet kaip ji suregulioti? Gal kas susidure? Griztamas pajunktas kaip ir originaliai per voztuveli blokiruotes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,kolegos. Isidejau danfosa i vientilti mtz, tai neatsidziaugiu toks vairas retoj Audi buna :icon-mrgreen: . Tik problema susukus ratus iki galo pramusa tepala pro ns-10 siurbli kur virsuje tvirtinasi padavimas, tai pro ju susijungima. Gal per didelis slegis.. bet kaip ji suregulioti? Gal kas susidure? Griztamas pajunktas kaip ir originaliai per voztuveli blokiruotes.

Išardyk ta vožtuva, kad tepalas laisvai vakščiotu ir viskas bus gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,kolegos. Isidejau danfosa i vientilti mtz, tai neatsidziaugiu toks vairas retoj Audi buna :icon-mrgreen: . Tik problema susukus ratus iki galo pramusa tepala pro ns-10 siurbli kur virsuje tvirtinasi padavimas, tai pro ju susijungima. Gal per didelis slegis.. bet kaip ji suregulioti? Gal kas susidure? Griztamas pajunktas kaip ir originaliai per voztuveli blokiruotes.

Išardyk ta vožtuva, kad tepalas laisvai vakščiotu ir viskas bus gerai.

jei voztuva kaip sako isardysi, neveiks blokyruote nes nebus slegio. tas blokyruotes voztuvas neturi reiksmes nes jis tik iki 10 baru slegi palaiko. pas tave bus pastriges pacio dozatoriaus apsauginis voztuvas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien mano rusui darė techninę apžiūrą, tai su inžinierium eilinį kartą pakalbėjau apie vairo perdarymą su dozatorium. Esmė tokia: jeigu nėra vietos padukui tvirtinti, virintas variantas jam nepriimtinas. Prisukamas, kaip iš lenkų forumo nuotrauka, viskas ok, jokių problemų. Virinto nepraleis. Tai ko gero teks daryti kaip lenkui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mane praleido su virinta soske... per technikine apziura.

Oho :icon-eek: Pas mus būtum ėjęs perdirbinėti kaip prikaluso. Griežtas inžinierius. Ir gerai, kad griežtas. Kuo griežtesnis inžinierius, tuo vairuotojo ir aplinkinių gyvenimo trukmė ilgesnė :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mane praleido su virinta soske... per technikine apziura.

Geriau butu apie tai garsiai nekalbet :eusa-shhh: ...

Šiandien mano rusui darė techninę apžiūrą, tai su inžinierium eilinį kartą pakalbėjau apie vairo perdarymą su dozatorium. Esmė tokia: jeigu nėra vietos padukui tvirtinti, virintas variantas jam nepriimtinas. Prisukamas, kaip iš lenkų forumo nuotrauka, viskas ok, jokių problemų. Virinto nepraleis. Tai ko gero teks daryti kaip lenkui :)
Galima suvirinti kad jei nesakysi nesupras kad virintas :eusa-whistle:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

sveiki visi. sakykit kame problema. pasijungiau cilindruka prie koloneles. Išmečiau senąsias soškes, dėjau vientisinę traukę vairo ir yra tokia bėda - ratai sukasi, t.y. tepalą į cilindruką paduoda tik tada, kai vairas susuktas iki galo į vieną ar į kitą pusę, taip lyg būtų ant paprasto paskirstytojaus. čia dėl to kad kartu nepajungtos senosios soškės ir nesuka kartu kolonėlės? paaiškinkit jūs man :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ką, išsiaiškinau, kad kol vairo kolonėlės apatinė soškė negauna apkrovos, tol neatidaro tepalo kanalo ir nevaro tepalo į cilindruką. taip pat, ko gero kad bus traukimas į kairę pusę, nes atsukus cilindruko kairį štucerį varo tepalą, o dešinį - ne.

Kaip sakant, neturėjo ūbagas vargo, tai nusipirko paršelį. taip ir man :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...