Jump to content

MTZ vairo mechanizmo keitimas is vairo koloneles i hidraulin


Recommended Posts

Aš net kronšteino nevirinau prietilto dariau viska ant varstu ,kad metalas nepakistu nuo karscio

Va ta vieta ir man ir kelia daugiausiai abejonių. Kaip tech. apžiūra nieko nesako dėl tokių šedevrų galva neišneša... Perdarinėjo mano draugelis į "danfosą", tai prie tilto pridėjo metalo gabalą, išfrezavo vidurį, kad gultų ant tilto.Tada prisuko 3 varžtais į tiltą (ten apie 10 mm mėsos), tada apvirino ir gavosi padukas cilindro tvirtinimui. Neatskirsi nuo originalo. Tai šitas variantas tikrai geras ir išbandytas. O prisivirinti kažkokius kronšteinus - atleisk, bet nerimtai atrodo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks skirtumas kaip pritvirtinta svarbu jog laiko ir nelusta as dariau ,kad pigiau butu ir k,kad nekliutu miskia vazuojant o ir manasis kronsteinas gat tvirtas lianktas iš storos juostos ir prisuktas 5varstais taip ,kad sukant ratus y kaire nelaustu kampo ir viskas kainavo 600lt o danfosa buciau dejasis tai kaina butu gavusi 1600lt tai va aš rinkausi kas man pigiau :icon-cool::icon-cool::icon-cool::icon-cool::icon-cool: ir kiekvienas daro kaip išmano :eusa-whistle::eusa-whistle::eusa-whistle::eusa-whistle::eusa-whistle::eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks skirtumas kaip pritvirtinta svarbu jog laiko ir nelusta as dariau ,kad pigiau butu ir k,kad nekliutu miskia vazuojant o ir manasis kronsteinas gat tvirtas lianktas iš storos juostos ir prisuktas 5varstais

Va, pažiūrėk kaip turi būti padarytas hidrocilindro tvirtinimas prie tilto. Čia draugo traktoriaus, kur pirmai aprašiau:

DSC00468-vi.jpg

Po paduku 3 varžtai paslėptom galvom, o paduko prisukimo varžtai eina kiaurai per pridėtą metalą ir per tiltą. Plius viskas apvirinta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks skirtumas kaip pritvirtinta svarbu jog laiko ir nelusta as dariau ,kad pigiau butu ir k,kad nekliutu miskia vazuojant o ir manasis kronsteinas gat tvirtas lianktas iš storos juostos ir prisuktas 5varstais

Va, pažiūrėk kaip turi būti padarytas hidrocilindro tvirtinimas prie tilto. Čia draugo traktoriaus, kur pirmai aprašiau:

DSC00468-vi.jpg

Po paduku 3 varžtai paslėptom galvom, o paduko prisukimo varžtai eina kiaurai per pridėtą metalą ir per tiltą. Plius viskas apvirinta.

atrodo kaip originaliai :D jau ten nieks jo neisples :D o dafos dejo ? ar nuo kaloneles junge ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...