Jump to content

MTZ vairo mechanizmo keitimas is vairo koloneles i hidraulin


Recommended Posts

  • po 3 savaičių...

Aš kai perdarinėsiu (kažkada, kai atšils) tai tikrai nesuksiu galvos, nupirksiu originalų vairo kronšteiną ir dozatorių įdėsiu kabinoje kuo arčiau vairo. Kam ten gimdyti visokius variantus ? Yra konstruktorių viskas sugalvota, belieka tik sudėti tam skirtus daiktus į jiems skirtas vietas ir viskas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as kai dariau pries metus dejau po fanele,bet gailejausi,tas naujas kronkstenas per ilgas,skydelis tada netinka,ir visos skardos aplink ji (skydelis senas metalinis) ,tada as ta kronksteina patrumpinau kad jis ten tilptu,o vietos slagom tada nelb liko,na sukisau viska,bet kai kurios slagos per kelis kampus reikejo junkt, tad jai dar karta daryciau,deciau ant hidraulo bako,panasei kaip toj foto, pas ka skydelis naujos laidos aukstas,gal ten ir tinka,bet pas mane netiko, ir plius ant hidraulo bako ji idet dauk maziau darbo :eusa-naughty:

mano projaktas yra 16 puslapi,gaila dozatoriaus nuotrauku nepadares.

http://samadielkos.lt/photogallery.php?photo_id=5675

cia bakelis tepalo,kalonke ismeciau visai ir lb petenkintas kad niekas ten nesitepaluoja.

http://samadielkos.lt/photogallery.php?photo_id=5677

kronksteino tik puse pirkau,uz visa neapsimoka pinigus metyt,tai vat kur jo plokste prisukimo,ten atpjoviau,ir patrumpinau gal kokius 3 ar 5 cm,o tada vietos tikrai sumazejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kalonele palikciau kaip tepalo baka , nes ji man ne maiso.

tai kokios problemos atjungi vamzdelis užglušini ir viskas... gražinima iš dozatoriaus darai i blokatoriu kur ir orginaliai nueina vamzdukas..

bet tikriausiai reikia isimt koloneles stumuokliuka kad nemaisytu dozatoriui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kalonele palikciau kaip tepalo baka , nes ji man ne maiso.

tai kokios problemos atjungi vamzdelis užglušini ir viskas... gražinima iš dozatoriaus darai i blokatoriu kur ir orginaliai nueina vamzdukas..

bet tikriausiai reikia isimt koloneles stumuokliuka kad nemaisytu dozatoriui.

o tai tu kalonkes soske paliksi? mes ir ja lauk,ir dek vientisa trauke viena,kad kalonke nedisponuotu sukant vaira.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...