Jump to content

forumieciu amzius


dn

Recommended Posts

Nu as tai prie malalietku turbut... 26, 300 ha, nuo gimimo knisu ta pati sh :)

tai as tada ir prie malalietu 25 ne uz kalnu matos :D

Tai busim vienmečiai kogero, man ir jau 25 tuoj sueis.

na ir as tikriausiai galeciau prie jusu prisijungti, nes ir jau eina 25m. nors ir kita met :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 438
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Sveiki. Man 20 metu, esu jaunasis ukininkas. Turiu 19 ha nuosavos zemes ir dar 55 ha nuomuoju, taigi is viso 74 ha turiu. Mokausi Kauno Medicinos Universitete ir dar sugebu ukininkauti, nors ir atrodo 2 visiskai nesuderinami dalykai :D:D . Zeme dirbti dabar labai patinka, o mokslai tai del ateities, velniai zino kaip ten toliau bus su tuo zemes ukiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūriu prisirinko čia malalietkų, arba kaip aš vadinu „speniukų“, reiks atsargiau su komentarais, riebių nerašyt, permaži dar... :lol: Chebra kur jūs buvot, kai dievas protą dalino, nuo tokių metų brist į tokį mėšlą. :icon-rolleyes::D Mano vaikai žū matys tik per mano lavoną, ta prasme nebent paveldės, jei irgi proto neturės... :icon-redface::)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūriu prisirinko čia malalietkų, arba kaip aš vadinu „speniukų“, reiks atsargiau su komentarais, riebių nerašyt, permaži dar... :lol: Chebra kur jūs buvot, kai dievas protą dalino, nuo tokių metų brist į tokį mėšlą. :icon-rolleyes::D Mano vaikai žū matys tik per mano lavoną, ta prasme nebent paveldės, jei irgi proto neturės... :icon-redface::)

O tu ka skaitai kad zu tai tik senu pirdylu uzsiemimas. Visur krize darbo jaunimui truksta o kur tik benueisi sedi senas pirdyla su savo pasenusiais metodais. Uzleiskit vieta diedukai jaunimui, juk jiems sunkiausia prasimust.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gal mes ir kaip tu sakai ,,malalietkos'' esam, taciau ir jus kazkada tokie buvot :P. Kita vertus mes ir renkames cia nes esam jauni, o ziniu tai reikia. Jus puikus ziniu saltiniai, ir kas svarbiausia visa tai nemokama :D Nesmagu siek tiek, kai zmones yra skirstomi pagal metus, o nepagal tai ka jis sugeba. Manau ne vienas jaunuolis parodytu jums ko yra verti savo sugebejimais.

O kas liecia ukinikavima, tai nereikia per daug skiesti kad neapsimoka, sunku, nelinkiu tokios dalios savo vaikams ir taip toliau. O kam siais laikais lengva? Gal samdiniui lengva kuris pas jus dirbdamas aria visa menesi uz 2000 lt? Niekam nelengva, o cia bent jau pats sau seimininkas esi ir niekas taves nestumdo. Na nervu tai sutinku, kainuoja labai daug, taciau nereikia tiek prisigriebti zemiu kad veliau nebegali apdirbti. Nemanau kad nors vienas is jusu atsisakytu gauti dar viena zemes lopineli. O kai niekur nebesuspeji, tada ir pradedi nervuotis. Taigi nebukit gobsus, visur suspesit ir viskas bus ok. Kalbant apie kita aspekta, kad nieko labai nelieka is zemes ukio, taip pat nesutinku. Zinoma gal pinigu ir neturime kiseneje, bet mes turime viska investave. Jau jei taip neturetumem pinigu, tai taip technikos nepirktumeme. Visi verkia kad pinigu neturi, o siuo metu taip technika perka, kaip isproteja. Gal visi aukso puodus laimejo? Kiap manote?

( Cia tik mano nuomone, su kuria galit nesutikt. Juk ,,malalietka'' gali ir klysti :) )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne tu neklysti. As visuomet eisiu uz jauna zmogu nors jau turiu to amzelio (bet sirdyje dar nesutema :icon-wink: ).Kaip saknt visur turi buti harmonija taip ir kartu santykiuose , juk sudejus patirties prota ir jaunystes verzluma gaunasi ispudingi rezultatai :eusa-dance: . Prisipazinsiu nerimo kartais buna bet dazniausiai jis nepagristas. Sia javapjute pradesim taip ; as senis pirdyla (46) ir trys malalietkos (20, 22, 23) :icon-wink::lol: Manau turetu but harmonija ir sutarimas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gal mes ir kaip tu sakai ,,malalietkos'' esam, taciau ir jus kazkada tokie buvot :P. Kita vertus mes ir renkames cia nes esam jauni, o ziniu tai reikia. Jus puikus ziniu saltiniai, ir kas svarbiausia visa tai nemokama :D Nesmagu siek tiek, kai zmones yra skirstomi pagal metus, o nepagal tai ka jis sugeba. Manau ne vienas jaunuolis parodytu jums ko yra verti savo sugebejimais.

O kas liecia ukinikavima, tai nereikia per daug skiesti kad neapsimoka, sunku, nelinkiu tokios dalios savo vaikams ir taip toliau. O kam siais laikais lengva? Gal samdiniui lengva kuris pas jus dirbdamas aria visa menesi uz 2000 lt? Niekam nelengva, o cia bent jau pats sau seimininkas esi ir niekas taves nestumdo. Na nervu tai sutinku, kainuoja labai daug, taciau nereikia tiek prisigriebti zemiu kad veliau nebegali apdirbti. Nemanau kad nors vienas is jusu atsisakytu gauti dar viena zemes lopineli. O kai niekur nebesuspeji, tada ir pradedi nervuotis. Taigi nebukit gobsus, visur suspesit ir viskas bus ok. Kalbant apie kita aspekta, kad nieko labai nelieka is zemes ukio, taip pat nesutinku. Zinoma gal pinigu ir neturime kiseneje, bet mes turime viska investave. Jau jei taip neturetumem pinigu, tai taip technikos nepirktumeme. Visi verkia kad pinigu neturi, o siuo metu taip technika perka, kaip isproteja. Gal visi aukso puodus laimejo? Kiap manote?

( Cia tik mano nuomone, su kuria galit nesutikt. Juk ,,malalietka'' gali ir klysti :) )

Labai taiklus komentaras.Šiaip nežinau kodėl,bet dauguma žemdirbių linkę verkšlent.Mano manymu niekas gi mūs čia prievarta nelaiko,nepatinka,parduodi viską ir imies kito užsiėmimo,kas trukdo ar pririšęs laiko?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gal mes ir kaip tu sakai ,,malalietkos'' esam, taciau ir jus kazkada tokie buvot :P. Kita vertus mes ir renkames cia nes esam jauni, o ziniu tai reikia. Jus puikus ziniu saltiniai, ir kas svarbiausia visa tai nemokama :D Nesmagu siek tiek, kai zmones yra skirstomi pagal metus, o nepagal tai ka jis sugeba. Manau ne vienas jaunuolis parodytu jums ko yra verti savo sugebejimais.

O kas liecia ukinikavima, tai nereikia per daug skiesti kad neapsimoka, sunku, nelinkiu tokios dalios savo vaikams ir taip toliau. O kam siais laikais lengva? Gal samdiniui lengva kuris pas jus dirbdamas aria visa menesi uz 2000 lt? Niekam nelengva, o cia bent jau pats sau seimininkas esi ir niekas taves nestumdo. Na nervu tai sutinku, kainuoja labai daug, taciau nereikia tiek prisigriebti zemiu kad veliau nebegali apdirbti. Nemanau kad nors vienas is jusu atsisakytu gauti dar viena zemes lopineli. O kai niekur nebesuspeji, tada ir pradedi nervuotis. Taigi nebukit gobsus, visur suspesit ir viskas bus ok. Kalbant apie kita aspekta, kad nieko labai nelieka is zemes ukio, taip pat nesutinku. Zinoma gal pinigu ir neturime kiseneje, bet mes turime viska investave. Jau jei taip neturetumem pinigu, tai taip technikos nepirktumeme. Visi verkia kad pinigu neturi, o siuo metu taip technika perka, kaip isproteja. Gal visi aukso puodus laimejo? Kiap manote?

( Cia tik mano nuomone, su kuria galit nesutikt. Juk ,,malalietka'' gali ir klysti :) )

Labai taiklus komentaras.Šiaip nežinau kodėl,bet dauguma žemdirbių linkę verkšlent.Mano manymu niekas gi mūs čia prievarta nelaiko,nepatinka,parduodi viską ir imies kito užsiėmimo,kas trukdo ar pririšęs laiko?

Tikra tiesa, kartais tas ūkinikų verkšlenimas, tik neigiamą nuomonę visuomenėje suformuoja, atrodytų, kad tiem ūkininkams niekada nebūna gerai. Aš aišku nesakau, kad būna visada gerai, būna visko, bet betkokioje veikloje pasitaiko ir gerų ir blogų akimirkų, tik nereikia verkti kiekvieną kartą, pvz. dabar bulvių kaina tokia kaip pernai buvo pagrindinio bulviakasio metu, tai dabar pradėt verkt jau? :) Geriausiai tai atsimenu pavasarį rašė apie kažkokį kooperatyvą, kur 200 t kopūstų išmetė, sako lenkijoj pvm mažesnis, tai todėl iš mūsų nejama, absurdas kažkoks, jei kopūsto kaina tarkim ir čia ir ten 20 ct, tai pridėk 3 proc. ir pridėk 19 proc pvm, ir galutinė kaina skirsis 3,2 ct - tai ar čia lenkai kalti, ar patys, ar vyriausybė, tik verkšlena ir verkšlena, sakau kartais tie verksmai vėžy varo. Taip pieninkams nelengva dabar, bet yra drąsių ir išradingų žmonių, kurie randa kiap tą pieną parduoti ir už protingą kainą, ir jiems nereikai verkšlenti.

Atsiprašau jei mano išsakytos mintys nesutampa su kitų įsitikinimais, ir dar kartą atsiprašau už nukrypimą nuo temos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikra tiesa, kartais tas ūkinikų verkšlenimas, tik neigiamą nuomonę visuomenėje suformuoja, atrodytų, kad tiem ūkininkams niekada nebūna gerai.

Tai ne ūkininkų verkšlenimas, tai lietuvių tautinis bruožas. :icon-wink: O kada gi mums būna gerai? Lyja - negerai, karšta - negerai, sniego privertė - negerai. Dirbt visur reikia. Ir geriausia, kai kiekvienas dirba tai, ką geriausia moka ir sugeba. Kad ir kaip sunku būtų. O neįvertintų genijų ar darbų visada yra.

P.S. Deimantėli, aš nei tokio darbo nebandžiau. Juokiuosi pati iš savęs, kad apie žemės ūkį žinau daug. Bet teoriškai. O gyvenime kviečio nuo rugio neatskiriu :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir užrūgot jaunimėlis, kaip rūgpienis. :lol: Atkreipkit dėmesį kiek mano komentare šypsenėlių, tai gal skirt reikia pašmaikštavimus, sveiką ironiją ir humorą nuo rimtų dalykų.

Aš pats pradėjau skaityk kaip malalietka nuo 28 metų ūkininkaut viską nuo nulio, tai ir iš rimtųjų labai perdaug nelinkęs manyt kad jaunimas turi lyst į žū. Aišku gal ateinantys 20 metų bus geresni ūkininkavimui nei praėjęs dvidešimtmetis, bet tik nereikia manyt, kad žū bus lengva. Čia tik kraštutiniu atveju, kai nieko kito nesugebi ar netraukia niekas, arba labai norisi gyvent kaime, tai jau kažko kito ir nelieka. O dirbti sau galima ne vien žū, bet galima užsiimt ir kitais verslais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikra tiesa, kartais tas ūkinikų verkšlenimas, tik neigiamą nuomonę visuomenėje suformuoja, atrodytų, kad tiem ūkininkams niekada nebūna gerai.

Tai ne ūkininkų verkšlenimas, tai lietuvių tautinis bruožas. :icon-wink: O kada gi mums būna gerai? Lyja - negerai, karšta - negerai, sniego privertė - negerai. Dirbt visur reikia. Ir geriausia, kai kiekvienas dirba tai, ką geriausia moka ir sugeba. Kad ir kaip sunku būtų. O neįvertintų genijų ar darbų visada yra.

P.S. Deimantėli, aš nei tokio darbo nebandžiau. Juokiuosi pati iš savęs, kad apie žemės ūkį žinau daug. Bet teoriškai. O gyvenime kviečio nuo rugio neatskiriu :icon-redface:

Lietuviui gerai tik tada kai kaimynui blogai.

"Gale kaimo kluonas dega, ech ne kaimyno, bet vistiek malonu paziuret"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...