Jump to content

forumieciu amzius


dn

Recommended Posts

  • Atsakymai 438
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

as turbut jauniausias man 13 metu. tevas ukininkas dirba beveik 350 ha. as pats buvau uzsiveises misrunu triusiu virs 200 galvu bet dabar turiu 1 patina kuri greit pjausiu.dar turejau apie 40 vistu bet tevas nori grazaus kiemo ir griauna vistide todel vistas atidaveme dedei bet vasaros pabaigoje buvau parsivezes savo mylimiausia, o ji pradejo peret ji buvo dekoratyvine, jau po kokiu 2 dienu turejo visciukai ristis bet ryta atejau ir radau daug plunksnu o aplinkui keleta kaip didelio suns pedu.praskeliau kiausinius ir radau visciukus su pukais visai issivyste. :icon-cry: as ir be savo vienkeme negaliu isvarau i mokse ir galvoju apie uki.dar as labai noriu auginti mesiniu galviju tetis sake gal kada is uzsiveisim labiausiai noriu angusu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as ir prisirasau prie jaunuoliu, man 21, kolkas dirbu 4ha zemes, bet zadu po biski plestis, nes traukia labai prie ZU. Tenka pagelbeti ir tevui, kadangi man atidave jumza, o sau pasiliko T-25, na ir jis atskirai nuo musu gyvena. Pas teva tai kazkur 7ha, uzsiimdavo grudinem kulturom, bet siais metais ruosiasi pradet darzininkyste, nori ir mane itraukt, bet as nelab noriu, nes as mieliau idirbsiu kelis kart didesni plota grudinem kulturom, negu dirbt prie darzo :) .

P.S. taip pat neakyvaizdžiai mokausi mechaniniu technologiju inzinerijos. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man 31, žemės turiu nedaug, 9 ha. Iki šiol didžiąją dalį buvau išnuomojęs, nes neturėjau technikos ją apdirbti (tik T25 tebuvo). T25 pernai rudenį išvažiavo į marčias, buvo nupirktas MTZ 572. Bandysiu apdirbti savo hektarus, planuoju užsėti grūdinėmis kultūromis. Plotas juokingas, bet nuo kažko juk reikia pradėti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man 31, žemės turiu nedaug, 9 ha. Iki šiol didžiąją dalį buvau išnuomojęs, nes neturėjau technikos ją apdirbti (tik T25 tebuvo). T25 pernai rudenį išvažiavo į marčias, buvo nupirktas MTZ 572. Bandysiu apdirbti savo hektarus, planuoju užsėti grūdinėmis kultūromis. Plotas juokingas, bet nuo kažko juk reikia pradėti ;)

nieko cia juokingo visi daugmaz taip pradėjo tik poto gyvenimas atsijojo vieni prasiplėtė,kiti nustojo dirbt, tret sėkmingai tame paciame plote dirba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Reik ir man prisistatyt. 33 neseniai stuktelejo. LZŪU IF bakalauras. Ukio plotas 1,28 ha. :). Kryptis- bandoma kurt mesines triusininkystes ukis. Gimes ir auges kaime, bandes gyvent ant asfalto, istveres 1,5 metu, metes padoriai apmokama darba ir kaukdamas parlekes i vienkiemi, dabar kaifuoju nuo gyvenimo vienkiemi:).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man 31metukai jau,auginu 2vaikus,turiu nediduki uki savo seimai sveikai maitintis.biski liudna kad vyra nedomina kaimiskas gyvenimas,bet nors tai dziugina kad nieko pries mano veiklos neturi,o dar ir padeda kai paprasau.as tai pasinesus del kaimo.bandysiu suderint triusininkiste,ozkininkiste ir sodininkiste.kai sakoma yra noro bus ir rezultatas! Dziugu kad daug jaunimo traukia kaimas!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man 24, o 25 gimtadienio proga balandzio menesi gaunu tevo uki su 80ha zemes ir 40 karviu bandele :D LZUU EVF bakalauras.

Su Gimtadieni artejanciu!

Kur tas balius numatomas? :eusa-violin:

Na,balius papuola per pacias Velykas, tai greiciausia jog apsiribosiu baznycia ir tiek :D Pas save i baliu nekvietei ne karto, taip kad ir cia kvietimo negausi :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...